... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 10:00

a doteraz nikto nepozoroval že je priaznivcom Marianka a "tradičnej rodiny".
v práci môže piť alkohol, či si dovolenku berie?
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 10:06

Za 1. Je to cigan
Za 2. Ma asi 7 deti
Za 3. Asi po robote ja neviem mne to je fuk😂
Edit ale robit vie a chce...
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 15:10

Abyssko napísal:
Za 1. Je to cigan
Za 2. Ma asi 7 deti
Za 3. Asi po robote ja neviem mne to je fuk😂
Edit ale robit vie a chce...
Takeho je rarita stretnut...
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 15:55

miki012 napísal:
Ja sy nezastavam kotlebu ja ho mam v pici ale zavret ho za prijebane cisla je na hlavu.Ok tak som sal napicu priklad lipsica.Co tak drogovy dilery co dostanu 7.5 roka?Porovnaj tresty lebo toto je moc...A stouto medializaciov ma kotleba dalsie volby 20%
Asi je zbytocne ti davat nejake matematicke argumenty o tom, aka je zufalo nizka sanca, ze ti tri krat po sebe vyjde rovnake cislo a jejda, co cert nechcel, akoby nahodou zrovna cislo, ktore si nackovia strasne radi tetuju na telo, a siju na obelcenie, ze?
Sa uvedom trosku...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 21:50

voMacK napísal:
Asi je zbytocne ti davat nejake matematicke argumenty o tom, aka je zufalo nizka sanca, ze ti tri krat po sebe vyjde rovnake cislo a jejda, co cert nechcel, akoby nahodou zrovna cislo, ktore si nackovia strasne radi tetuju na telo, a siju na obelcenie, ze?
Sa uvedom trosku...
Jasne ze to bola provokacia ale dostat zato 4roky je uplny nonsens...nahanaju mu percenta vlastnymi chybamy...ale sak tu uz moze vladnut hoci kto tu uz treba len zhasnut a hotovo
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 04:56

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:06, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 07:22

mna by zaujimalo, ci uz niekto vyhodnotil tu skvelu strategiu "nevsimajte si to", s ktorou prisla asi nejaka premotivovana mamicka v domacnosti, ktora sa snazi 2 rocne dieta odnaucit mrzke slovo, ktore zapoculo doma a teraz kazdej tete na ulici s usmevom na perach nadava do pic.
Nechajte nackov robit si co chcu, nevsimajte si ich, nerobte im publicitu. Ja teda skor verim v to, ze jednoduchsi clovek si z toho zoberie, ze ked sa nikto voci nim neohradzuje, ked sa z toho nic nerobi, tak je to asi v poriadku, Kotleba ma pravdu, lebo ostatni sedia ticho v kute.
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 07:58

miki šak si daj kludne zelené tričko... to "číslo" nebolo u kotlebu len na nejakom šeku...
Vieš vôbec prečo nosia zelené tričká ?
nuž namiešaj si v skicári farbu R14 G88 B00

alebo veríš, že o zelenom tričku sa písalo v biblii v zjavení Jána ?
 
PetoK
Príspevky: 9692
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 08:03

To je zbytocne, hlupaci nackovia to aj tak nechapu
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 09:29

Problem je, ze takymto ludom to musis trpezlivo znovu a znovu vysvetlovat. Jasne, ze mozes ich poslat aj dopice ked stratis nervy, lenze ich to len utvrdi v tom, ze maju praudu. Ps za Magianom by mohol nasledovat konecne "hrdina" Medvecky. To je tiez len jedna velka fraska sud s nim.
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 20:02

Napster050 napísal:
miki šak si daj kludne zelené tričko... to "číslo" nebolo u kotlebu len na nejakom šeku...
Vieš vôbec prečo nosia zelené tričká ?
nuž namiešaj si v skicári farbu R14 G88 B00

alebo veríš, že o zelenom tričku sa písalo v biblii v zjavení Jána ?
Mna nezaujima preco nosia zelene trycka s bibliju mam uplne u pici...ja hovorym ze 4roky zato je prestrelene extremne pri tych cifrach co tu padaju za daleko vaznejsie delikty
 
Užívateľov profilový obrázok
MatusRK
Príspevky: 284
Registrovaný: 16.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 20:24

Bodaj by mu na odvolaní naparili ešte viac , ako exemplárny trest na výstrahu ostatným náckom , na to isté čakám aj pri nadrbaných debiloch za volantom
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 21:03

Miki nehaj tak raz som na zem a vek čítal článok prebraty z ruskej RT kde istý židovský vedec robil výskum že liberálne zmýšľajúci voliči majú poruchu mozgu, moc som tomu neveril ale je to tak.
Tu chce kazDy cenzuru ako nejakú pojebani koministi v 50 rokoch, za prvé ty 14 slov môžem podpísať za druhé kokotov spoločnosť prirodzene vyfilltruje cize blbé nazory su blbe názory, 20r dozadu nik neriešil extemizmus len teraz nič iné človek nepočuje, treba potláčať prejav aj keď blbi lebo médiá strácajú vplyv a to ich jebe, že kazdy kokotnl sa dnes žiaľ alebo aj chvála Bohu môže prejavovať. Preto tu tlačí nonstop čo si mas myslieť, čo nemôžeš a keď si myslíš tak že si asi kokot máš držať hubu a ist s davom. A kokoti tomu budú trieskať. Ked človek vidi tienl sracky a propagandu je mi z toho zle.
Ale čo čakáš aj od miestnych fanboys co tu velebili kisku, fetaka a spol a vidíme že tu máme asi najdebilnejsiu vládu aka kedy bola.
 
Mr MK
Príspevky: 26
Registrovaný: 1.5.2013
Auto: Bmw 530XD
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad - Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 22:16

4 roky je vela - ono sa na to treba pozriet aj s druhej strany => pomahal ludom - nie prvy krat , mne je jedno ake cislo mi niekto daruje, ked mi hori pod ritou. (Samozrejme fasistov nemusim, nepodporujem a ani nebudem). Na druhu stranu ano, je to propaganda hnutia. Ale 4 roky ?? Kocner sa musi smiat ako nikto.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 14. Októbra 2020, 23:18

sysell napísal:
poruchu mozgu
zase si vysadil Lexaurin?
uz pochop, ze ked tliachas sracky, ktore nikoho nezaujimaju a su len na smiech, neznamena to cenzuru.
Chod si dat vytetovat znak šelmy na čelo, ty degener
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných