... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Odhláseie auta - problémový kupec

Štvrtok, 18. Júna 2020, 13:48

nuze nebud skupy na slovo a aspon naznac ako sa to vyriesilo, v koho (ne)prospech
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
PeterVarsa
Autor témy
Príspevky: 101
Registrovaný: 22.2.2012
Auto: 318D 2004
Kraj: Bratislavský

Re: Odhláseie auta - problémový kupec

Štvrtok, 18. Júna 2020, 15:21

Pilifo: Ani cent :)
Killo: Nie je veľmi čo rozprávať. Po množstve pondelkových telefonátov a sms o tom ako na mňa zavolá políciu a nech si dám pozor, lebo najbližšie príde aj s manželkou :) :) :),
tak v stredu večer mi napísal, že príde do BA a auto prepíšeme. Dnes sme sa stretli, o pondelkových zážitkoch sme obaja mlčali, za pár minút bolo auto odhlásené.
 
bmwmpower82
Príspevky: 703
Registrovaný: 28.4.2009
Auto: Mondeo
Kraj: Bratislavský

Re: Odhláseie auta - problémový kupec

Štvrtok, 18. Júna 2020, 15:45

pablohablo napísal:
o predaval som e90 tod pred rokom za 4500, a 207mu za 4000 pred 2ma, tak som moholl tiez takouto temov skoncit, nastastie bol kupec kamos.
OFF TOPIC tu 207 si super predal , ja som predal rok dozadu do AAA za 1700 :) a to chceli 800 Eur najprv hehe , neskutocna makacka to auto predat :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných