... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Autor témy
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

vypadok systemu udrziavania rychlosti / LIM

Streda, 28. Októbra 2020, 10:16

ahojte,

mam taky problem, raz za cas sa mi zacala zobrazovat kontrolka vypadok systemu udrziavania rychlosti a nasledne aj LIMiteru. zobrazilo to tak na sekundu, vtedy to neslo a potom to islo v pohode.
Robilo mi to tak raz mesacne, no posledne dni mi to zacalo robit castejsie, dnes po ceste do prace to uz par minut neslo a zistil som, ze sa nejedna len o tieto dve funkcie, ale celu multifunkciu volantu, tj. aj radio, telefon... Neviete v com to moze byt?

Nemoze to mat aj suvis s instalaciou VAMu? Tak nejak sa mi zda, ze odvtedy mi to zacalo.

dik
T.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: vypadok systemu udrziavania rychlosti / LIM

Nedeľa, 1. Novembra 2020, 07:21

nemas nahodou problem, ze ked otocis volant hore nohami, zhasne ti multifunkcia? - vtedy mal chlapik nedotlaceny konektor multifunkcie vo volante, mozno to je len blba nahoda, ale mozno by sa opytal, ci nesmejdili kolo napajania stlpika (SZL), popripade FEM-u
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Autor témy
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

Re: vypadok systemu udrziavania rychlosti / LIM

Nedeľa, 1. Novembra 2020, 09:33

je to mozne, vzdy mi to blbne rano, ked sa strikujem bratislavskymi ulickami s detmi a potom do prace...
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Autor témy
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

Re: vypadok systemu udrziavania rychlosti / LIM

Pondelok, 2. Novembra 2020, 20:24

medzicasom som napisal do VAMu a netusil som, ze maju dve firmy... #-o

Dobrý deň,
Mrzí nás ale v tomto Vám nevieme pomôcť.
V novembri došlo k rozdeleniu firiem z dôvodu neodborných montáží v prevádzkach Bratislava, Nitra a Lemešany. Taktiež z dôvodu uvedenia na trh systému Vampire, ktorý je poruchový a nevydrží ani garantovanú záruku ( to tvrdí dodávateľ jednotlivých komponentov ).
Naša firma : Auto Vámoš, s.r.o. ( jej majiteľ je tvorca a vlastník celého systému VAM R1, VAM Odťah, VAM Akustik, VAM Timer, VAM Mot ) vlatní a prevádzkuje montážne strediská Kalná nad Hronom a Žilina. Tu Vám dávame 100 % garanciu na naše výrobky. Vampire nie je náš výrobok - je to napodobenina VAM R1 !!! My ho z toho dôvodu nemontujeme v našich montážnych strediskách.

Jediné, čo Vám môžeme poradiť, je obrátiť sa priamo na VAM systém, s.r.o. a reklamovať ich výrobok.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 14 neregistrovaných