... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 18:02

TiTANove? To na neho museli srat tak mesiac nez sa vobec rozhybali pozriet co..
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 18:07

Undy este ta bavi tu snima debatovat?Vsak sa na nich vyser...
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 19:00

Vysrat na nas? Nehrozi, sme jeho všetko
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 19:09

Jj vyser sa na to, očividne nikto na BMW fóre nevie oceniť tvoj CV.
Doktor - 6 písmen
Undy - 4 písmená
Objazd - 6 písmen
6x4-6= 18x37= 666
666? Znamenie šelmy
Náhoda? nemyslím si
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 21:55

rapidwinner napísal:
A presne aj teba sa moj komentar vyssie tyka, avsak s tym rozdielom, ze tvoje prispevky nestali za nic nikdy :lol:

Vraj nerev, ty tucko nechapavy.
a ty si zas kery? Daco medzi ojebavacom z bobrovca, plastidipom z CERNu alebo tym chujom co si zmenil nick na KKT1? Sak ani nevim kto si, musis mi pomoct.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
rapidwinner
Príspevky: 836
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 23:46

Sa urcite tebe budem zodpovedat.
Na fore som registrovany od juna 2011, aj ked musim povedat, ze svoju registraciu som kratkodobo a pod starym nickom niekedy v roku 2015 prerusil, do zaciatku 2016-teho.

Od ojebavacov mam verim daleko, ale ze ty si sa pri lakovani asi prilis nafetoval rozpustadlami je evidentne.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 6. Novembra 2020, 15:19

nejako to tej poctivej Arce nevychadza s tou hrou na zdravu firmu, ktora sa len troska dostala do problemov koli koronke.

Zadlžená Arca platila za poradenstvo násobne vyššie sumy ako iné podobné, ale aj väčšie firmy.Vlani vynaložila takmer 22 miliónov eur, zatiaľ čo desaťnásobne väčšia Penta dáva ročne 5 až 7 miliónov a Babišov fond Hartenberg 300-tisíc eur.

Ked este aj v porovnani s Pentou vylejes z firmy za poradenstvo 4x viac penazi, to znie cisto jak lalia.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 08:45

Dopyce pycatej, kolko este v tej emerike budu zratavat hlasy?
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 09:22

Neviem či sa mi dobre marí? Ale je fakt že za Trampové obdobie nebol vojnový konflikt?
Okrem toho je nominovaný na Nobelovú cenu za mier, to je joke?
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 09:48

voMacK napísal:
Dopyce pycatej, kolko este v tej emerike budu zratavat hlasy?
odhad je do utorka az stvrtka, vacsina najludnajtejsich statov zratala stale len 80% vsetkych hlasov. , kedze oni kokoti oddeluju mail-in hlasy od ostatnych,
este sa budu prepocitavat, Aljaska uz rovno povedala, ze skor ako uterek to nebude atd. atd.
trump, ktory volil postou, pol roka krical, aby ludia nevolili postou. tak jeho volici posluchli. cize jeho hlasy uz su zratane, bidenove este nie.
trump musi byt tak nakoksovany posledne 3 dni, ze uz mu krc v sanke neotvoria ani pacidlom. Kokotko sa najprv zacal vyhrazat USPS ze ich jednoduche prestane financovat, aby ich donutil zrusit tisicky "hlasovacich masin", aj ked mu to bolo kokot platne, lebo viac tym ohrozil vlastne hlasy - v ruralnych oblastiach kde si jeho plagaty lepili na dvere teraz niektori ludia museli cestovat 200 mil aby odovzdali hlas, cize sa na to mnohi vydrbali, za to bidenovi volici ktori boli povodne rozhodnuti nevolit si dali tu namahu, ked kokotko zrusil v milionovych mestach 30 masin a nechal jednu.
docela trumpovi uskodila "antikampan", ked trumpetam zijucich v riti uprostred nicoho vysvetlili, ze dorucit im teraz list stoji 80 centov, najlacnejsia sukromna spolocnost si uctuje 17 dolarov. A tam su od posty jednoducho zavisli, lacne dorucovanie balikov, etc. etc..
Trumpovi v podstate volby prehralo vlastne odhovaranie volicov od hlasovania postou.
Ked ale vidim, kolko hlasov dostal, tak mi je aj luto, ze nevyhral. Nech si ho uziju.

ja lubam citat prispevky odtialto https://www.reddit.com/r/LeopardsAteMyFace
moje najoblubenejsie su "Donald, poslal som ti 1000 dolarov na kampan, a teraz prosim pohni a posli stimulus pekidz, lebo nam exekutori zoberu dom a auto"
ale dobre su aj tie kombinacie trumpety a covid-is-a-hoax, ci "socialne a zdravotne poistenie je socializmus" a po 2 tyzdnoch ten isty clovek zalozi gofundme kampan aby mu zaplatili liecenie/operaciu inak umrie.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 11:44

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 07:57, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 18:08

No konecne.
Jozo je prezident!
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 20:09

ne, Kamala je prezident ;). Jozino ma takeho alzheimera, ze mu rano musia pisat na papierik ako sa vola. ja som nechcel ani pici verit, ze do finale postupi bajdn, ale tak mohli nechat sandersa upratat to, ne, zvolili si to najvacsie z toho najmensieho zla. Vice prezident zvycajne chodieva na statne pohreby, strihat pasky na nemocniciach, ale Harriska do roka a do dna bude hladkat Bibliu. Takto pred rokom ked som kratku chvilu robil pre US zakaznika som pozeraval diskusie a rozne tie ich mega mitingy, lebo tym zil office small talk, a som nechcel verit tomu v akej pici je Biden. Trump pravdu ani nedychne, ale to, ze ho dopuju niecim, tomu verim ako kotlebovci chipovaniu. To je zo na den uplny rozdiel v jeho recovom prejave, jeden den rozprava celkom koherentne, druhy den prazdno v ociach, este chronicke akne a myslel by som,ze je z Bobrovca.
Ale Melanka sa musi tak radovat, ze mozno sa jej ciastocne aj mimika tvare vyskrela zpod toho botoxu co ma v sebe.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 21:11

telocvikár sa tuto pýtal či majú pre korupciu zavrieť polovicu parlamentu a vlády
https://www.aktuality.sk/clanok/422845/ ... arlamentu/. už vtedy bolo neskoro, aj Hraško vyzeral na tlačovke zdravý a dnes je zrelý na rekreáciu v Pezinku aj s plnou penziou, kOkOt sprostý nech vrāti čo nazbíjal.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Novembra 2020, 21:35

kybel uz je deravy, kamaratstva skoncili, uz neveria medzi sebou nikomu, nevedia kto prave v danej chvili zacal rozpravat, hinten odvezeny na psychiatriu asi nebude taky dobry herec, aby to zahral, ten sa tam musel zrutit, dostany dosrany. nespali dobre uz od volieb. tesi ma, ze zacali spominat priamo v tej obzalobe aj smakocinky ako jopi trade, nech si nasere do galot aj Gal, nie je mi jasne uz par rokov, vdaka comu sa mu media prakticky vyhybali, ked Lipsic zobral od Penty obhajobu mecomu, isli sa posrat, to ze Gal aktivne vystupoval v kauze JOPI trade bolo vzdy prezentovane, ze on bol len advokat. nech sa im pusti huba na spacir. to, kto bral uplatky uz prasklo, nemaju dovod vynechat z toho aj tych, co ich davali a povedat, kto dalsi bral. Nabonzuju aj kto chodil na vytrty do Cisteho dna, mozno aj tie slecny sa prestanu bat a prehovoria, a ked sa budu topit smeraci, stiahnu aj kamaratov z Hlasu. Tesi ma, ze taketo uvahy su mozno coraz menej naivne a sanca na ich uskutocnenie narasta.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných