... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
Platini
Autor témy
Príspevky: 43
Registrovaný: 6.12.2008
Auto: E91 320D 120kW
Kraj: Bratislavský

Disky z E60

Utorok, 14. Júla 2020, 20:55

Caute, potreboval som zohnat nove disky na zimu na moju 120kW E91, pricom sa mi poskytla kupa diskov vo velmi peknom stave z 5kovej rady E60-E61. Ide konkretne o sadu diskov s nazvom "Spider spoke 138" 71/2JX17 ET:20.
Disky boli aj so sadou zimnych pneu, lenze pneu ktore su na nich, nemam zapisane v technicaku, momentalne maju obute 225/50. (Nebol cas to skusat nahodit na auto, ani momentalne nieje nato moznost, len boli opticky skontrolovane ci neboli zvarane.) Pojdu mi nahodit disky s tymito pneu na auto, nebudu suchat o blatnik? :?: ET20 viem ze znamena ze to bude trocha trcat, no mna zaujima ci nebude problem pri prezuvani resp ci nebudem mat po sezone vysuchane pneu od blanikov... [color=#818181][font=Arial, DejaVu Sans, Liberation Sans, Freesans, sans-serif]Dve pneu su na odstrel a dve su 2rocne. cize kupovat musim pneumatiky tak ci tak. Otazka teda znie, staci vymena 2 pneu co su KO za rovnaky rozmer 225/50? alebo potrebujem tam dat za kazdu cenu 225/45 ? Napr by ma zaujimalo aj ci ma niekto skusenost s ochrancami zakona ci to nejako sleduju (doj.bavaju).[/font][/color]
Dakujem za vsetky rady a postrehy!! :)
Keď som bol malý, tak som bol namyslený, ale teraz som bez chyby!
 
Wanas
Príspevky: 46
Registrovaný: 14.1.2019
Auto: BMW e91 330d xdrive
Kraj: Zahraničie

Re: Disky z E60

Štvrtok, 16. Júla 2020, 22:52

Řídil bych se TP, ale pokud už jsi koupil, tady si můžeš porovnat rozměry pneu https://tiresize.com/calculator/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných