... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, fox1k

bmwtt.sk
 
Flammer
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 27.6.2019
Auto: 5 GT 535d
Kraj: Prešovský

BMW F07 audio navi

Nedeľa, 18. Októbra 2020, 19:41

Zdravím páni,

potreboval by som radu, vlastnim F07 : WBASN81080C350348 r.v. 2010 , nemám ju dlho, preto ešte stále tápam.

Potreboval by som vedieť čo potrebujem na vozidle prerobiť, aby som vedel prehrať hudbu cez bluetooth z mobilu a zároven, to vedel aj cez idrive ovládať. (lebo cez bluetooth sa dá len telefonovať) viem, že sú rozné adaptéry transmmitre atď ale o to nemám záujem.

Taktiež či mi vie niekto povedať, aký typ audia mám, lebo mne tento kód nehovorí nič: S677

Teoreticky update máp+ odkodovanie TV za jazdy, viete mi niekoho odporúčiť (ideálne východ PO/KE atď) a čo vlastne taká sranda stojí.

Poprípade, ak to môj model nevie a ani nebude môcť, tak ako rozchodím aspoň hudbu z USB ?
Ďakujem za vecné rady

[color=#ffffff][font=roboto, sans-serif]S[/font][/color]
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: BMW F07 audio navi

Štvrtok, 22. Októbra 2020, 17:26

teba bude skor zaujimat ta vybava 633 ktoru tam mas, da sa to prerobit, tj zmenit bluetooth modul. 677 je top-hifi cize logic, existuje z toho este vyssi - olufsen, ale za ten bol doplatok, zeby si kupil novu daciu. hudbu z usb by ti to malo sosat uplne v pohode, ak nie,mas tam nejaky problem.

btw so vsetkym z toho ti viem tak troska pomoct, len niesom zase v Ke kazdy den.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Flammer
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 27.6.2019
Auto: 5 GT 535d
Kraj: Prešovský

Re: BMW F07 audio navi

Štvrtok, 29. Októbra 2020, 21:08

Ahoj, ďakujem za odpoveď.

Paradoxne ak vložím USB do lakťovej opierky - nič sa nedeje systém sa tvári, ako keby som žiadne usb doň nevložil ....ale toto ma veľmi ani netrápi.
Priorita je pre mňa prehrávať hudbu z mobilu či cez bluetooth alebo káblovo (bez straty kvality zvuku) ako som bol zvyknutý v iných autách.

Píšeš, že sa to dá prerobiť, čo taká prerábka cca stojí?

ďakujem za odpoveď.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: BMW F07 audio navi

Nedeľa, 1. Novembra 2020, 07:22

pisem spravu
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných