... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
e38flight
Autor témy
Príspevky: 807
Registrovaný: 23.9.2019
Auto: bmw e38 735í lpg
Kraj: Trenčiansky

Oprava Automatu

Streda, 19. Augusta 2020, 22:05

Chcel by som zistiť či sa tu nájde kutil =majster trochu viac pokročilí teda žiadny amatér ,, Pokazil sa mi automat ,viem aj presne čo sa stalo a kde je problém ,dokonca si viem aj kúpiť potrebné diely na opravu . Jedná sa o detsku chybu prevodovky kde v 90% prípadov odíde do hrobu vždy to isté spojkový kôš .Automat nie je náročný na rozloženie a zloženie .Potreboval by som len nejaké rady na čo si dať pozor pri oprave ,dalej čo vymeniť preventívne na základe rozloženia prevodovky typ 5hp24 V8 .Ak tu je niekto taký a tiež sa pokúsil o opravu a oprava sa podarila čo je predsa podstatné vo finále potešila by ma súkromná správa , Mám v pláne vymeniť si spojkový kôš z hriadeľov ,pre skladanie lamiel by som si dal spraviť do firmy ,všetko ostatné by som robil sám nové tesnenia pre selenoidy ,Mechatroniku ,nový olej a filter a prevodovka musí ožiť , :lol: prikladám foto hlavných veci na výmenu ,hydromenič by som založil na prvotný test prevodovky pôvodný ,ak by niekoho niečo rozumné napadlo budem rád za každý rozumný komentár
G-IPS-5HP24_1-800x600.jpg
G-IPS-5HP24_1-800x600.jpg (82.22 KiB) 665 zobrazení
tesnenia ZF.jpg
tesnenia ZF.jpg (86.56 KiB) 665 zobrazení

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných