... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 08:21

tom6667 napísal:
A čo ja viem, ja sa k tomu neviem vyjadrit, nie som historik...na nanocipy a 5G je tu odborník skôr Sysell, ak teda je pravda že aj v tej f11 ma individual stropnicu alobal metallic silver..

Kde pisem o 5g a cipovani? pisem max. o chudakovi ako ty, co tu klame a vymysla si a snazi za by za vtipneho a zosmiesnovat za to ze vlastne nevie co ine by napisal. haha metalic alobal kura LOl si mi riadne nalozill si pan, uplne off topic a taketo hovada tu volia.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 09:02

Tak alobal strecha mi vyhodila ranajky z huby cize je to relatívne 🤣
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9787
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 09:24

sak bezna vec

index.jpg
index.jpg (11.57 KiB) 1224 zobrazení
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 12:45

tom6667 napísal:
ak teda je pravda že aj v tej f11 ma individual stropnicu alobal metallic silver..
ty tlk toto co si dal jaky komentar :D :D :D :D :D :D ja skapem :D :D :D :D

medzitym niekde v zilinskom kraji (vsimaj ten wheelgap, to je ten vymeneny tlmic):
Obrázok
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 14:28

sysell napísal:
Kde pisem o 5g a cipovani? pisem max. o chudakovi ako ty, co tu klame a vymysla si a snazi za by za vtipneho a zosmiesnovat za to ze vlastne nevie co ine by napisal. haha metalic alobal kura LOl si mi riadne nalozill si pan, uplne off topic a taketo hovada tu volia.
to malo byt na odlahcenie, sorry ak to tak vzalo…ale hadam uznas ze si sa tu viackrat zastal kotletu (co je teda pri kazdom dospelom jedincovi red flag na zamyslenie) a on teda expert na nanocipy rozhodne je.

Kde som teda klamal a vymyslal si ? Ako vravim , malo to byt na odlacenie, lebo ak si spravne pametam tak zrovna ty si sa tu nedavno dost vyzuril na viecerych ludoch ale to je asi u teba v pohode predpokladam. Iba ja neviem co napisat, tvoje prispevky su vzdy velmi vecne a hodnotne pre ostatnych ...right :)

A zas ked mozes volit ty, tak myslim ze latka je nastavena pre kazdeho.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 15:26

Jasne aj perinu ma z olova
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 16:42

Ja sa zastanem hocikoho pokial to je odovodnene, ze primitivne obkecava dookola cislo, ze zajebe kokotiny o cipoch vo vakcike nekomentujem, ze mazurek je namudrejsi na svete nekomentujem ale ked poviem ze kocky nehadzal a ze ak dakto bude provokacne vyblakovat alah akbar,tak by som tam picoval aj ja. Tak isto sa zastanem matovicovych blockov na fabii ze mam u pici taky unik, ze to robi kazdy, ale tak,isto poviem ze je to psychopat.
A kilko koktko si sa uz strapnil co si za kokot a pokracujes dalej, ale sak iq nepusti
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 22:00

diky ze som len taky maly kokotko (a kup si uz aspon telefon za 20 SKURVENYCH KORUN ABY MAL AUTOCORRECT ty neandrtalec, lebo zachvilu tymto stylom vymyslis novy jazyk a provider ti od strachu z hrozby umelej ne-inteligencie vypne internet, neda sa to citat), zato ty si taky poriadny, statny, macaty uberkokot :)

Takze ak nejaky kandidat do vrcholovej politickej funkcie hovori o ZNAKU ŠELMY panu reaktorovi, a o tom, ze uz v biblii sa pisalo, ze ked nebudes mat cip nenakupis v tescu borovicku v akcii, tak to je uplne pohode, pricetny legitimny nazor.
IQ nepusti, to mas pravdu, s iq 88 vela vody nenamutis, maximalne 1 tlmic vymenis.
Bavim sa ale kralovsky, musim uznat, ked dusevny malorolnik jak ty sa dokaze uspesne zaclenit do spolocnosti, tak sme ako ludstvo usli fakt daleku cestu spravnym SSmerom! :-$ :thumbup:
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4184
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 22. Júna 2020, 22:24

Vytvorim vam sekciiu killo vs ss ysel
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 23. Júna 2020, 21:03

Uz som skoncil, herr sysell uz druhy tlmic objednava aby sa vysvihol na spolocenskom rebricku.

Ine som chcel
https://9gag.com/gag/aVw32Kv
https://www.nytimes.com/2020/04/20/spor ... vid19.html

Novaxx Djokovid, dalsi vypatlany sportovec pre ktoreho ziadny covid neexistoval. Neviem ci to je tuzba po peniazoch, ktore im chybaju ked sa nehraju turnaje, alebo je to uvedomenie si svojej bezvyznamnosti, ze nastala kriza a ty si bol len tajtrlik co si pinkal lopticku a zrazu o teba nikto nezakopne, ale tymto sportovcom z toho trosku predrbava
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
fritolko
Príspevky: 1319
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Júna 2020, 08:00

Killo napísal:
https://9gag.com/gag/aVw32Kv
https://www.nytimes.com/2020/04/20/spor ... vid19.html

Novaxx Djokovid, dalsi vypatlany sportovec pre ktoreho ziadny covid neexistoval. Neviem ci to je tuzba po peniazoch, ktore im chybaju ked sa nehraju turnaje, alebo je to uvedomenie si svojej bezvyznamnosti, ze nastala kriza a ty si bol len tajtrlik co si pinkal lopticku a zrazu o teba nikto nezakopne, ale tymto sportovcom z toho trosku predrbava
Nemal on problem aj pocas minulych mesiacov stym ze siel hrat tenis ked to bolo zakazane ?
 
rapidwinner
Príspevky: 834
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Júna 2020, 13:11

Srandovna vec na sebareflexii je fakt, ze akonahle o nej niekto zacina rozpravat, tak v tom momente ju automaticky straca.
Uz ked Djokovic bezvyznamny tajtrlik, tak v ktorej kaste sa nachadzas ty? Tvl.

:lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4113
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Júna 2020, 13:49

rapidwinner napísal:
Srandovna vec na sebareflexii je fakt, ze akonahle o nej niekto zacina rozpravat, tak v tom momente ju automaticky straca.
Uz ked Djokovic bezvyznamny tajtrlik, tak v ktorej kaste sa nachadzas ty? Tvl.

:lol:
Dotovať školy a nemocnice sa dnes nenosí, nehejtuješ na bmwklube nie si in
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Júna 2020, 14:51

rapidwinner napísal:
Srandovna vec na sebareflexii je fakt, ze akonahle o nej niekto zacina rozpravat, tak v tom momente ju automaticky straca.
Uz ked Djokovic bezvyznamny tajtrlik, tak v ktorej kaste sa nachadzas ty? Tvl.

:lol:
hej, lebo TY si povedal, tak si ma zazracne zbavil sebareflexie (podla tejto drbnutej logiky si ju stratil aj ty, nemyslis?).
Nuze mi vysvetli, co tak vzneseneho cloveka s talentom na pinkanie lopticky cez sito (#nepokazmesito) vedie k tomu, aby hlasal antivaxx blbosti, odmietal tradicne medicinske postupy a este z trucu usporiadal tenisovy turnaj, kde nedodrziavaju odporucania o ruskach a rozostupoch, a nasledne sa zisti, ze sa medzi ucastnikmi siri virus. Ako clovek bez sebareflexie, lol, vychadzam z informacii bezne dostupnych, ak mas lepsi insight poprosim info. Vidim vzorec v tom, ze u viacerych sportovcov som narazil na taketo vyhlasenia, jak cez kopirak, lebo makaci si myslia, ze ich imunitny system je dostatocne silny na zvladnutie virusu.
Inak jeho manzelka sebareflexiou asi prekypuje a ma jej na rozdavanie, kedze jej post na insta bol oznaceny ako hoax, ked sa vyjadrila v style spojitosti 5G a covidu (neviem to video najst).
Je rozdiel ked si kokotiny hlasam ja, co mna sleduje akurat tak moj pes ked je hladny, a niekto s milionmi fanusikov po celom svete.

Prominent Serbian virologist Predrag Kon, a member of the state team fighting the spread of COVID-19, replied to Djokovic on Facebook that he should not make such anti-vaccination statements because of his huge public influence in his native Balkan country.
a toto je jeba : :D
Djokovic has long been one of the more spiritual players throughout tennis and famously said his life changed the day a doctor placed a piece of white bread on his stomach as a resistance exercise, proving a gluten intolerance.

@pistacik11 aj Robko Fico dotoval fodbalove ihriska do kazdej dediny, ooooo velebme hospodina!!!
Jebem na to fakt, a placte, ze je to hejterklub, ved ale s takouto logikou sa fakt neda superit.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Júna 2020, 14:55

po troche patrania myslim ze na dnes stacilo :
It was a life-changing moment. [color=#ec1a2e][size=150][font=Independent Serif, serif]Novak Djokovic was in Croatia in the summer of 2010 for a Davis Cup tie and was having a consultation with Dr Igor Cetojevic, a nutritionist and fellow Serb.[/font][/size][/color]
Cetojevic told Djokovic to stretch out his right arm while placing his left hand on his stomach. The doctor then pushed down on Djokovic’s right arm and told him to resist the pressure. The strength Djokovic would feel in holding firm, the doctor said, was exactly what he should experience.

Next Cetojevic gave Djokovic a slice of bread. He told the bemused player not to eat it but to hold it against his stomach with his left hand while he again pushed down on his outstretched right arm. To Djokovic’s astonishment, the arm felt appreciably weaker.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných