... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 2. Októbra 2020, 09:41

len ti, co jazdili na motorke.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 2. Októbra 2020, 10:25

vtedy mi to také smiešne neprišlo...
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 12. Októbra 2020, 16:27

Richard už není Igrokov kamarát, lebo ako minister hospodárstva chce aspoň trochu udržať ekonomiku pri živote, a nezatvárať už aj tak prázdne reštaurácie, bary, fitka a nepanikari, keď keď počet pozitívny vs testovaný je +/- na tých istých percentách. Takže logický aj čísla sú väčšie. Veľké percento ani príznaky nemá, ďalší len ako nádcha.

Percento nakazený vs mŕtvy necelých 0,3. Aj to väčšina s takou pridruženou chorobou, žeby ich zabila aj nádcha alebo chrípka.

Ak Richard popýta štatistiku, alebo dáta kde sa koľko ľudí môže nakaziť, tak mu dajú do ruky štatistiku z južnej Kórei. Zatvorme všetko, zákažme združovie sa ľudí nad 6 osôb, ale nechajme sa ráno tlačiť sa ľudí v autobuse, na zastávke, vlaku a pod.. 🤦🏻‍♂️
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 12. Októbra 2020, 19:15

Kotleba vinny. Sice sa samozrejme to hnede hovno odvola. Ale aj tak su to take male Vianoce..
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 12. Októbra 2020, 19:16

Pecka... bodaj by dostal este viac
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 12. Októbra 2020, 20:20

PetoK napísal:
Pecka... bodaj by dostal este viac

Neboj nedostane nic...je to cisto politicky proces
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 04:46

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:06, upravené celkom 2 krát.
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 07:23

A zaco ho maju zavriet?Ludia nech vam uz nejebe...lipsic zabil na prechode cloveka a nesedi a kotlebu zavru na 4roky za cisla?Uzasna krajina...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 07:47

Lipsic dostal rovnaky trest ako kazdy iny, ktory zrazil opiteho chodca, ktory vkrocil na priechod bez toho, aby sa pozrel vlavo vpravo. on isiel 60 na 50tke, ale nedostal o polovicu nizsi trest ako bodorov kamarat v nitre, ktory isiel 130 a zrazil chodkynu, ktora uz bola v polovici priechodu, este chvilu rozmyslal, ci zastavi, tak zastavil 300 metrov od nehody. Sedi? Nesedi. Pokial nesposobis nehodu umyselne a nesoferujes ozraty, do basy u nas ides len ak si bol v podmienke alebo mas ine pritazujuce okolnosti. Tvoj argument nielen ze kriva, on sa ani len neplazi.
Kotlebu odsudili za to, ze je nacek, cely zivot bol, ale keby aspon bol taky echt, nebojacny nacek, na ktoreho by bol Dolfi hrdy. V momente ako mu hrozi co i len pokuta tak stiahne chvost. Je to "by any means necessary" rozsudok, zaroven vyborny precedens do buducna na vsetkych kokotov s 88 tetovaniami, co hrahu hrdinov ale potom zrazu "to bol len vtip!". pre vsetkych prijebancov, co toleruju fasizmus "nie som rasista..ale", "nie som fasista..ale", a "choj sa pozret do osady;zober si ich domov;ty si vedla nch kup dom" ako argument, preco nevadi, ze kotleby su tupe primitivne bezmozgy, ktorych jedinym cielom je udriet si..a samozrejme peniaze. Zatial som nevidel este ani len navrh riesenia ich "ciganskej otazky", nevidel som nikdy nic konstruktivne od nackov, okrem hadzania dlazobnych kociek a producirovania sa v tisovych uniformach po dedinach a v zelenych trickach po vlaku. Hrdi Slovaci, ktori neovladaju ucivo 2. rocnika ZS, chcu spievat hymnu 3x denne a neovladaju viac ako 1. strofu, pravoplatne odsudenych za prejavy extremizmu oznacuju za "nerozvazne hriechy mladosti", popieraju holokaust az do momentu, kedy sa priposeru ak to maju povedat priamo na zaznam tak povedia "nooo, my nepopierame, ze sa nestal, ale ze sa nestal tak ako sa pise v knihach", Marianko sa vehementne vyhyba odpovedi na otazku, ci niekedy svoj maly zosuvereny pindulak strkal do deviatacky na zakladnej skole, ale furt niekde vidi perverzakov a uchylov, ked ich ma na zvolitelnom mieste kandidatky tak "nasli Boha, on ich vyliecil z homosexuality".
Dalej noste zelene tricka, mate pocit spolupatricnosti..v tom, ze ked sa niekde zgrupuje viac ako 10 rovnakych kokotov, budete si moct udriet do 2-3 co sa na vas skaredo pozru, vesajte si wunderbaumy na zrkadla a lepte nalepky na auta, ja to kvitujem, nech viem, ze je clovek kokot skor ako hubu otvori.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 08:08

miky miky...
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 08:28

Ja sy nezastavam kotlebu ja ho mam v pici ale zavret ho za prijebane cisla je na hlavu.Ok tak som sal napicu priklad lipsica.Co tak drogovy dilery co dostanu 7.5 roka?Porovnaj tresty lebo toto je moc...A stouto medializaciov ma kotleba dalsie volby 20%
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 08:50

drogovi dilerI dostavaju 7,5 roka pretoze je pomerne tazke chytit ich s takym mnozstvom, ktore ich posle do basy na 20, ked si precitas ich rozsudky, tak im malokedy prisiju, ze u nich najdu hoc aj 5 kil pervitinu, prisiju im len prechovavanie prekurzorov, aj ked rovno najdu kuchynu aj s cerstvo navarenym dubravskym.
ale chces sa bavit o trestoch za drogy tak OK. nejaky tatko so synom kdesi pri Pezinku ci kde, bol o tom clanok v novinach minuly tyzden, syn zasadil 4 rastliny marihuany, on dostal 2, roka, jeho tatko 10 rokov natvrdo, na cele medzi vrahmi. To je OK?
A kde je podla teba teda spravodliva hranica trestu pre nackov?
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 09:24

4 roky najnizsi stupen ochrany, takze bude na vikendy chodit domov ako zitny. to ze je tam 4 roky minimalne a ziadna podmienka ma svoj dovod, je to vztyceny prst pre kazdeho kto by len chcel koketovat s tymito zhubnymi ideologiami ze pre ne nie je v nasej spolocnosti miesto. A ak si myslis ze aktivny nacek je menej skodny ako diler pika tak si pozri dokumenty o povojnovom nemecku.
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 09:33

JJ, takychto blaznov by trebalo zavriet natvrdo, aby mali cas porozmyslat o svojom chorom mozgu... a tiez aj jeho rovnako posahanych volicov...
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 13. Októbra 2020, 09:54

Dnes rano prisiel kolega do roboty, ze si ide kúpiť flasu ze mu kolegu zavreli. Po 10minutach z neho vypadlo ze to kotleba. Uz sa snim nik nebavi😂

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných