... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
VladoS
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 26.7.2020
Auto: Octávia Combi II
Kraj: Prešovský

Biely interiér / biela koža - ŠPINENIE

Nedeľa, 26. Júla 2020, 08:10

Pozdravujem,
chcem si kúpiť BMW 730D G11/G12 od 2016 v bielej koži a samozrejme surfujem, sledujem videorecenzie ... a v jednej z nich bolo spomenuté, že biela koža sa dosť špiní od riflí ... je to pravda? Špiní sa Vám? Ak áno, predpokladám, že sa to dá v pohode odstrániť. Vopred ďakujem.

Mimochodom, bol som testovať jedno auto a predajca mi tvrdil, že v dĺžke auta nie je žiadny rozdiel medzi verziou 730d a 730 Ld len vo vnútornom rozložení, no kdekoľvek pozerám rozmery na nete všade ten rozdiel je. On mal 730d a zdalo sa mi málo miesta v zadu, tak som spomenul, že asi sa obzriem po Long verzii.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Biely interiér / biela koža - ŠPINENIE  Topic is solved

Nedeľa, 26. Júla 2020, 08:36

ale tak snad nebolo tazke hodit do googla wiki bmw g11 a zistit za 3 sekundy, ze samozrejme sa to vola Long preto, lebo auto je dlhsie a ma dlhsi razvor, o 14cm.
ten co ti chcel predat kratku ti samozrejme bude tlacit bachorky tak, ako to jemu vyhovuje.

ano biela aj akakolvek koza, aj cierna, sa spini a najviac od rifloviny ale aj od ineho oblecenia, obzvlast ak je nizsej kvality, pripadne ak sa jedna o umele farbene vlakna. na ciernej / tmavej to samozrejme tak nevidno, na bledych farbach to vidno celkom rychlo, vyzaduje si to viac starostlivosti. Kedze ale tieto auta ako nove vacsinou jazdia ludia, ktori rifle nenosia, lebo nosia oblek, a ako jazdene ich vacsinou tiez jazdia ludia co nenosia rifle, lebo nosia teplaky, tak je to vacsinou jedno majitelom.

Long sedma ti vseobecne bude viac liezt na nervy svojou dlzkou len pri parkovani, ja by som urcite nechcel auto bez natacania zadnych kolies, ci uz v kratkej alebo dlhej.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných