... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 13:49

nuž proti takýmu silnému argumentu sa nedá namietať
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11993
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 15:44

windows je kopa sraciek :-D to je moj nazor, co sa tu vsetci hrate na pipiny teraz, sak si kludne kupujte co chcete
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11993
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 16:12

mexican napísal:
Zato iTunes od eplu beží na Windowsoch fakt jak víno.
ale zato porovnavat itunes ktory je zadarmo a je vpodstate zbytocny k novym ifonom a ipadom, s balikom produktivneho softwaru za ktory si platis, je teda uplne na rovnakej urovni :-D
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 16:42

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:32, upravené celkom 3 krát.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 16:53

Ja si nemyslím že iTunes je zadarmo. Vidím to tak, že som zaň zaplatil tým že som si kúpil nejaké mobilné zariadenie od eplu. Keďže zmysluplné využitie to má iba s nejakým mobilným zariadením.
Technicky to síce zadarmo je - keď si ho chcem stiahnuť, nainštalovať a používať, tak za to nemusím platiť. Ono sa mi to ponúka na prehrávanie hudby, videa a pod. ale na tieto účely existujú aj lepšie programy než tá kopa hnoja s logom eplu.
Rovnako je "zadarmo" aj iOS/iPadOS, ktoré nevidíš ako položku na účtenke keď si kúpiš telefén alebo tablet, nemusíš si ich kupovať ešte extra navyše, ale máš ich zahrnuté v cene zariadenia.

Jo a existujú programy, ktoré sú zadarmo a fungujú super.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 18:57

Tak je to teda zadarmo alebo nie? Aký je rozdiel medzi iTunes a tými akože reálne zadarmo freewarmi? Zadarmo nie sú okna v cene kúpeného celeron PC s 18” widescreen TN displejom - ktoré tam sú predinštalovane - za tie si reálne platíš - ale ešte som nepočul (až do dnes) o nikom kto nemal iTunes zadarmo...
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 19:13

pri vstupe do potravin platis vstupne ?
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 19:37

tom6667 napísal:
Tak je to teda zadarmo alebo nie? Aký je rozdiel medzi iTunes a tými akože reálne zadarmo freewarmi? Zadarmo nie sú okna v cene kúpeného celeron PC s 18” widescreen TN displejom - ktoré tam sú predinštalovane - za tie si reálne platíš - ale ešte som nepočul (až do dnes) o nikom kto nemal iTunes zadarmo...

vieš o niekom kto používa iTunes inak než s mobilným zariadením?
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 19:49

ja ano, 67 rocny tatkov kamarat, ktory pouziva itunes 15 rokov odkedy si kupil prvy ipod, a hudbu na PC pocuva z itunes a pouziva to celkovo ako katalog/media player, iphone k tomu pripaja raz za rok ked si nasyncuje nejake playlisty.
neviem sice ako sme sa dostali k itunes, ale itunes nie je dobry priklad na porovnanie odladenosti sw, pretoze itunes je kopa sraciek aj na macu, vzdy bola, vzdy bude, ak sa to vobec este vyvija. za poslednych par rokov som mal telefony a notebooky od 3 firiem, ktore pouzivali rozne systemy na monitoring zariadeni a spehovanie co mas kde nainstaluvane, u vsetkych 3 bol itunes zakazany ako security risk, co vyzadovalo docela pevne nervy a usilie od lokalneho tech supportu pre ludi, ktori si bez itunes nevedeli spravit nic v telefone - kontakty, hudbu, subory, atd. Vacsinou 50+ sedivy nemci v o cislo vacsich hrubych okularoch, ktorych ale nemohli poslat dopice, takze niekto urobil potom standalone balik itunes aj so vsektymi bonjour a inymi helper service demonmi aby si to mohli na tajnasa pustat bez instalacie. security through obscurity.
proste itunes je kopa sracek a jediny jeho prinos pre lepsiu spolocnost bol v tom, ze to vedelo otagovat mp3ky, ani kadejake 3rd party utilitky, ktore nemali pristup k takej databaze aku mal apple, nezvladni otagovat vsetko, itunes pekne premenoval, otagoval, upratal aj ten najspinavejsi zasumeny vbr warez aky sa nachadzal na ynete na mlynoch. To v tej dobe bol no small feat.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 19:50

Tak teraz to fukso schytal priamo do jablka
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 20:55

ale sak sa tu natahujeme jak keby sa empauer vratil medzi nas zo svojej novej golden boys very scary mischievous hairgel partie.
2005-2010 bol pre kohokolvek ineho ako niekoho, kto si otvori browser, excel, solitaire - windows kopa sracek. OSx hlavne ked vysiel Tiger bol ako mokry sen kazdeho, kto chcel funkcny terminal, funkcne jdk v GUI bez toho aby sa jebal 400x do mesiaca s kernel modulmi v linuxe, lebo zasa raz mu nejde wifi v notebooku. Ludia co vtedy pouzivali linux ako daily podla mna vsetci do jedneho po veceroch travili zaveseni v kozenom gimp ubore (preto sa aj ten free fotoshop voa gimp, lebo to nakodili masochisti) na haku. Nikto z nich to nikdy neprizna, kazdy z nich mal na disku druhu particiu s windowsom, kazdy jeden chuj co mal na laptope 40 nalepiek tuxa a SHUT THE WINDOWS, CLOSE THE GATES. Lebo hejtuvat windows bolo moderne. aj potrebne, ked si mal rovno na klavesovej skratke namapovany tool, co kazdy druhy den opravoval skoruptovanu databazu outlookoveho mail suboru. to bol ukon, ktory sa v korporaciach ucil pri onboarding skoleniach, este skor ako BOZP a hasicak, kde ta ucia, ze ked vznikne poziar nemas volat HORIII ale 150.
Ale nadavanie na windows 10 rokov po uvedeni sedmiciek je uz taka rarita ako ked pablohablo vybera auto s cuvacou kamerou.
Inak bol to Windows/Mrkvosoft, ktory prakticky donutil Apple upustit od platenych aktualizacii. Lebo kym od uvedenia az dodnes sa moze apple chvalit aky ma adopt rate novych verzii iosu, na macoch bola situacia odlisna. Pokym boli upgrady platene, ugradovalo zufalo malo ludi, cize v konecnom dosledku sa mohli chvalit, ze nemaju virusy, ale zato mali derave...vsetko ostatne, safari, itunes, iworks, cokolvek do coho vtedy pridali nejaku online funkciu bolo derave jak emental, niektore chyby bol tak katastrofalne, ze sa nedali zaplatat len tak nejakym patchom v starej verzii jadra, takze z tejto stranky tiez nebol mac na tom ruzovo. A ruzove tociace lopty na macu som mal pred 15 rokmi ovela castejsie ako modre smrte na windozeroch, obzvlast pocas tych rokov transformacie stareho kodu, ktory bezal aj na powrpc a bol prakticky emulovany na wintel, to trvalo od tigera, vypusteneho pre prve macbooky s intelom az kym niekedy 2007/2008 nedropli podporu pre powerpc a nebol cely system prepisany nakoomplet, a hlavne aj 3rd party aplikacie uz mohli byt unified cocoa.
Takze aj ked bol osx pred uvedenim win7 super jeba gogo system, uplne bez hovien to nebolo, nebola to cista luka plna fialiek.
hipsterov vtedy este nazyvali bezdomvcami a ti vtedy pouzival sony vaio s wacom digitizerom foldable laptopy, 6 kilove, s baterkou co vydrzala 45 minut, macbook si este rozobral rovno na stole jednym srobovakom, vymenil mrtvy 4000 otackovy disk za 7200, prikotil 8gb ramky a za 10 minut naspat nabootovane.
macbooky boli servisovatelne pracovne masiny. akurat apple ziskal ultragalakticky uspech s iphonom, mac isiel do kuta, to co zacali budovat pred 12 rokmi - enterprise riesenia pre velke firmy, servery, domenove riesenia atd., proste vsetko to na zaklade coho si drzi Microsoft dominanciu, to nikdy nedotiahli do konca, ani len do stredu. Skoncili na funkciach, ktore ponukal Microsoft v roku 2000, nakoniec samotny apple, ktory buildoval velke riesenia aj vo firmach ako Oracle, skoncil na tom, ze core sluzby bezali na Windows serveroch a dopatlali k tomu krkolomne interfejsy.
Odladenost softwaru priamo od MS vs Apple nema zmysel porovnavat, co okrem nativneho systemu odladi apple, final cut? adobe produkty mi dlhodobo padaju na oboch platformach, necitim rozdiel, ak mam na zaklade toho urcovat kopu sraciek, tak plienky su plne u oboch. Co sa tyka nejakych rutinnych operacii, dlhodobo preferujem windows, manipulacia s datami, alebo aj take obycajne odinstalovanie softveru. cim vacsi balik, tym viac bordelu po nom zostava v meku, neexistuje takmer na nic cisty uninstall, moze to byt pekne ako chce ze jednu ikonku jebnem do kosa, ak by to tak fungovalo na vsetko, spominane adobe produkty nechaju po sebe hovna na 3 roznych miestach a ked potrebujes clean uninstall musis aj tak pouzivat 3rd party appku na spravu softveru. nicht gut vyladene.
MS produkty na macu pouzivat je za trest a nevim kto to robi dobrovolne, kedze oni len jebu svoj kod do nejakeho xcode a kompiluju kompiluju az do vtedy, kym to ako tak nebootne. vzdy to tak bolo, vzdy to tak bude. nicht gut vyladene. mne ako uzivatelovi je jedno, ze za to nemoze apple. pokial nechcem pouzivat vylucne apple softver, v cock fighte windows vs macos vyhrava erektilna dysfunkcia.
mam doma darovany compaq 9,8kg notebook s 286tkou a windowsom 3.0, ak si chce niekto merat kokoty koho system ja vacsia sracka, nech si pride zmerat sily s masinou z roku 1991, sutaz bude kto dokaze odoslat fax rychlejsie ako Kotleba na sud.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 22:01

po novom rozbili itunes na music, video, podcast. v podstate je to len frontend na nakup contentu od apple a nie daky krizenec winampu a vlc, ja mam este pmd-85 ak by si sa citil na nejaky skutocny hardcore. inak som uspesne odstudoval vs na linuxe vratanie napisania dp aj s buzerantnym formatovanim, aj diplomka bola nejaky kod do kernelu, ale instalacne CD bolo zodrate jak krissove gumy, to hej.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 22:11

nebol si ty ten typek, co prisiel len na jedno cviko, kde mali napisat jednu stranu v latexu a potom sa tam cely semester neukazal a ked zistil, ze ma odovzdat nejaku semestralku, tak si myslel, ze to ma cele napisat v latexu a skoro koli tomu chcel odist zo skoly ked dopisal prvu polovicu, az kym nahodou ozraty nezistil niekde v krcme, ze sak to mal pisat normalne vo worde? to sa tradovalo dlhe roky po bratislave.
ja chuj som v 96tom predal atari 800xl ako bezcenny kus srotu za 800 korun, to lutujem velmi, nejak to nema gule ked si tie hry mozem zahrat aj na telefone, pokial to nemusim nahravat z kazety z osuchaneho zosita, kde mam napisane pozicie. pripadne ked zistis, ze ti nejaky dobrotivy clen rodiny na tu kazetu nahral hitparadu jula virsika aj s tromi listovymi pribehmi o prvej laske v rannej rose.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 30. Mája 2020, 22:24

pablohablo napísal:
pri vstupe do potravin platis vstupne ?
Ale tak do potravín sa nevyberies len tak okukovat či nemajú zrovna akciu na tvoje obľúbené kravské mlieko s nižším percentom tuku ako získal Jakubec v zupanskych voľbách, či? Myslel som že Microsoft store je pre Jozka niečo viac ako jednota v Sabinove keď tam príde štyrikrát oslintat Surface a ohmatkat popritom všetky nové xkrabice kým si ho kúpi :D ...a k tomu iTunes: Bobor to už všetko nižšie citlivo a detailne vysvetlil..
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11993
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 31. Mája 2020, 09:25

mexican napísal:
Tak teraz to fukso schytal priamo do jablka
kde som schytal co? nevsimol som si.. mexican netrapos prosim ta :-D itunes uz v poslednej verzii macos ani neexistuje, lebo sa to zmenilo na apple music a jak som pisal, roky nemas dovod instalovat si to na windows.

boborjelotor napísal:
ale sak sa tu natahujeme jak keby sa empauer vratil medzi nas zo svojej novej golden boys very scary mischievous hairgel partie.
2005-2010 bol pre kohokolvek ineho ako niekoho, kto si otvori browser, excel, solitaire - windows kopa sracek. OSx hlavne ked vysiel Tiger bol ako mokry sen kazdeho, kto chcel funkcny terminal, funkcne jdk v GUI bez toho aby sa jebal 400x do mesiaca s kernel modulmi v linuxe, lebo zasa raz mu nejde wifi v notebooku. Ludia co vtedy pouzivali linux ako daily podla mna vsetci do jedneho po veceroch travili zaveseni v kozenom gimp ubore (preto sa aj ten free fotoshop voa gimp, lebo to nakodili masochisti) na haku. Nikto z nich to nikdy neprizna, kazdy z nich mal na disku druhu particiu s windowsom, kazdy jeden chuj co mal na laptope 40 nalepiek tuxa a SHUT THE WINDOWS, CLOSE THE GATES. Lebo hejtuvat windows bolo moderne. aj potrebne, ked si mal rovno na klavesovej skratke namapovany tool, co kazdy druhy den opravoval skoruptovanu databazu outlookoveho mail suboru. to bol ukon, ktory sa v korporaciach ucil pri onboarding skoleniach, este skor ako BOZP a hasicak, kde ta ucia, ze ked vznikne poziar nemas volat HORIII ale 150.
Ale nadavanie na windows 10 rokov po uvedeni sedmiciek je uz taka rarita ako ked pablohablo vybera auto s cuvacou kamerou.
Inak bol to Windows/Mrkvosoft, ktory prakticky donutil Apple upustit od platenych aktualizacii. Lebo kym od uvedenia az dodnes sa moze apple chvalit aky ma adopt rate novych verzii iosu, na macoch bola situacia odlisna. Pokym boli upgrady platene, ugradovalo zufalo malo ludi, cize v konecnom dosledku sa mohli chvalit, ze nemaju virusy, ale zato mali derave...vsetko ostatne, safari, itunes, iworks, cokolvek do coho vtedy pridali nejaku online funkciu bolo derave jak emental, niektore chyby bol tak katastrofalne, ze sa nedali zaplatat len tak nejakym patchom v starej verzii jadra, takze z tejto stranky tiez nebol mac na tom ruzovo. A ruzove tociace lopty na macu som mal pred 15 rokmi ovela castejsie ako modre smrte na windozeroch, obzvlast pocas tych rokov transformacie stareho kodu, ktory bezal aj na powrpc a bol prakticky emulovany na wintel, to trvalo od tigera, vypusteneho pre prve macbooky s intelom az kym niekedy 2007/2008 nedropli podporu pre powerpc a nebol cely system prepisany nakoomplet, a hlavne aj 3rd party aplikacie uz mohli byt unified cocoa.
Takze aj ked bol osx pred uvedenim win7 super jeba gogo system, uplne bez hovien to nebolo, nebola to cista luka plna fialiek.
hipsterov vtedy este nazyvali bezdomvcami a ti vtedy pouzival sony vaio s wacom digitizerom foldable laptopy, 6 kilove, s baterkou co vydrzala 45 minut, macbook si este rozobral rovno na stole jednym srobovakom, vymenil mrtvy 4000 otackovy disk za 7200, prikotil 8gb ramky a za 10 minut naspat nabootovane.
macbooky boli servisovatelne pracovne masiny. akurat apple ziskal ultragalakticky uspech s iphonom, mac isiel do kuta, to co zacali budovat pred 12 rokmi - enterprise riesenia pre velke firmy, servery, domenove riesenia atd., proste vsetko to na zaklade coho si drzi Microsoft dominanciu, to nikdy nedotiahli do konca, ani len do stredu. Skoncili na funkciach, ktore ponukal Microsoft v roku 2000, nakoniec samotny apple, ktory buildoval velke riesenia aj vo firmach ako Oracle, skoncil na tom, ze core sluzby bezali na Windows serveroch a dopatlali k tomu krkolomne interfejsy.
Odladenost softwaru priamo od MS vs Apple nema zmysel porovnavat, co okrem nativneho systemu odladi apple, final cut? adobe produkty mi dlhodobo padaju na oboch platformach, necitim rozdiel, ak mam na zaklade toho urcovat kopu sraciek, tak plienky su plne u oboch. Co sa tyka nejakych rutinnych operacii, dlhodobo preferujem windows, manipulacia s datami, alebo aj take obycajne odinstalovanie softveru. cim vacsi balik, tym viac bordelu po nom zostava v meku, neexistuje takmer na nic cisty uninstall, moze to byt pekne ako chce ze jednu ikonku jebnem do kosa, ak by to tak fungovalo na vsetko, spominane adobe produkty nechaju po sebe hovna na 3 roznych miestach a ked potrebujes clean uninstall musis aj tak pouzivat 3rd party appku na spravu softveru. nicht gut vyladene.
MS produkty na macu pouzivat je za trest a nevim kto to robi dobrovolne, kedze oni len jebu svoj kod do nejakeho xcode a kompiluju kompiluju az do vtedy, kym to ako tak nebootne. vzdy to tak bolo, vzdy to tak bude. nicht gut vyladene. mne ako uzivatelovi je jedno, ze za to nemoze apple. pokial nechcem pouzivat vylucne apple softver, v cock fighte windows vs macos vyhrava erektilna dysfunkcia.
mam doma darovany compaq 9,8kg notebook s 286tkou a windowsom 3.0, ak si chce niekto merat kokoty koho system ja vacsia sracka, nech si pride zmerat sily s masinou z roku 1991, sutaz bude kto dokaze odoslat fax rychlejsie ako Kotleba na sud.
takze mi chces povedat ze ked si odinstalujes na windows nejaky software, alebo hru, ktora zo sebou nainstalovala aj nejake dalsie kokotiny,co sa bezne stava, tak jednym klikom to odinstalujes a nic tam neostane, a to ani v databazach alebo vselikade po knizniciach a neviem kde vsade a nebudes musiet za 2 roky denno denneho pouzivania preinstalovat cely vindovs lebo bude mat 3krat taku velkost jak povodne a bude stabilny jak fico v predvolebnej kampani?
a tou kopou sraciek som akurat nemyslel napriklad stabilitu, lebo keby bol aj v dnesnej dobe taky dojebany ten system jak 7micka napriklad, tak dakujem pekne.. myslel som tym tu jebnutu ideologiu microsoftu akym stylom to maju cele naprogramovane a ako to funguje, kazda jedna kokotina co chces spustit, tak ti vyhodi velke okno ze ste si isty ze tuto ultra mega nebezpecnu aplikaciu chcete spustit? aj ked je to original hra od rockstaru alebo steamu alebo originu..trilion mikro updatov, ktore vzdy vyskocia v tej akurat najhorsej chvili, ked strielas po nackovi, absolutne bez problemov ti to prepne okno do vindovsu aby ti to oznamilo ze ti ide nainstalovat 193iu security zaplatu za dnesok, a potom ta mozno necha relaxovat pri hre :-D alebo ze si kupis 30€ original hru, nainstalujes si ju, a jeb vyhodi ti to 3 errory, a musis este 3/4 hodinu browsovat a riesit ze co to je za chybu, preco tam chybaju 3 systemove dll subory ktore ta hra akurat potrebuje, a co su to za subory a jak to fixnut, a potom zistis ze je to visual studio, ktore vo fresh 10PRO instalacke aj nainstalovane je, ale z nejakeho dovodu je to stara verzia, tak stiahnes 2019, a ides nateseny po pol hodke konecne pustit hru ktoru si tahal cely den, jeb, rovnaky error.. tak potom zase hladas a zistis ze ono to potrebuje 2019.584838923 a nie 2019.12381238.. a podobne "drobnosti" ktore si ani nechcem predstavit ako by fungovali keby som na tom pracoval cele dni, nonstop samy troubleshooting.
ja mam uplne v kokote ake ma apple servery a domenove riesenia wtf, to sem naco tahas? koho to zaujima? a zato ze apple nema take sluzby tak je macos napicu? to co je za logiku.
adobe produkty ti padaju na oboch platformach? aspon neklam prosim ta, pouzivam denno denne aj keynote, pages a numbers, a absolutne bez problemov to bezi roky rokuce.. akurat som donuteny kvoli klientom pouzivat ms office bohuzial.
in conclusion, windows v hocijakej verzii je kopa sraciek ale nie preto jak bezi, ale preto jaku maju ideologiu, lebo mne to pride jak psychicke tyranie cloveka, ze oni to robia naschval :-D a niesom sam s takym nazorom, poznam par ludi co su na tom rovnako.. ale mozno je to len videne len ocami ludi ktori ux/ui navrhuju a su kreativni povolanim, a beznym ludom to je uplne jedno a vobec to nevnimaju. aspon tak to vyzera teda, z toho co tu citam :-k
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných