... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

Hry hram najma na:

PC
91 (42%)
X-BOX
43 (20%)
PlayStation
65 (30%)
WII
1 (0%)
ine
3 (1%)
nehram sa, je to <>ina
15 (7%)
 
Celkom hlasov: 218
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 12. Novembra 2020, 06:34

prave trebars na AC oddysey kedze bola ta mapa mega velka tak ma nejake to skakanie po budovach v atenach az tak nebavilo skor cestovat po ostrovoch kedze kazdy bol trochu iny, ako som pozeral aj valhalla ma celkom velku mapu, ja rozmyslam ci to zobrat pondelek alebo sa este vratit o krok a predtym si zahrat origins co som vynechal, na PS 4 tam velky improve v grafike ajtak nebude za posledne 3-4roky
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 12. Novembra 2020, 08:11

Killo sak ho predaj na rovnakej sajte na akej si ho kupil alebo sa postav pred mekdonald a vymen za dva gastrace

mna assasin nikdy nebavil v tom zmysle, ze byt stealth killer, ja som to skor vzdy bral ako Matovic plosne testovanie, hura hura, bez planu, spray & pray, a potom zdrhnut po strechach.
graficky mi to pride hodne pozadu za rokom 2020, napr. voda vyzerala rovnako hadam v poslednych 4 ac hrach.
neviem aka velka je tu mapa, ale vyzera to ze skill tree je nekonecny, postupne zbieras pomalicky po jednom dvoch percentach dmg, a kazdych 4-5 upgradov je nejaky vacsi skill, co som videl videa tak boli level 180 a furt tam bol pavuk skillov neodlocknuty vsade naokolo
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 12. Novembra 2020, 11:03

AC Origins bola super. Odyssey uz vyrazne slabsia. Preto sa aj trosku tejto Valhally bojim...asi si pockam na sajberpank. Vcul stejne mastim Mortal Kombat XL na PS4.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Zeky3
Príspevky: 695
Registrovaný: 2.4.2015
Auto: Imola E46
Kraj: Žilinský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 12. Novembra 2020, 11:39

voMacK napísal:
AC Origins bola super. Odyssey uz vyrazne slabsia. Preto sa aj trosku tejto Valhally bojim...asi si pockam na sajberpank. Vcul stejne mastim Mortal Kombat XL na PS4.

Valhallu robil rovnaký tým čo Origins :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 12. Novembra 2020, 11:39

tak jebat zoberem naprv ten origins
hej mortal combat XL si so zenou zahrame min. 1x do tyzdna, to bol moj najlepsi kauf, za 2roky prefackanych niekolko stoviek hodin :D
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 14. Novembra 2020, 21:52

Ghostrunner brat! som sa na to vcera ulakomil na steame, a uz 5hodin nad tym zabitych. Mirrors Edge + Super Hot + Matrix v cyberpunkovom svete. Brutalne zabavne, tak vyladenu hru som dlho nehral
len sa bojim aby to nebolo viac cyberpunk nez cp2077 nakonec
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 14. Novembra 2020, 22:31

ViktorDDD napísal:
tak jebat zoberem naprv ten origins
hej mortal combat XL si so zenou zahrame min. 1x do tyzdna, to bol moj najlepsi kauf, za 2roky prefackanych niekolko stoviek hodin :D
Tiez musim zhanat druhy ovladac, lebo polovicka uz mindzuje, ze chce hrat aj proti mne..
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 14. Novembra 2020, 22:36

vyjadrila sa specificky, ze chce druhy ovladac a hrat mortal kombat, alebo si ju len zapocul a nasledne si si zle vysvetlil ako krici z druhej izby "boze vomack, niekedy mam chut taku ti prijebat..." :))
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Sobota, 14. Novembra 2020, 22:39

Nie, vyslovene je extremne sutaziva. Pritom mne sa do toho moc nechce, lebo to hra uplne napicu.. :D
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 17. Novembra 2020, 15:02

borci, nejake fajn kancelarske kreslo, do cca 200eur, nemate nejaky tip?
Povodne som chcel SecretLab Titan, chvalia ju v kazdej recenzii, ale 450eur je momentalne na mna asi moc, tak docasne hladam nieco lacnejsie.
Co som namatkovo skusal v IKEI tak sa mi celkom fajn sedelo na https://www.ikea.com/sk/sk/p/markus-kan ... -40103100/
Ale neviem ako pri dlhodobom sedeni. Tie DxRacere a ine srandy nemam odskusane, ale teda v testoch to moc nechvalia, tak neviem.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 17. Novembra 2020, 15:20

ale boha killo prestan uz zgrlosit :), tam ides ohmatkavat 35 tisicove auta a stolicka, na ktorej budes sediet x hodin denne ti je draho zaplatit za poriadnu.
Markus som mal asi pred 14 rokmi ked som byval v podnajme, vtedy este nerobili verziu bez kozenky, ked uz, tak jedine tu s latkou, lebo neviem kto normalny chce sediet na lacnej kozenke a potit si tam rit. z lacnych stolicek by aj bola dobra, akurat riesenie opierok je na 3 kokoty, pretoze ta to nuti sediet jak v lietadle. Ja si rad obcas sadnem aj tak, ze lavu nohu mam cez roh sedaku posunutu dozadu, to sa v Markuse neda, lebo ta to blokuje po celej strane a navyse je to aj nepohodlne, reze to do stehna ked sa chces opriet a rozvalit sa. ak si dobre pamatam, aj ked odmontujes rucky tak tam ostanu trcat take kokotiny, takze si nepomozes, ale je to uz davno.
v prechodnom byte mam toto https://www.alza.sk/antares-1824-lei-24-hr-d4248636.htm ale nekupoval som to z alzy, tu uz mam zo 5 rokov, velmi pevna, aj pod mojou tazkou ritou, nic nevrzga, kvalitne kolieska, kovova konstrukcia (casto byva zvykom pri stolickach pod 200 eur ze spodok je plast, pripadne len volajako nalakovany aby to vyzeralo jak kov), nastavitelne rucky v dostatocnej vyske aj dopredu.dozadu a nevyzera opticky tak robustne. ale prijal by som nejaku s kratsim operadlom, lebo ako operadlo hlavy je to nachuja pokial si nedas extra vankus.
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 17. Novembra 2020, 18:21

Ako dlho na tom denne sedis? Lebo kozenku isto nie. Ja napriklad neznesiem uz ani latku ak to nema byt na max 2h sedenia denne. A ak sedis realne 8h+, tak sa vykasli na docasne riesenia a rovno kup nieco poriadne. Mesiac dozadu som vymenil stolicku za ergohuman a lutujem jedine to, ze som to neurobil uz skor.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 17. Novembra 2020, 18:55

To je presne to iste ako ked si kupujes topanky za 20euro a stojis 10hodin na nohach alebo postel od poliaka za 50euro na ktorej kazdy den lezis 7hodin, na niecom sa proste nesetri....
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 17. Novembra 2020, 19:48

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 07:55, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 17. Novembra 2020, 20:40

bobor vies ako to je, skacem len do vysky prijmu :) a na moju obranu, ani na jednom 35t aute som tlacitka neohmataval - 2er coupe nemali a z lexusu sa neozvali, corolla je rezervovana (ale ta nebola za 35).
Marcus som mal vybratu latkovu, kvoli tomu ze som sa na nej nesmykal tak ako na kozenkovej.
Ono doteraz fungujem na nejakej 8rocnej vypredajovej stolicke, popravde som s tym dokazal existovat kym som chodil do fitka, odkedy zavreli posilky sa chrbat ozyva, preto skusam ci by stolica pomohla.
Mrknem tu Antares, ci ju niekde najdem na vyskusanie, ale v principe nevyzera zle ani cena neni najhorsia.

RTG no sedim cely den, hlavne teraz na HO. Cize od 8 do 14hod. Len na nejake mega drahe riesenia nemam, a kreslo som chcel riesit az neskor, no uz to akutne potrebujem. Tak hladam nejaky kompromis. Vravis ze na tej ergohuman sa sedi dobre?

Abyssko chapem, no uz zopar krat som sa tak zapalil, ze som kupil nieco vo vyssej cenovej kategorii a pridana hodnota nebola taka. Matrace aj s rostami ma vysli cez 1000, ako po 5 rokoch su "jak nove", nevylezane, ale nemozem povedat, ze by som sa vyspal o tolko lepsie, nez na o polovicu lacnejsich. Tenisky detto, odkedy zacali setrit aj na AirForce1, ktore sa mi po roku rozpadli, to uz jebem a kupujem si iba na 1 sezonu. Preto nechcem vygracat liter za stolicku, a zistim ze aj tak mam chrbticu v riti a nevydrzim na nej sediet.

pablo pici to kde si nasiel taku stolicu. To si rovno mozem kupit nejaku 530d e39 s komfortsitze, sedacky vybrat a dat si ich do pracovne :-O


Nekedy ked budem nieco znamenat a nieco dosiahnem (rozumej prestanem byt lenivy) si kupim slovensku Neseda - tu by som fakt chcel vyskusat, ake to je 'hybat sa' pri sedeni
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných