... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Jabcak
Autor témy
Príspevky: 67
Registrovaný: 3.7.2019
Auto: Bmw 118i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Cislo oleja

Utorok, 4. Augusta 2020, 06:47

Prosim Vas menil som olej a po 300km , daval som 5w30, a na budikoch my momentalne svieti Service a olej 0km v cervenom a nejde to zresetovat, a ze mam aktualizovat hladinu oleja my vypisuje na idrive, myslite ze odislo cidlo ??Robil som si to sam doma a mozno som nieco zle spravil
 
Jabcak
Autor témy
Príspevky: 67
Registrovaný: 3.7.2019
Auto: Bmw 118i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Re: Cislo oleja

Streda, 5. Augusta 2020, 18:25

Ci jak som vymenil separator tak my to vyhodilo,nepomoze nik :)
 
Užívateľov profilový obrázok
runder
Príspevky: 2801
Registrovaný: 7.8.2011
Auto: ropak
Kraj: Prešovský

Re: Cislo oleja

Streda, 5. Augusta 2020, 20:06

Mám taký pocit že ak je prešvihnutý servisný interval do červených dá sa zmazať už len cez diag... niesom si istý ak sa mýlim nech ma niekto opravi :-"
BMW F01 740d
ex: BMW e92 335d
ex: Nissan 350z
 
Jabcak
Autor témy
Príspevky: 67
Registrovaný: 3.7.2019
Auto: Bmw 118i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Malacky

Re: Cislo oleja

Štvrtok, 6. Augusta 2020, 04:46

Ok, sak dnes my ukazoval rano jak som prisiel do prace ze mam olej na minimum, no jednu palicku , sak za tyzden idem domov a vymenim olej a skocim k skocim na poriadnu diag, vcil som bol u jedneho a ze sa to da resetovat cez budiky len. Nwm
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Cislo oleja

Pondelok, 10. Augusta 2020, 23:22

Jabcak napísal:
Ok, sak dnes my ukazoval rano jak som prisiel do prace ze mam olej na minimum, no jednu palicku , sak za tyzden idem domov a vymenim olej a skocim k skocim na poriadnu diag, vcil som bol u jedneho a ze sa to da resetovat cez budiky len. Nwm

da ale len ked nepresvihnes interval. Ak mas 0 alebo do minusu, uz len origo diag.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných