... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 27. Apríla 2020, 16:07

Akoze si si to nevedel nájsť na bazosi alebo fb hej?
 
Užívateľov profilový obrázok
nejakymarko
Príspevky: 255
Registrovaný: 3.5.2011
Auto: zatial VW
Kraj: Prešovský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 28. Apríla 2020, 12:28

Našiel som dva. Jeden na bazosi, ktorý sa aj tu spomína za 280 a jeden na ab.eu za 999, čo je celkom dosť rozdiel a nechel som ich hodiť na bazos za napr 800 s domnienkou, že ako výhodne predávam a byt pri tom za kkta.
Ty si sa tiež nemusel obťažovať prispieť do diskusie “po funuse” s úplne zbytočným komentárom
Dik ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 28. Apríla 2020, 13:51

To je moja specialita písať picoviny
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 28. Apríla 2020, 16:14

Abyssko napísal:
To je moja specialita písať picoviny
sak na to je tema pokec ci ako ? :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 28. Apríla 2020, 17:01

Aby marko vedel a nehneval sa zbytočne 😀
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 30. Apríla 2020, 20:46

na Slovensku korona zrusila maturity, v usa/georgii rovno skusky na vodicak.
https://jalopnik.com/georgia-to-teens-fuck-it-you-can-all-drive-now-1843178431
posles email, ze mas 16 a chces vodicak, vodicak pride postou.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Štvrtok, 30. Apríla 2020, 20:49

Tam nech aj stíhačky rozdávajú, mne po nohách neprejde
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 1. Mája 2020, 06:10

ste minule mondokovali ci prelepovat skla pri detajlinku, tento to dal na uplne iny level ked kolesa sprejuval
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
tvaroh
Príspevky: 1912
Registrovaný: 9.8.2012
Auto: Audi R8 quattro perf
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Piatok, 1. Mája 2020, 08:11

To bude jeden z tych mudrlantov co nastrieka sprejom aj tlmice a brzdy 🤣
KÓDOVANIE F a G modelov v BA
Diagnostika a reset servisnych intervalov BMW Motorrad 2017+

U11 plugin
G02 BMW X4 EX
G31 BMW 5 tourig EX
BMW S1000r dynamic+sport paket EX
F48 BMW X1 xdrive EX
F15 BMW X5 xdrive EX
F22 BMW M235i M-performance EX PRÍBEH review str.45
F10 BMW 520d Mpaket EX PRÍBEH
E92 BMW M3 LCI akrapovic evolution exhaust PRÍBEH
E92 BMW 335i Xdrive LCI Mperformance EX PRÍBEH
E91 330xd EX
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 3. Mája 2020, 21:48

cavte,
nema niekto skusenost s Liqui Moly olejmi, viskozita 5w-30? na eshope klubaka (ak sa nemylim a je to jeho eshop) maju asi 10 druhov 5w-30tky, neviem ktora z toho by mohla byt ta "dostacujuca". Motor je Lexus 2.5 priamovstrek, V6. Interval max. 12tis. km, ziadne longlife blbosti. Doteraz tam bol Mobil1, chcem skusit toto Liqui. Ak by niekto nahodou mal skusenost s nejakym konkretnym z celej rady.
Jedina specifikacia co je v manuali na to je API SM / SL
EDIT: Tak som patral, a pre toyotu/lex by mal byt TOP TEC 4300 5W-30, aj ked to je SN olej, ale s tym by nemal byt problem snad
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
runder
Príspevky: 2801
Registrovaný: 7.8.2011
Auto: ropak
Kraj: Prešovský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 4. Mája 2020, 05:37

Killo napísal:
cavte,
nema niekto skusenost s Liqui Moly olejmi, viskozita 5w-30? na eshope klubaka (ak sa nemylim a je to jeho eshop) maju asi 10 druhov 5w-30tky, neviem ktora z toho by mohla byt ta "dostacujuca". Motor je Lexus 2.5 priamovstrek, V6. Interval max. 12tis. km, ziadne longlife blbosti. Doteraz tam bol Mobil1, chcem skusit toto Liqui. Ak by niekto nahodou mal skusenost s nejakym konkretnym z celej rady.
Jedina specifikacia co je v manuali na to je API SM / SL
EDIT: Tak som patral, a pre toyotu/lex by mal byt TOP TEC 4300 5W-30, aj ked to je SN olej, ale s tym by nemal byt problem snad

máš odomňa správu
:thumbup:
BMW F01 740d
ex: BMW e92 335d
ex: Nissan 350z
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 4. Mája 2020, 10:06

robí niekto na slovensku tryskanie ventilov orechovými škrupinami ?
alebo si mám kúpiť nejaký čistič a vyškrabať si to sám ? :D
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 5. Mája 2020, 08:02

Len tak medzi rečou, za posledné 3 roky sa nestalo, že keď som niečo z alzy objednával, prišlo by to nedajbože na čas, nestratilo sa to, nepoškodené, alebo nebol s tým nejaký problém. Pred tromi týždňami sa ma kolegyňa pýtala, či by som jej nevedel nejaký nový PC nevedel poskladať, tak som sa pýtal pár kamošov ITčkarov, lebo ja sa tomu už 8 rokov vôbec nevenujem, či mi neposkladajú. Reku ideálne z agemu, odtiaľ berieme roky a máme dobré skúsenosti aj s dopravou, ale tušil som, že budú tú alzu tlačiť. Dobre, poskladali to, objednali sme, na druhý deň zaplatili. 16.4.2020 bola zaplatená objednávka prevodom, na druhý deň to museli mať, a aj keby nie, dobre beriem, po víkende už na 100%. Čakal som, ok, je situácia aká je. Po týždni nič, žiadny email, neskôr prišla výzva, že im mám poslať naskenované kartičky o tom, že naša firma je platca DPH. Akože posielal som ich tam v decembri minulého roka dvakrát, dobre, poslal som. Prišla odpoveď, že ďakujú, dostali to a majú potvrdenie, Potom som si všimol, že keď som otvoril objednávku, bolo tam "zaplatiť 0,01€", tak som nechápal, pýtal sa účtovníčky, tá to zaplatila presne na cent, veď ako vždy, neviem, ako sa to mohlo stať, asi niekto u nich spravil chybu, no tak dobre, zaplatil som ten cent z alza peňaženky. Zas nikto nič, tak už tam volám, vytočený, že zase treba tie kartičky posielať, tak im vysvetľujem, že som ich posielal už. Že treba výpis z OR, tak som vytlačil, naskenoval, poslal. Minulý týždeň vo štvrtok pani na linke povedala, že už sa to odovzdáva kuriérovi. Dnes už posledná kvapka, vymysleli si, aby bol ten výpis z OR overený! No nič, hotovo, ruším objednávku, hanbite sa celá alza ako ste... Byrokracia, kur*a ako keby som tam objednával za 100 000€ a chcel ich okradnúť o DPH... 100 tabletov... Bobor, máš slovo.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 5. Mája 2020, 08:22

neviem, mne z alzy meskala 1 den objednavka naozaj zriedkavo, vacsinou okolo vianoc, co sa da chapat, ale ja si 95% objednavok chodim brat do vydajne. Tieto vianoce mali v TN vkuse plnku aj ked si si dal vyzdvihnut tovar 20min dopredu z telefonu tak si cakal, tak som asi 5x pouzil postu, co bolo celkom fajn aj na vacsie veci ako monitor, a trvalo to len 2 dni, vyuzivam obcas zasielkovnu na nieco, co naozaj nepotrebujem mat rychlo, tam to zvykne meskat casto, mat to prist v stredu, pride v piatok, ale do zasielkovne/kurierovi to alza odovzdava nacas podla mailov. Stane sa par krat, ked ide do alzy, ze mala prist rano a mali problem , tak poslu sms a pride popoludni, alebo na druhy den. Nedavno otvorili alzabox par km od domu, minulu nedelu som si tam objednal nieco, malo to byt v boxe v utorok rano, a bolo to uz v pondelok rano o 7. co mi vtedy celkom pomohlo. Takze ja osobne nemam problemy s rychlostou dodavky, ja pokial mozno sa zasadne vyhybam kurierom, pri malych nakupoch ak je rozdiel aj 10% si radsej zvolim eshop, ktory mi ho bud doruci do nejakeho balikomatu/boxu/zasielkovne ako cakat na kuriera, pretoze kurieri sa u nas snazia dorucovat len ak musia vybrat dobierku, ak je to zaplatene tak jebu na teba.
Na alzu mam tisic dovodov nazyvat ich kokotmi, ale ja osobne som vaznejsie problemy nemal s dorucovanim.
 
Dutanto
Príspevky: 4
Registrovaný: 5.5.2020
Auto: Bmw e46 320d
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Utorok, 5. Mája 2020, 09:40

Zdravim pani chcel by som sa spytat ci by nahodou niekto zvas nevedel hmlovky plus kabelaz na bmw 320d e46 ?Plus niekoho to by ich vedel aj zapojit ? Tu v okoli na mna autoelektrikari nejak nemaju cas (Bratislavsky kraj mesto Malacky).Som ochotny aj cestovat len nech to mam auto mi nepreslo koli hmlovkam stk. Dakujem vsetkym vopred .

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných