... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

Hry hram najma na:

PC
91 (42%)
X-BOX
43 (20%)
PlayStation
65 (30%)
WII
1 (0%)
ine
3 (1%)
nehram sa, je to <>ina
15 (7%)
 
Celkom hlasov: 218
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 17. Septembra 2020, 17:54

tie som mal cca 5 rokov dozadu, kvalitny zvuk, trocha menej pohodlne, ja to mam na hlave denne x hodin takze pohodlie je dolezite,
po 2 rokoch kedze som ich drel casto predkozka na usnych vankusoch popraskala a mal som z toho zasratu celu hlavu = nepouzitelne, reklamacia samozrejme zamietnuta :D lebo predsa hraju
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 17. Septembra 2020, 18:03

J, ja som akurat kupil nahradne nausniky. Ale od nich lepsie ktore som mal boli uz len Shure SRH 1440, kde musis trafit na dobry kus (ja som netrafil), tak som skoncil u HD650. DTcka ale budu asi kus pohodlnejsie. Zvukovo ale su ale podla mna nic moc v porovnani s tym co ma konkurencia, holt zaspali dobu.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 17. Septembra 2020, 19:18

mne bobor odporucil tie Sony XB900N a tie su mega zvukovo. Pohodlim su ok, trochu tlacia na okuliare a potia sa pod nimi usi, ale inak pohoda.
Nejaky vyslovene gamingovy headset si nepozeral, od Logitechu trebarz? To by malo byt pohodlne, tusim som niekde videl, ze mali nausniky z space tech pametovej peny.

Inak ked pozeras na tie Beyery, aky je use case? Lebo tie otvorene su v office peklo (iba ze by si robil na homeoffice), kolega mal nieco podobne (nejake otvorene beyery) a to bolo cele zle, musel sedet v kute sam. A co si pamatam, zvukovo boli dost zastrete, aj pri prehravani z lepsich zdrojov.
Vcul zlacneli sony WH-100xm3, dockaj do vianoc na nejaky deal a ber to
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Nedeľa, 20. Septembra 2020, 07:24

audiotechniky m50x su popici sluchadla, ale imho pomerne uzko-ucelove. Su to studiove sluchadla, takmer s plochym EQ, aj ked 70tky su cisto rovna ciara, 50tky nemaju k nim daleko. Ja ich mam asi 5 rokov, kupoval som ich ked este stali menej ako dnes 40tky. Pohodlie nie je zle, nausniky makke, ale su podla mna dost tazke a hlavne velke, viac mi vadi ta velkost, odkedy sa "striham" na 0,5mm tak po tej vylestenej bowlingovej gule co mam namiesto hlavy sa mi tie sluchadla proste smykaju a prilis hybu pri ani nie velmi prudkom pohybe hlavy.
Dalsi problem su kable, a zohnat alternativy je trosku problem pokial si to clovek nechce sam pajkovat, koli tym screw-in-lockom. Kable su hrube a tazke, tusim k nemu su tri, jeden kratky, ktory mi je az prilis kratky, jeden dlhy na accidental uskrtenie ked clovek zaspi na gauci a pretoci sa v spanku, a jeden toceny, ktory ako jeidny pouzivam, ale ten ma take gravitacne zrychlenie, ze ak si strcim telefon do vrecka tak pri prudsom pohybe mi ten kabel strhne sluchadla z hlavy obcas.
Ich hlavna vyhoda napr. proti sony 7506 je impedancia, dokaze to na plne gule napojit hociaky telefon, kym tie sony z telefonu bude ledva pocut a treba k tomu predzosik nejaky ak to chce clovek na mobilne pocuvanie.
Ja ich pocuvam len ak si pustam klasiku alebo nejaky rokenrol, rozhodne to nie su univerzalne sluchadla podla mna.

Kedysi som mal gaming headset od kingstonu, tusim to stale predavaju uz asi 6 rokov, ten Cloud 2 ci ako, cena 100 eur za ktoru idu bezne sa mi zda mierne nad ramec, ja som ich kedysi kupil asi za 70 v akcii, a boli to asi najpohodlnejsie sluchadla ake som mal, a na to ze je to bullshit 7.1 ci co za ojeby to hlasaju, hralo to velmi slusne, odpajatelny mikrofon, ktory som ale nikdy nevyskusal tak neviem jeho kvality. cloveka zamrzi, ze ked otvori tu krabicu, za aku by sa nehanbili niektore 1000 eurove sluchadla, ktore vam podaju v igelitovom sacku, tak si uvedomi, ze z tych 70/100 evri islo 15 na to balenie. uplne zbytocne burzujske krabice. Keby som ale hladal nejaky headset, co mam mat na usoch cely den, tak asi by to bol top3 contender.

Killo, kto si nosi otvorene sluchadla do officu zasluzi si aby ho v tom office zamkli po pracovnej dobe a do mikrovlnky dali ohriat rybu na 20 minut. musi jebat. keby si zvuk pustal z reproduktora bolo by to menej rusive ako z otvorenych sluchadiel.

Co sa tyka "celodnovych" sluchadiel, ak treba sluchadla aj na telefonovanie, tak uz druhy rok pouzivam Jabra Evolve 40, resp. 30, nemam parametre nastudovane, 30tky maju penove nausniky a tensi kabel, 40tky sa tvaria premiovejsie, maju kozene nausniky, co mi vyhovuje menej, a maju skaredy cerveny kabel, ktory je ale dost hruby a neohybny a hlavne je na tej istej strane ako mikrofon, takze pri pohybe kable ak zavadi o tricko alebo proste sa niecoho dotkne tak to prenesie par pukancov do eteru, ale mikrofon sa magenticky pripne na nosnik ked ho netreba, daju sa zlozit na plocho a lahko sa prenasaju, daju sa pouzit cez 3,5mm aj usb a maju pohodlny mute button, velmi slusny zvuk na to ake su to male bonbony, ale hlavne excelentny mikrofon. a smerovy. beznu klavesnicu nepocut vobec, mechanicku pocut len jemne tukanie, kvalita mikrofonu je lepsia ako samostatny kondikovy smerovy mikrofon za rovnake peniaze. Tie 40tky som si kupil, 30tky som nafasoval, asi by som si kupil 30tky keby som sa rozhodoval teraz koli tymi nausnikom, aj ked zas tie penove navleky su docela sajzovej kvality a chytaju vlasy ako mydlo v base. V najblizsej dobe asi vyskusam jabra 65, co su rovnake sluchadla ale bezdrotove, lebo ten kabel ma jebe neskutocne, ale zatial sa tomu branim, lebo par rokov som fungoval s nejakymi logitech office wirelessmi tusim HF65 alebo tak nejako sa to vola, a battery anxiety is real, bro. Ked ma caka 3 hodinove online kokotenie a neviem ci to baterka vydrzi tak na poslednu chvilu zapajat stary kablovy headset etc. ma uz nebavi, hlavne ak niektore tieto usb connected sluchadla ukoncia meeting pri odpojeni. long story not so short - na celodenne nosenie s nutnostou funkcie headsetu Jabra Evolve 30/40 ftw, pokial clovek nechce na hlave velke jeby cez cele ucho a pol tvare.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Nedeľa, 20. Septembra 2020, 07:35

Mam v pici to citat
 
Užívateľov profilový obrázok
Zarrick
Príspevky: 1324
Registrovaný: 13.8.2016
Auto: E92
Kraj: Košický
Bydlisko: Oberungarn

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Nedeľa, 20. Septembra 2020, 08:46

Ak celodňové, tak za mňa Sony MDR-1A. Skvelý zvuk, dokonalé pohodlie, izolácia okolitého hluku tak 5/10, ale inak dokonalé celodňovky. Zohnať sa už asi nedajú, namiesto nich teraz sú MDR-1AM2, najskôr nejaký refresh, treba zistiť, ale vyzerajú byť viacmenej identické.
#M41D17(ex) #M52B20(ex) #M43B19(ex) #M47TUD20(kompot) #M57D30TÜ2TOP(E92) #M57D30TÜ(X3)
 
fritolko
Príspevky: 1319
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Nedeľa, 20. Septembra 2020, 17:46

Tie jabry evolve 30 lubia padat z hlavy pri momentoch kedy pri hodinovom meetingu o ko*otine davas facepalm alebo polozis hlavu na stvol.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Nedeľa, 20. Septembra 2020, 18:23

mys Logitech G502 LS, pripadne aj drotovu nemate niekto skusenost?
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 21. Septembra 2020, 04:38

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:10, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 21. Septembra 2020, 07:25

boborjelotor napísal:
mys Logitech G502 LS,
pokracovatel mojej G502, zatial zbiera same chvalospevy, ja nie som moc zastanca wireless, ale kazdopadne nespokojny by si s nou nemal byt
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Pondelok, 21. Septembra 2020, 10:50

no ja uz drotenku mat v ruke nemozem ani za svet, staci mi ked raz za tyzden musim na dve hodinu pichnut nabijaci kabel do mysi.
na tej g502 LS sa obavam vrzgania, museli ostruhat vnutornu konstrukciu a spravit tensie steny aby tam zmestili wireless bazmek, a ja lubim mysku stlacat ako cecok pri hrani. zatial len jedina mys vydrzala bez skripania, a to je ta aktuana mx master, kde teda po 5 rokoch odchadza zotrvacnik resp. cely ten mechanizmus, ale inak najleosia mys aku som kedy mal - na pracu, na hranie samozrejme nie, ale zvykol som si postupne, ked sa mi nechcelo mat na stole dve mysi.
asi by som ani nerozmyslal nad tou 502, ale mx master 3 mi zdaleka tak nesedi do ruky ako povodna prva generacia,

btw sa tu volakedy riesilo nieco s tym ako pripojit ipad k pc koli kresleniu alebo whatnot, proste druhy monitor, neviem ci tu vtedy padlo aj riesenie cez https://spacedesk.net/, alebo len ten Duet a podobne platene riesenia, ale je to popici. ja som to objavil, ked som si pripajal k ms flight simulatoru ipad a dva telefony na instrumenty, a funguje to uplne paradne, pri relativne statickom obraze to zere nula cela nic, mozno megabit, ked som prehraval full hd video tak to zralo cca 20mbit, ale nebolo na videu poznat absolutne nic, ako keby to ipad prehraval nativne. samozrejme to nie je idealne, ak mate aj pc cez wifi pripojene, vtedy je idealne mat doma full mu-mimo wifi, ale tak aj na lemravej tplinkovine s dual-chain extendermi to islo relativne v pohode. ja mam prakticky nonstop zapojeny stary ipad, ktory sa mi zmesti pod velky monitor kde mam ms teams a outlook cez den, lebo ked som to mal na druhom monitore tak som si to casto ani nevsimol. vysoko odporucam vyskusat
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Septembra 2020, 12:31

boborjelotor napísal:
Killo, kto si nosi otvorene sluchadla do officu zasluzi si aby ho v tom office zamkli po pracovnej dobe a do mikrovlnky dali ohriat rybu na 20 minut. musi jebat. keby si zvuk pustal z reproduktora bolo by to menej rusive ako z otvorenych sluchadiel.
nazdar, bolo na case! (ty ked sa odmlcis z klubu, tak si daj nejakeho bota, co sem postne raz za cas nejaku narazku, odjeb, chuppovinu. chybalo to tu).
No a kedze som zivotny winner, tak som v openspejsi mal kolegov s otvorenymi sluchadlami rovno dvoch. Ludia nemaju bohov pri sebe uz. Tak ale co, nevypocujes si pasivne nejaky 4hodinovy tuc tuc set Borisa Brejchu ked mozes?

G502ku mam kablovu doma, v robote bezdrat MX2S. S G502 spokojnost, akurat mi vadi, ze je na moje velke ruky trochu uzsia (pri CSGO turnajoch uz som mal krce v ruke), ale inak na bezne uzitie super, bez vyhrad. Je robustna, lahucka, nevrzga, drzi sa dobre, tlacidla su rozmiestnene rozumno, ze nemusis robit harakiri ked chces tie pridane funkcie. SW logitech tiez ok, mne sa lubi, ze si mozes navolit tusim 4 profily, a ku kazdemu si setnut 4 rozlicne hodnoty DPI. Tak som si empiricky setol DPI pre windows, CSGO, rtska, rpgcka, len si to preklikavam.
Bezdrat MX2s je zas velka a tazka krava, ale na officove uzitie je v pohode, hlavne je to velke, siroke ale neboli ma z toho ruka, kedze ju mam v 'prirodzenejsej' polohe. Akurat teda zvysena latencia, a ta hmotnost kvoli baterke, neviem si predstavit hrat s tym. Ale na jedno nabitie vydrzi snad aj 2 mesiace, which is nice.
Predpokladam ze G502LS bude technologicky nieco medzi, baterka bude mensia aby to nebolo tazke v ruke, aj senzor/spojenie bude schopne na hry, tak by nemal byt problem. Len si osahaj ci ti nebude vadit, ze je uzsia, na dlhu pracu pri velkych rukach to nemusi byt uplne ono imo.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Septembra 2020, 12:54

mne prave nevadi velkost mx master, nemam rad lahke ani male mysi, ale jednak tlacitka nie su usposobene na agresivne klikanie, druhak ta latencia sice cez dongle nie je taka zla ko blutut, ale obcas sa to vie uspat a trva mu sekundu zobudit sa. ale hovorim, dvojka a trojka este menej mi proste nesedia do ruky, oproti prvej verzii ten dizajn je nachuja - pre moju ruku, nehovorim, ze vseobecne. a uz z principu ak by som siel do master znova tak radsej uz 3 ako 2s, lebo usbc
budem robit vacsi nakup v oktobri, musim pockat na novy mesiac lebo to budem invoicovat zakaznikovi, ale chcem kupit aj tu logi 920 kameru a asi si kupim sukromne aj volant konecne lebo posledne tyzdne hravam forzu kazdy vecer, nejak ma to zas chytilo, tak si este chcem vybavit nejaku zlavu ked uz mam utopit skoro 500 eur za logi produkty, reku aspon 10% nech daju dole.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Októbra 2020, 17:01

Vsetky Bioshoky + remastery 1,2 za 15e. Idem narobit poriadky
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Utorok, 13. Októbra 2020, 18:59

Bioshock 1 a 2 ma remaster???
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných