... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
lukysi
Autor témy
Príspevky: 19
Registrovaný: 25.9.2013
Kraj: Prešovský

Nove 525d

Pondelok, 25. Mája 2020, 20:43

Pozdravujem, co je podla vas lepsia volba nova Octavia( Passat) alebo toto https://www.autoscout24.cz/nabidky/bmw- ... c=listPage
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Nove 525d

Pondelok, 25. Mája 2020, 21:17

a uz si si overoval, ci to auto prihlasis u nas? pretoze tam je ten problem, ze u nas sa auto povazuje za NOVE pokial ma menej ako 6000km. v prvom rade si urcite obvolaj urad dopravy a pozistuj si ak chces takyto leziak kupit, je asi mala sanca, ze uz niekto na klube taketo auto prihlasoval, auto ma euro5 a v nemecku nan uz nevystavia doklady aby to prihlasili v nemecku a je otazne ci vystavia doklady na prihlasenie u nas, kedze uz to nie je u BMW ale tretej strany, takze budu na to docela asi jebkat v BMW aby sa zaoberali co s tym autom, oni uz ho predali a maju pokoj. Ak to mas pozistovane tak aspon napis sem, nech vieme, lebo mne inak napada len to, ze na tom aute by bolo treba natocit 6000km, ci uz po vlastnej osi alebo "pretocit" sotverovo aby sa to u nas dalo prihlasit ako jazdene auto, a stale je to auto bez dokladov, len s COC.

k samotnej otazke f11 vs octavia passat je naozaj tazko nieco povedat, novu octaviu este vela ludi nejazdilo, passat za 30 novy bude dost social, kupis za 30-31 posledne kusy octy3 RS alebo Scout, ale to su auta inych kategorii, ktore nemozes proste porovnavat.
A kupovat takyto leziak moze byt vacsia buda ako za rovnake peniaze kupit auto, ktore bude mat do 150tkm, ktore jazdilo, ma zdokladovanu servisnu historiu, a vlastne ak nie si narocny a stacila by ti passat za 30, tak si za 30 uz kupis aj ovela mladsi kus f11tky pokial ti staci 4valec, aj nejake g31 520d uz by si nasiel.
nevies kde to auto stalo, ci bolo zakonzervovane, ci to bolo nejake auto blokovane sudom v nejakom spore, alebo to to bolo auto, ktore mali niekde v skoliacom stredisku a 100x ho niekto rozoberal/skladal. Je to proste celkom chujovina kupovat to auto aj keby zrovna malo doklady v poriadku.
 
slavoX6
Príspevky: 60
Registrovaný: 8.1.2017
Auto: F30 lci 20i b48
Kraj: Žilinský

Re: Nove 525d

Pondelok, 25. Mája 2020, 22:57

0km-vehicle from BMW surplus stocks, without previous first registration. First registration in the EU is not possible due to the Euro 5 emissions standard. European vehicle specification, EC certificate of conformity (COC) available. Product.-Date 2013-03-26.
Tak si myslím že to je zbytočné riešiť :) a určite by som nebral 7 ročné auto ktoré stálo
320i b48 MB3 f30 lci
Obrázok
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Nove 525d

Utorok, 26. Mája 2020, 06:17

popoko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných