... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 28. Októbra 2020, 20:14

„Nehanbíte sa?“ pýtala sa novinárov Bartalská, ktorá podľa výpovede Sklenku rozhodovala v prospech mafiána Mariana Kočnera
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 28. Októbra 2020, 20:53

ešte popri týchto vagabundoch sa akosi zabudlo na Michela a Roba, ako oni k tomu teraz prídu.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 28. Októbra 2020, 20:59

Krásny príklad spravodlivosti je p. Jozef M. , snáď každý vie kto to je... Len aby to nedopadlo podobne...
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 28. Októbra 2020, 21:50

PetoK napísal:
Krásny príklad spravodlivosti je p. Jozef M. , snáď každý vie kto to je... Len aby to nedopadlo podobne...
Ty si este vacsi negativista ako ja :)

Rok 2020 sice stoji za picu vseobecne, ale co sa tyka zatykaciek a obvineni, je to radost sledovat..
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 29. Októbra 2020, 16:05

Metody z Bobrovca, ale ojeb na urovni BMG

Investičná skupina Arca Capital prvýkrát ukázala, ako si predstavuje obranu pred veriteľmi, ktorí od nej na súdoch vymáhajú nezaplatené zmenky.

Jednoducho tvrdí, že zmenky zaplatiť nemusí, lebo jej ich v deň splatnosti nikto fyzicky nedoniesol na zaplatenie.
Arca, ktorá je už mesiace platobne neschopná, sa pritom opiera o výklad zmenkového zákona, ktorý je podľa odbornej literatúry a súdnej praxe chybný.

Zmenku síce podľa zmenkového zákona naozaj treba fyzicky predložiť na platenie v deň splatnosti alebo najneskôr do dvoch nasledujúcich pracovných dní, ale v prípade, že to majiteľ nedokáže zrealizovať, nepríde o právo na výplatu zmenky. Nanajvýš si nebude môcť nárokovať úroky z omeškania.

Arca tvrdí opak. "Zmenka nebola spoločnosti Arca Investments riadne a včas prezentovaná, a teda aj keby Arca Investments zmenku uznala, čo neuznáva, pretože nebola predložená, Arca ju v zmysle zákona nemala povinnosť zaplatiť," tvrdia právnici Arca Capital.
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11989
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 29. Októbra 2020, 18:44

a ked si spomeniem ze som im pred par rokmi robil nejake veci :-D dpc
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 11:07

Predseda ĽSNS Marian Kotleba porušil desaťdňovú karanténu. Nový Čas ho odfotil, ako vo štvrtok predpoludním vyšiel zo svojho bytu v Banskej Bystrici, nasadol do auta a odviezol sa do centrály strany na okraj Banskej Bystrice.

V centrále boli podľa Nového Času aj ďalší ľudia. Kotleba bol pozitívne otestovaný minulý týždeň.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 11:58

Bromhexin s vodkou mu skrátil karanténu.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 12:12

Ide bomby
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 12:26

to je nič, ale Iginko nechce byť premiérom :mrgreen:
https://dennikn.sk/2113362/igor-matovic ... m/?ref=mpm
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 12:32

https://www.zilinak.sk/prispevky/15964/ ... h-60-timov

Prezidentka je ako dobrý pes, clovek si ani nezasluzi.. V tomto pripade jebnute slovensko. Pobehlica captava! Vetuje picoviny a odkryva grotestkne hranie sa na vojacikov. By ma zaujimalo ako si to predstavovali, ked na oravičke mali stavy a itak ľudia cakali a vieme, ze na slovensku sa inak ako telo na telo neda cakat. Asi ta otestuju po 3h na zime, domov odides spokojne negativny s novym covidom v nose, pripadne chrípkou, anginou alebo mocovymi cestami. Teda okrem valnej ucinnosti Ag testov. Pobavil aj minister vnutra u zavodskeho s odpoveďami ako je testovanie dovrovolne, ked nieje a prečo ti staci statny Ag test ale vo vlastnej rezii stat akceptuje len 2x drahsi PCR. Komedia hovno.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 12:52

no ono otestovať 2-3okresy a poslať tam "celú" armádu nie je problém, ale za týždeň zorganizovať celé Mattovičovo asi nedoplo. Igorko si ide svoje, veď budú o nás písať až v Japonsku. Bude to "dobrovoľné", aj keď bez covid pasu s pokutou. Trvalo im aj vyčleniť výnimky, lebo treba všetko a samozrejme naše testy, keď sa už nakúpili treba minúť, nebude ich do Dunaja hádzať ...
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 13:02

ja som nejak nepochopil, preco to testovanie teda neprebieha s 1/5 odbernych miest ale za to napr. 2 tyzdne. ten efekt toho testovania naraz mi pride mierne strateny, pokial nemame taky lockdown, ze na hranici kazdej obce stoji policajt. Okrem zavretych krciem nevidim rozdiel medzi tymto tyzdnom a napr. 1. januarovym tyzdnom - deti maju prazdniny, ale pracujuci normalne chodia do roboty, pred obchodmi prazdnejsie, ale nie prazdno. Naco cakat na tie 2 vikendy. Preco nemoze postupne prebiehat to testovanie uz tyzden, s tym, ze kazdy pride o 7 dni na druhy test. To aktualne obmedzenie pohybu je prilis makke na to aby to malo nejaky efekt na to ci bude akcia masova alebo postupna.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 21:12

Groteska pokracuje.. Som sa smial pred tyzdnom, ze si tam ti nadenici nebudu menit rukavice ktorymi sa svabali v riti a aha. Sice nie z vlastnej kokotnosti ale preto, ze stat ide setrit na rukaviciach. Vysledok rovnaky. A potom to ber vazne.

"Zdravotníci si medzi stermi na plošnom testovaní nebudú meniť rukavice, po každom si ich majú vydezinfikovať a meniť, až keď sa im poškodia. V ochranných oblekoch budú možno aj dlhšie ako 4 hodiny, hoci to je odporúčaná hranica. A administratívni pracovníci zrejme na viacerých miestach ochranné obleky nedostanú"
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 30. Októbra 2020, 21:31

nuz zdravotna sestra ti moze zavadzat hadicku do ciciny v nemocnici, ale zobrat ster pomaly len primar.
hlavne, ze vyrobcovia ag testov hovoria, ze to zvladne doma kazdy... teda ked to predavaju navolno, ked predas 13 mega testov, tak povies, ze ich musi najprv papez oblizat aby fungovali, podla chuti zakaznika.
ale tuho rozmyslam, kde je efekt toho masivneho testovanie v priebehu dvoch dni, ked tento tyzden sa prakticky nic nezmenilo a mobilita ludi zostala vysoka. reku nieco mi unika, ale neviem to nejak uchopit.
hygienici hovoria coraz castejsie, ze za nemalu cast nakazy mozu skolkari a celkovo mlade deti do 10r, ktore covid prekonaju ovela castejsie bez priznakov ako dospeli, alebo s jednodnovym soplikom, ale ne, skolky a 1. stupen otvoreny. kazdy den o 11tej mi popod okna prejde stado skolkarov na vychadzke, drzia sa slusne za rucicky, hlava na hlave, 40 kuskov. a pobede pride vnucata vyzdvihnut babicka. chapem tym vyhradam, ze zostanu doma zdravotne sestry a ine klucove profesie, co maju male deti, ale tak zas tu je len cherrypicking, toto ano, toto nie. cely tento lockdown co je teraz je zbytocny tak ako bol nastaveny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných