... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 10:41

Samozrejme, že nie, nemyslím si to. Tak ako si ani ty nemyslíš, že keď rozprávaš nejaký vtip, že sa to skutočne stalo, či?

Ohľadom prežitia vlastnej smrti, alebo môjho podpisu- mal by si viac čítať, chápal by si súvislosti...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 12:50

podajte mi listerine, lebo inym hovorim, nech uz ta nechaju a sam si serem do huby...
"Alebo sem mám pridávať fotky fliaš motorového oleja a filtra alebo brzdových platničiek apod?"

no ne, fotky baraku budu lepsie...
ale urcite to bol vtip, vsak, tak to chapu aj ludia, co si sem davaju fotky oleja a filtrov, bez ohladu na to, ci je to auto so zostatkovou hodnotu 30 alebo 3 tisic. Niektori z nich mozno museli na ten nakup za 200 eur setrit po stovke z 2 vyplat, a tesia sa z toho, v tvojich ociach je to luza. Nie kazdy ma rovnaku startovaciu ciaru, nie(len) z pohladu majetkovych pomerov ale aj mentalnej vybavy, rodinneho zazemia, vychovy, vlastnych charakterovych crt, kedy aj clovek s velkym "rozumom" moze stat sebe v ceste a stupat si po nohach, ci uz sklonom k zavislostiam, neschopnosti socializovat sa... a niekto jednoducho nema vysoke ambicie. Je spokojny, ze robi operatora vyroby, ma kde byvat, co jest, ma stare auto, a tesi sa z toho, ze si kupi nove zimne pneumatiky. Ambicie naplnene, viac ho zaujimaju jeho konicky, ktore ho naplnaju, niekomu staci aj pozerat futbal a tesit sa, ze "nasi vyhrali". A vsetci tito ludia su vyrovnanejsi so svojim zivotom ako ty, pan doktor. Zacni sa porovnavat s inymi, pretekaj na rovnakej drahe, nie s ludmi, co su na uplne inom stadione. Najdi si nejakeho kolegu doktora, ktory prevzal hotovu ambulanciu, nemusel si ju kupit, a porovnaj si ci za 20 rokov postavil vacsi alebo mensi dom/y, kupil viac alebo menej aut.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 14:23

Vôbec sa nechapame... začínal som na Oltcite dlhé roky. A kupoval som do neho olej a všeličo iné z biednej výplaty a tesil som sa. Tak ako i teraz sa dokážem tešiť a vážiť si hocičo, každú maličkosť. To, že som si dovolil dať sem fotky toho, čo sem "nepatrí" už ľutujem. A nie, nebolo to preto, aby som si porovnával cicinu. Takto hlboko fakt nie som, napriek opacnemu kolektivnemu názoru.
A nikto pre mňa nie le luza, nikdy by som neklesol tak, aby som niekoho tak bral a bolo by to proti všetkému, čo robím.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 14:34

ze si sa pochvalil tym co mas mi osobne nevadi, na mna tie velke domy a vozovy park posobili skor motivacne ;) problem je so sposobom reagovania na vtipky okolo toho, z niecim sa podelim na fore tak ocakavam ze to vyvola rozne reakcie, ked mi to vadi tak to sem nedam
btw. motorecka poslucha? stihol si aspon par km za tuto sezonu? :)
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 14:52

Bohužiaľ motorka stojí v garáži...urobil som na nej presne 30 km. A musím počkať do 17.11., vtedy mám okrúhle výročie a deti ani manželka mi ju skôr nevydaju😁 ako som si ich vychoval, také ich mám. A ešte sa v tom vzájomne podporujú, ani syn nie je na mojej strane😶
Čo sa týka "vozového parku", každé auto bolo z druhej ruky a každé ďalšie (okrem jednej výnimky ) sa kúpilo, až keď sa predalo staré a odložili sa nejaké peniaze. Takže nové som nemal nikdy v živote. Zato som mal Oltcit, kto ho zažil vie, že po 6 rokoch už bol v podstate nový .
Na motorku sa neskutočne teším neviem sa dočkať a pevne verím, že bude ešte pár pekných dní - myslím tým počasie ,nič iné, aby sa to tu zasa nezvrtlo. A na kruhaci radsej ani nenastartujem, až potom vonku👍
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 14:54

undy napísal:
Vôbec sa nechapame... začínal som na Oltcite dlhé roky. A kupoval som do neho olej a všeličo iné z biednej výplaty a tesil som sa. Tak ako i teraz sa dokážem tešiť a vážiť si hocičo, každú maličkosť. To, že som si dovolil dať sem fotky toho, čo sem "nepatrí" už ľutujem. A nie, nebolo to preto, aby som si porovnával cicinu. Takto hlboko fakt nie som, napriek opacnemu kolektivnemu názoru.
A nikto pre mňa nie le luza, nikdy by som neklesol tak, aby som niekoho tak bral a bolo by to proti všetkému, čo robím.
Bla bla bla.. este, ze to tu nieje vsetko spatne cierne na bielom. Ale to bude ta tupa luza, co nepochopila a nikdy nepochopi ako si to myslel ked z nicoho nic vytiahnes medzi olejmi a platnickami alebo garazou pomyselnu cicinu. Ser uz na to. :D Ja teda v tychto kruhoch niesom lebo som nic nedokazal ale pocul som, ze rozne tieto nazvime to komory nemaju radi jedna druhu.. takze nejaka ta neopravnena rivalita medzi lekarmi, priemyslom, pravnikmi, socialnymi pracovnikmi atd zrejme bude. Potom si musia prekrutit ten vtip aby ukazali dominanciu nad tupymi inziniermi, co nevedia ani len zivot zachranit! Tfuj luza. Hovori sa, ze top level je si vediet vystrelit sam zo seba a to ten vtip v originale, ked ho postne inzinier alebo lekar uplne splnuje, prekruteny lekarom alebo postnuty clovekom s ucnakom je to ale cringe, vsak abysko?

Dnes v radiu hovorili, ze vyse tretina pedagogov si mysli, ze ockovanie na COVID-19 je priprava na cipovanie. Tak co uz ktomu dodat ked ta takymito a inymi zumpami formuju od mlada nemozes ani len dufat, pochopit lekarsku hantirku.

Its an older meme sir but it checks out.

NOBODY:
NO ONE:
LITERALY NOT A SINGLE SOUL:
UNDY:
sponge.jpg
sponge.jpg (56.74 KiB) 372 zobrazení
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 15:08

Teraz som sa v tom nejako stratil, bolo to moc dlhé alebo moc blbé
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 15:10

Neser boha
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 15:11

stary ty si miestny meme lord, viac memeciek si toto forum zasluzi :D


undy napísal:
Bohužiaľ motorka stojí v garáži...urobil som na nej presne 30 km. A musím počkať do 17.11.,
Na motorku sa neskutočne teším neviem sa dočkať a pevne verím, že bude ešte pár pekných dní - myslím tým počasie ,nič iné, aby sa to tu zasa nezvrtlo. A na kruhaci radsej ani nenastartujem, až potom vonku👍
spytam sa takto laicky - je dobry napad vytahovat motorku na sklonku decembra? Mne by teda pud sebazachovy blikal pri tomto napade, a to som clovek co jazdil na letnych dokym som vyslovene nezapadol na dvore v 10cm snehu.
S tym kruhacom by sme to mohli vybavit tak, ze si dame u teba na kruhaci drift day. Len ho musis polievat s hadicou, nech gumy nenicim, poistovna mala zly rok tak nebudu bonusy koncom roka na nove pilotsporty
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 16:13

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 07:58, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 16:25

hento tusim neni cela verzia, ci? sa mi zda, ze najlepsia cast chyba
"posleme vam auto"
"dufam ze nie policajtov dopice"

ale aj tak, najkrajsi opustak nevyhra tuto nikto z klubu, najlepsie sa Ficko opustil :).
naco citil potrebu robit tlacovku? co tym akoze chcel ziskat?
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 16:29

na to som narazal. Ale tak mozno jedna prezita smrtelna nehoda za zivot je malo, treba skusit co to da. Alebo teda okruhle vyrocie bude nejaky checkpoint, ak by 'zrazu daco' rollbackneme sa do posledneho vyrocia.
Znamy bol takto nedockavy na jar, medzi dedinami mu vyletel kamion stredom cesty zo zakruty, on jak sa dal na krajcinu ktora bola po zime zajebana smyklava, tak len dostal smyk a zlomil si clenok, komplikovana zlomenina, titanove platnicky, all inclusive.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Zeky3
Príspevky: 695
Registrovaný: 2.4.2015
Auto: Imola E46
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 16:40

Nie kazdy ma rovnaku startovaciu ciaru, nie(len) z pohladu majetkovych pomerov ale aj mentalnej vybavy, rodinneho zazemia, vychovy, vlastnych charakterovych crt, kedy aj clovek s velkym "rozumom" moze stat sebe v ceste a stupat si po nohach, ci uz sklonom k zavislostiam, neschopnosti socializovat sa.
Toto si veľmi pekne a aj pravdivo napísal Bobrík :thumbup: =D>
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 17:41

boborjelotor napísal:
hento tusim neni cela verzia, ci? sa mi zda, ze najlepsia cast chyba
"posleme vam auto"
"dufam ze nie policajtov dopice"
No dufam, ze nie policajtov pojebanych!!!!

Musel som ta opravit, lebo to je moja srdcofka...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Novembra 2020, 17:49

ale pojazdit opatrne 20km okolo komina ked bude pekne slnecno aj ked uz relativne zima, preco nie? nemusi hned stupacky brusit na babe, ja som este tiez nezazimoval . . .
fico mal potrebu robit tlacovku aby nikto nezabudol aky je to moralny suteren
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 80 neregistrovaných