... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Autor témy
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

spolocnost VAM - nove skutocnosti

Pondelok, 2. Novembra 2020, 22:32

ahojte,

nadvazujem na moj prispevok v teme: technicke-okienko/vypadok-systemu-udrziavania-rychlosti-lim-t121675.html

chcem, aby ste to pozreli viaceri, kedze nas tu je asi viac, ktori mame zabezpecenie VAM a mozno aj niektori, ktori budu uvazovat do buducna, resp. by uvazovali,
mam ho na dvoch autach v rodine, na mojom cca. pol roka, kde sa mi vyskytol horeuvedeny problem,
na druhom f30, kde to je nainstalovane 4 roky sa tento rok robil servis poruchy v autorizaku v TT, kde museli po rozvodoch menit aj snimac hriadela a tlacidlo startovania s tym, ze sa vyslovene pozastavili nad tym, co bolo robene s kabelazou, vraj tam ju spajane kable paskami a pod., vtedy som im neveril, vysmial ich a az dodnes som neveril, pokym mi na moj blby dotaz neprisla od VAMu takato odpoved:

Dobrý deň,
Mrzí nás ale v tomto Vám nevieme pomôcť.
V novembri došlo k rozdeleniu firiem z dôvodu neodborných montáží v prevádzkach Bratislava, Nitra a Lemešany. Taktiež z dôvodu uvedenia na trh systému Vampire, ktorý je poruchový a nevydrží ani garantovanú záruku ( to tvrdí dodávateľ jednotlivých komponentov ).
Naša firma : Auto Vámoš, s.r.o. ( jej majiteľ je tvorca a vlastník celého systému VAM R1, VAM Odťah, VAM Akustik, VAM Timer, VAM Mot ) vlatní a prevádzkuje montážne strediská Kalná nad Hronom a Žilina. Tu Vám dávame 100 % garanciu na naše výrobky. Vampire nie je náš výrobok - je to napodobenina VAM R1 !!! My ho z toho dôvodu nemontujeme v našich montážnych strediskách.

Jediné, čo Vám môžeme poradiť, je obrátiť sa priamo na VAM systém, s.r.o. a reklamovať ich výrobok.

#-o

btw obe firmy su na rovnake prievziska pravdepobone otec a syn, s rovnakou adresou aj sidlom...
ak som "objavil Ameriku" a uz to niekde je, tak sorrac, ale strasne ma to vytocilo
 
Užívateľov profilový obrázok
e38flight
Príspevky: 809
Registrovaný: 23.9.2019
Auto: bmw e38 735í lpg
Kraj: Trenčiansky

Re: spolocnost VAM - nove skutocnosti

Utorok, 3. Novembra 2020, 06:56

:arrow:Ja som kontaktoval danú firmu pretože chcel som si zabezpečiť E38 práve ich systémom no povedali mi že mám staré auto .To ako VAMR1 montujú od roku výroby 2000 ?
 
Užívateľov profilový obrázok
Patopojo
Príspevky: 155
Registrovaný: 14.7.2019
Auto: BMW 520d touring F11
Kraj: Nitriansky

Re: spolocnost VAM - nove skutocnosti

Streda, 4. Novembra 2020, 08:30

Ahoj Tomáš 20, ja mám VAM R1 inštalované v dvoch autách F11(1 rok) a F31(4 roky) v Kalnej nad Hronom. Priznám sa že som nepozeral ako to je spájané ale nechcem spochybňovať ani prácu systému VAM ani mechanikou, ktorý odborne posúdili ako sú káble spájané. Páskou sa dá spojiť fyzicky kábel o seba ale elektrický iba, spojkou na to určenou, pajkovaním alebo takzvaným točeným spojom. Máš foto ako to je robené?v každom prípade to daj reklamovať a môžeš potom zdeliť skúsenosť....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných