... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
rapidwinner
Príspevky: 838
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 16:00

Vsetci, totalne vsetci do jedneho v teme nahanate peniaze a mamon (niesom vynimka), ale v momente ked sa niekto pochvali, tak vam skruca gatky jak nastrocnym dievcatkam. :lol:
Kokotizmus pokrytecky.

Hlavne stary,ktory po polroku vyliezol spod kamena a zas toto iste, si s PetoKom mozte podat ruky.

Jedno, co cenim je, ze Bobor nezabudol na P.R., toto treba pripominat dookola a divim sa titanovi, ze sa vobec obtazoval ti pisat.
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 16:03

👍
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 16:56

rapidwinner napísal:
Vsetci, totalne vsetci do jedneho v teme nahanate peniaze a mamon (niesom vynimka), ale v momente ked sa niekto pochvali, tak vam skruca gatky jak nastrocnym dievcatkam. :lol:
Kokotizmus pokrytecky.

Hlavne stary,ktory po polroku vyliezol spod kamena a zas toto iste, si s PetoKom mozte podat ruky.
A tvoja pointa je? Po 2-3 tyzdnoch si sa zase na zachode nudil a miesto srania do misy si nasral na klavesnicu? Nejako neevidujem, ze by sa tu ludia chvastali vseobecne a uz vobec nie tymto trapnym skolkarskym sposobom. Kokotizmus retardovany, cely tvoj prispevok.

Undy, s kracajucim komplexom menejcennosti tvojho kalibru si stopro uprimne tykat nechcem. Ale ak si si nevsimol, sme na internetovom fore a nevyka si tu nikto. Takze ja s tym zacinat nebudem, za prve z tohoto patrneho dovodu a za druhe, ze k tebe chovam 0,0000 nic respektu a neber to zase osobne ako vsetko. Ked si precitas moj povodny prispevok, 6-15x pomaly a vychladnes.. zistis, ze tam cosi pravdy je. Ja som sa tiez videl niekde inde, sam neviem kde ale asi inde. No dokazal som si zratat fazulky. A uvedomit si ci to bolo mozne, nemozne a nezblaznil som sa z toho ako ty. Snazim sa pracovat dalej, miesto honenia si trika co mam a ini nie. To je cesta do pekiel no ty tam uz asi si. :D
 
rapidwinner
Príspevky: 838
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 17:28

Moja pointa je, ze si ten najtoxickejsi, najviac polarizujuci clen tohto fora, ktory skenuje cele forum jak NKVD a napise len vtedy, ked moze do niecoho zajebat.
Presne tento typ poznam, diablovi advokati nesuhlasiaci idealne nikdy s nikym. Furt do cohosi jebat, pitvat a rozoberat, len aby mali pocit ze sami sebe stimuluju inteligenciu.

A nie, toto som uz nepisal ked som sral, vo svojom zaujme som si povedal, ze si ho nebudem kazit.

Kazdopadne je skoda, ze si sa takto spustil, tvoje prispevky zvykli kedysi za nieco stat.
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 18:54

dobre citanie, musim uznat. vyhecovat doktorka tak, ze ten sa tvariac ako je nad vecou na totalku opusti a popri tom sa stihne pochvalit vsetkymi pre seba dolezitymi zivotnymi uspechmi, to je kvalitny psychologicky pocin. Chalani, s kym som si tu nepotykal?
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 18:55

Roki serus ja som Filip

Edit:podla mna si doktor robi pici z nas, ak nie tak je to riadne napicu
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 18:59

tiez som mal podozrenie, ale ked sa dakto ospravedlnuje, ze studoval a ini chlastali v krcme, tak tam citit istu zatrpknutost. Nieco v zmysle sakra, tolko som sa nadrel, tolko som toho dosiahol a nik mi nedopraje skutocne uznanie. Tuto brazdu v dusi kruhacom nezalepis :(
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 19:05

Tak ako podla mna uplne staci to ze ty si studoval oni sedwli v krcme, ty teraz sedis pred domoiskom v strede kruhaca a oni? V tej istej krcme pri tom istom stole
Lenze nam to dopne aj bez toho aby si to napisal, ze si diplomy nedostal v krcme ale v skole kurva
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 19:35

Strašne ste vsetci zlí, hnevám sa teraz.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 19:37

Ja vam vravim, on sa v tom vyziva
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 20:30

ROKI49 napísal:
dobre citanie, musim uznat. vyhecovat doktorka tak, ze ten sa tvariac ako je nad vecou na totalku opusti a popri tom sa stihne pochvalit vsetkymi pre seba dolezitymi zivotnymi uspechmi, to je kvalitny psychologicky pocin. Chalani, s kym som si tu nepotykal?

ja som poobedna
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 20:30

rapidwinner napísal:
Moja pointa je, ze si ten najtoxickejsi, najviac polarizujuci clen tohto fora, ktory skenuje cele forum jak NKVD a napise len vtedy, ked moze do niecoho zajebat.
Presne tento typ poznam, diablovi advokati nesuhlasiaci idealne nikdy s nikym. Furt do cohosi jebat, pitvat a rozoberat, len aby mali pocit ze sami sebe stimuluju inteligenciu.

A nie, toto som uz nepisal ked som sral, vo svojom zaujme som si povedal, ze si ho nebudem kazit.

Kazdopadne je skoda, ze si sa takto spustil, tvoje prispevky zvykli kedysi za nieco stat.
Nerev.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 20:55

rapidwinner napísal:
ktory skenuje cele forum jak NKVD a napise len vtedy, ked moze do niecoho zajebat.
Heh.. si si nastavil zrkadlo?
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 20:57

RIP Pol Volker.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
rapidwinner
Príspevky: 838
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 4. Novembra 2020, 20:59

Maco napísal:
Nerev.
A presne aj teba sa moj komentar vyssie tyka, avsak s tym rozdielom, ze tvoje prispevky nestali za nic nikdy :lol:

Vraj nerev, ty tucko nechapavy.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných