... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 17. Apríla 2020, 19:23

hej, respawnuju sa po 3 dnoch a potom na oslavu rodina zere zemiakovy salat a udene.

co si myslite o prognozach cien bytov a aut? Sulik bohorovne tvrdi, ze ceny bytov padnu o 20% ale ja si neviem dost dobre predstavit ako by sa to udialo, objavi sa par tisic bytov na trhu bezpochyby, airbnb byty a byty celkovo kupene na kseft kde kratkodobe prenajmy na nejaky cas skoncia (studenti, turisti, apartmany pre business travel), ale bytov je stale malo na to aby to cenu stlacilo, ale nie som Vostinar, neviem. aj keby som chcel byt jednym z tych Vostinarovych ludi, lebo su to vseko stonkeri (volam sa Jozef, som nezamestnany, moja zena je krajcirka, nas budget na byt v centre Bratislavy je 600 000 eur), viac som zvedavy ako sa budu hybat ceny aut. VW koncern postupne zdrazuje napriec portfoliom, priemerne o 2 az 3% do cennikovych cien, nemci vymyslaju dotacie a srotovne, ale pochybujem, ze nejaky stat z ostbloku si nieco take bude moct dovolit a hlavne je to naozaj selektivne a neadresne, kedze viac ako nejakymi par desiatkami milionov pre automobilku by pomohli masivne reformy podnikatelskeho prostredia.
ak budu nove auta zdrazovat teoreticky by to malo dvihnut aj ceny jazdeniek, ale o co menej novych aut sa u nas preda, o to viac sa ich dovezie zo zapadu, kedze ti co chceli nove a rozhodnu sa pre nieco do 40tkm si to radsej kupia v dojclande.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 17. Apríla 2020, 19:39

Všetko záleží na tom, ako rýchlo sa podarí Sulikovi presvedčiť Matoviča, aby začal už tiež pomaly rozmýšľať nad tým, kedy začnú otvárať aj normálne obchody a pod. Veď aký je rozdiel medzi nákupom v potravinách a v nejakých stavebninách, obchodoch s oblečením, elektronikou a pod.. Už aj strihať som sa dnes musel doma, neviem veľmi, či až taký dobrý nápad to bol, ale šiltovka to istí aj keď nikdy som to nenosil. Nasrať, do konca mesiaca to tu dajak vydržím, potom 2 týždne v karantene v dojčlande a pri troche šťastia ešte dostanem Kündigung a môžem za mesiac a pol alebo 2, 6 týždňov v karantene si dať =P~ hlavne, že sme zdravý \:D/
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 17. Apríla 2020, 19:48

vcera som bol v tescu, hned rano o siedmej, urobil som nakup sebe aj rodicom aspon na tyzden, cize vozik kopcom, pokladna otvorena ani jedna, len self checkout. tak som isiel slusne za panickou, ze ci otvoria aj jednu normalnu pokladnu, ja toto rozhodne nebudem v ich jeblom systeme skenovat. zacala po mne ziapat, ze ona je tam sama. tak som jej slusne povedal, ze pocujem zatial dobre nech si necha decibely na niekoho ineho, a povedal som jej, ze bud jej tam ten vozik necham nalozeny ako je alebo to niekto nablokuje, za mnou boli starsi manzelia, mali dva take voziky nalozene a povedali ze oni tiez. tak cez zuby precedila, ze ona nam to nablokuje na self checkoute. a spustila do toho prednasku, ze "raz sa to musite naucit!", tak som jej povedal, ze ani o kazanie a skolenie nemam zaujem, self checkouty som pouzival na zapade uz pred 20 rokmi a ide mi o princip, tie pokladne su od seba meter, 4 na kazdej strane, pri kazdej sa tlacia po dvaja ludia, neda sa tam pohnut, reku toto je bezpecnostny odstup? a kazda jedna pokladna dokola pipala ze neznamy tovar na vahe, ona chodila medzi ne jak neo v matrixe medzi vystrelmi, ani sa nepozerala co tam pise, len swajpovala svoju kartu dokola na vsetkych pokladniach. reku vynikajuco, 20 ludi sa tu tlaci na 10m2 kedze vsetci mali voziky, ale vo velkych obchodoch, kde je 10 zakaznikov na rovnakej ploche ako ma tesco musi byt zatvorene.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 17. Apríla 2020, 21:21

mam deja vu, tak to ty si bol ten typek co pred rokmi pisal internetovy rant o tom jak mu v Tescu Petrzalka (alebo Dubravka?) zavreli pred nosom pokladnu s plnym kosikom a predavacka sa mu s meltou v ruke smiala, ze ona uz skoncila, tak nasrany odjebal plny kosik a isiel odtial dopice?
neviem ani za boha tu historku teraz najst

Pista nic si z toho nerob, ja som to minuly tyzden dal na Britney Spears ked mala silnu/slabu chvilku, strojcekom bez naDstavca dohola. Vyzeral som jak kar ale s ruskom ma aj tak nikto nespozna, tak co.

takto zle na tom aj tak nikto nebude :
https://www.instagram.com/p/B_E_f1iAnws/ :D :D :D

P.S. potreboval som ist do bankomatu do centra na pesiu zonu, tlupy zufalcov tam pri kazdom kvetinaci pozgrupovani, kazdy polliter piva v plastaku v ruke. Tak cca 7 ludi v jednej grupe, pol metra od seba, rusko na krku lebo cez neho by sa asi tazko chlipalo. Karantena my ass, to sa nemozu doma nachlontat alebo co?
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 17. Apríla 2020, 22:13

Killo no ja som už pri slabšej chvíľke mal pocit, že keď už mám vyzerať ako chuj, tak to dám na Ronalda v 2002, nech je aspoň sranda, nakoniec, sa to nejak podarilo zachrániť.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 06:14

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:44, upravené celkom 3 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 06:51

inak co sa toho odkladu splatok tyka, mam uz od dvoch ludi info, ze banky robia ultra natlak na ludi, co o to poziadali, vsetkych vymahacov vyskolenych na to zaukolovali aby volali ludom, a hovoria im "a ako vas korona zasiahla, ved mate pracu, to je len pre takych, co o koronu prisli o pracu" a podobne, proste vraj mega ojebavaju - lex korona plati plosne pre vsetkych, nic nemusis dokladovat ako ta korona postihla, jednoducho ak splnas podmienky, musia ti to odlozit, moja teta mi plakala do telefonu, tazky onko pacient, od januara PN, dala si ziadost o odklad na uver co mala na rekonstrukciu bytu, a banka jej kazdy den vyvolavala, ze nech tu ziadost stiahne. Ja som tam zavolal a povedal som im, ze posledne telefonaty od nich mame nahrate, nech poslu vyjadrenie k ziadosti a ak bude negativne budeme to riesit s kontrolnym organom, pretoze to schvalit musia. Pica mi zacala hovorit, ze ale oni maju klientov, co nemaju zamestnanie a platia uvery nacas, reku dobre pre vas, dobre pre nich, ale to nic nemeni na veci, ze klamete a zavadzate klientov.Odvtedy uz prestali vyvolavat a robit natlak, ale vyjadrenie este nedali k tej ziadosti. A to iste ma aj kamarat, ktory prisiel o pracu este v skusobnej dobe koli korone, poziadal o odklad, a buzeruju ho kazdy den, az im takmer kyvol na to, ze to stiahne, lebo mu povedali, ze uz mal do 15. poslat splatku a ak mu to neschvalia, bude uz mat v registri zaznam, ze platil neskoro a on sa z toho zesral, tak ako sa z toho zesere vacsina klientov, co sa tomu dobre nerozumeju a uveria kazdemu ojebu.
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 07:00

Zaujimave info, mna zase vytocili do biela, lebo banka poslala SMS, ze mozem podat ziadost ak chcem (ok vsak info pre klienta fajn). A hodinu na to prisla smskou dalsia sprava, ze cislo zmluvy, zostatok uveru atd, ze "pre priprad" ak sa rozhodnem aby som mal vsetky potrebne info - lebo som asi kokot co si nevie najst cislo zmluvy. Nerozumiem, preco takto citlive udaje posielaju v sms spravach a to bez toho aby som si to vyziadal. Paranoik vo mne jednoducho zuril a mal chut vypicovat na infolinke kazdemu, ale vysral som sa na to.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 07:38

no ved to poslali prave preto, aby si to klienti rozmysleli, ked uvidia zostatok uveru tak sa im pretocia panenky a znovu si rozmyslia, ci to chcu natahovat so splacanim.
cely bankovy sektor by si zasluzil dostat cez picu z hladiska ochrany prav spotrebitela. ak aj informacie niekde je, tak je pochovana v 30 stranach 6pt fontu, napriklad informacia o tom, ze predcasne splatenie uveru ti rovnako znizuje credit score ako keby si platil neskoro. Ja doteraz neviem okolo toho mozek omotat ako toto niekto dokaze povedat bez toho aby vybuchol do smiechu "it's just a prank, bro".Akoze chapem, ze banka pri tom prisla o penaze, ale dopice matere, ked som financoval jeden byt nasledne po tom, ako som par mesiacov predtym 10 rocnu hypo vyplatil po 3 rokoch a v banke mi povedali, ze mam koli tomu nizsiu bonitu, lebo som prvu hypo vyplatil predcasne som myslel, ze budem na titulke noveho casu "dvaja mrtvi v tatrabanke... a potom obratil zbran proti sebe". Pouzili to ako zamienku na prijebany urok, tak som pajacovi v maturitnom obleku s vydratymi laktami povedal ci musime prejst celym tym kolotocom - on mi da nakokot ponuku, ja si dam spravit ponuku v banke, kde ma v zivote ani nevideli a daju mi lepsie podmienky, tak v tabe poviem bajbaj, vy ma potom budete nahanat, a nakoniec mi date rovnake podmienky ako konkurencia, a ja tym stratim pol dna casu , vy tym stratite pol dna casu, nemozme cely cirkus preskocit? nemohli sme. skoncilo to presne tak ako som predpovedal. Proste oni skusaju, vyskusaju to na 1000 ludoch a aspon 100 sa na to chyti.
To iste aj odklad splatok (za beznych okolnosti) - pred par rokmi kolega volal do banky, ze ma problem, ze by chcel jednu splatok jednoducho presunut na dalsi mesiac, ze potom zaplati obe naraz. Navrhli mu, ze 3 mesiace bude platit len urok a istinu mu rozlozia do zvysku uveru, suhlasil. Nikto mu nepovedal, ze sa tym dostane do uveroveho registra ako neplatic, o par mesiacov, ked cely ten uver doplatil (bol to uver na auto) chcel vymenit auto aj zene, tak si objednal auto, zaplatil zalohu, auto po mesiaci prislo, isiel ako na hotove pre auto s tym ze sa vybavi uver, v tej istej banke kde prave rovnaky typ uveru dosplacal, a banka mu ho nedala, ze ho eviduju ako klienta, ktory neplatil nacas. Nakoniec mu ho dali, ale trvalo mu to 3 dni telefonovania kym dostal k telefonu osobu s trojcifernym IQ, ktory sa dokazal pozriet dalej ako za nejaky automaticky vyhodnocovany kredit report.
Ale nemoze mat clovek velke ocakavania od ludi v slovenskom bankovnictve, 90% retailu obsluhu ludia za 800-1000 eurove platy. Kym niekde vo Svidniku je to mozno este celkom fajn praca, v Bratislave je to skor brigada, ktoru robis popritom ako predavas nota bene. V "mojej" pobocke banky robi "riaditelku", slecna s ukoncenou hotelovou akademiou, ktora nie celkom chape rozdiel medzi kreditnou a debetnou kartou, podla nej to je to iste, a to si nerobim picu, musela si zavolat kolegynu na pomoc, ked som si prisiel vyziadat embosovanu debetnu kartu (neznasam kreditky a cely jej prehistoricky koncept, ale v nemeckych autopozicovniach odmietaju pozicat auto na debetku, ale kedze netusia, ze debetka moze byt aj embosovana, co v ich ociach je urcite kreditka tak nemam s tym problemy odvtedy). Podla toho ako ta kolegyna za jej chrbtom gulala ocami som mal pocit, ze aj ona casto predapa panike, ze skonci na titulke noveho casu ked tu veducu najdu uskrtenu v satnikovej skrini.
A uplny top som zazil, ked otec zdedil par tisic po svojej mame, den na to ako mu pristali na ucte mu volala jeho "osobna bankarka", ze mu chce ponuknut individualne navrhnuty program zhodnotenia uspor. tak som tam sie s nim, rovnaka retailova pracovnicka za prepazkou, ktorej poslu nejake pdfka co si ma nastudovat, ocividne ziadne skolenia nic, proste netusila o tych produktoch ani to, co bolo napisane velkym fontom, nie to este detaily, ktore su ledva citatelne. "Mozem presunut investivane peniaze z fondu A do fondu B bez poplatku?".."Ano"".... "Ale tu sa pise, ze to je spoplatnene sumou xy + percento z".."No v podstate ano".
Potom sa cuduju, ze Slovaci drzia 27 miliard na uctoch.
Retailove bankovnictvo u nas ojebava zakaznikov len v dvoch pripadoch - ked je zamestnanec banky skoleny na to, aby ojebaval, alebo ked je neskoleny a ojebava z nevedomosti. Mnozina pripadov, kedy sa nedeje ani jeden z uvedenych pripadov je zhodny s mnozinou zien, ktore hadzu gatky za stierace Krissovi odkedy ma vyservisovanu e70.
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 07:50

Akoze iluzie nemam, tiez uz s bankou komunikujem bud priamo s riaditelom pobocky (s pani sa pozname a snazi sa vsetko vyriesit k spokojnosti) Ale viem, ze maju casto zviazane ruky zhora, takze na to pouzivam moju "financnu poradkynu" od ktorej si samozrejme nedavam radit nic a vsetko si riesim sam. Pouzivam ich len ako paku, lebo nech teda zhrabnu proviziu za to, ze mi poriesia lepsie podmienky a nemusim sa trepat xkrat do banky a nemusim sa s bankou natahovat sam. Prisampicu som to spravil len raz, ked sme brali hypo na rekonstrukciu bytu rodicom. Sli sme do tej pojebanej pobocky 5x, lebo stale nieco chybalo a kokoti nevedeli povedat hned co bude vsetko treba (a to sme chceli len ponuku). Najviac ma dojalo 15minutove sedenie, kym teta nasla spravny papier, ktory otec ma podpisat aby som mohol sediet vedla neho.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 09:51

Úplná pravda, hovoríte mi od srdca ja by som to lepšie nenapísal až na tie indivíduá v banke. Mam osobného bankára a až na pár poistiek a kokotin co mi chce natlačiť je fajn. Hlavne rieši aj po telefone
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 10:00

Vsetci pracovnici na pobocke maju dennu/tyzdennu/mesacnu kvotu a pobockova bordelmama ich vola na kobercek ked napr. uz v polovici dna nemaju tu kvotu naplnenenu (raz som sa s jednou zaplietol este za slobodna), dresscode maju prisnejsi ako letusky ci recepcne, proste ti customer-facing panaci robia len to co im daky sefko zhora diktuje zo svojej siedmej chaty ked tam naklada svoju ôsmu kurvu. Osobny bankar v TB mega vec, aspon vie presne ako veci funguju a celkovo su to take dobre NPC, ten ich mierny upsell sa da pretrpiet, niekedy ponuknu aj zaujmave veci, ale vzdy ked nieco potrebujem zariadi k spokojnosti. Mna zarazilo ze napr. taka Prima banka vobec neumoznuje predlzit splacanie hypoteky aspon v style TB ze mozes napr. 5 rocnu hypo natiahnut na 30 rokov od jej prveho cerpania, kopec ludi by isto volilo toto namiesto odkladu splatok, win-win, teda ak uz nesli na 30 rokov rovno. Inak su banky špiny a vytrestaju ta maximalne ked im znizujes zisk, tu ten smer musim pochvalit za tie zakony o hypotekach.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 11:18

Neda mi neprilozit. Aj ked je mozne, ze daky jebek z TB co tam pracuje ako "senior poracca" tu pride hulakajuci, ze ociernujem jeho popici firmu kde sa napravil.. Standartne sme kupovali byt, vinkulacia v domacej banke. Dosli sme na pobocku rovno v ZA kde z bankomatu obcas vyberu aj viac ako 10 ecok, tak reku je prepoklad, ze su trochu vo svungu. Prachy na ucte, zacala to riesit. Trvalo to skoro 2h, nikdy som to predtym nerobil, nevedel som. Pytala sa na dobu vinkulacie, dalo sa 45 dni, overovala si to este aj v kalendari ok. Po tej vecnosti v kresielku pohodlnom ako 3er v textile som chytil tie 2 papiere jebol tam podpis a spokojny siel. O asi 15 dni mi vola ta pica z banky, ze treba cosi podpisat. Ja, ze co? Uplne seriozne a cielene motala v tom telefone aby nebolo vedno co, fakt som sa nedozvedel. Ze cosi s vinkulaciou aby preslo treba podpisat.. pf ok idem tam. Tam som zistil, ze vinkulacia skoncila pred vcerom, po 13 dnoch. Na ucte skoro 200k a ty si veselo platis kartou u cinana. Nervy 5.0TDI. Hovorim ako je to mozne, vsak sme to spolu riesili este ste sa pytala kolko dni a overovala v kalendari. TO STE SI DAL VY. Asi 5x som jej este povedal, ako to bolo a ze sme tam boli dvaja. Nie, to ste si vy tak dal. Tak som po nej mierne zvysil hlas, ze do boha si nedam skurveny kataster na 13 dni ked nieje zrychleny prevod a maju na to min. mesiac. To uz sa vsetci otocili, ze co sa deje a dosla tam daka dalsia pica ktora sa chapavo zapojila do debaty a potom ju skoncila s tym, ze som to podpisal. Mala pravdu a nech si ju strci do pici. Tak som tie peniaze zaplatil uplne klasickym prevodom ktory vypisala, do ciech, len tak. Financnici nevolali, uz volali za daleko menej. Ked vypisala rucne prevod z KZ, jal som sa skontrolovat cisla. V cielovom ucte bolo, si nerobim picu uz, miesto 6tky 9tka. Hovorim mate tu chybu opravte si to. Hmm nie nie to je taka 6tka. Hovorim, zase zo mna robite debila? Vsak to je 9tka. Nie nie to je taka skareda 6tka a sla to cele prepisovat od znova. Uz by som tej seniorke co nieze nevie povedat aspon prepacte ale ani pisat, najradsej rozkopal hlavu. Na druhy krat sa to uz s jednym prepisovanim podarilo, prevod zadali. Vinkulacia u nich vysla 390€ a 3h mojho casu, ktore boli efektivne splachnute do zachodu, moralne nevratili nic lebo vsak sice sme to dojebali, mas tu ucty s obnosom ale FU. Ohrozili moje peniaze tym, ze ich uvolnili bez toho aby som to vedel na cele 2 dni. Nikto sa mi neospravedlnil ba co lepsie, snazili sa zo mna spravit kokota este aj na ucive prveho rocnika ZS, ako sa pisu cislovky. O daky tyzden volali z BA, klasicky telefonat po tom co vyuzijes drahsiu sluzbu, vraj ako som bol spokojny. Sa z toho musela dosrat, ze sa to vobec pytala. Hned ked sa dalo som tam siel zrusit ucty, ani ma nepresviedcali a nie ti isti, rusil som to v tescu v MT. Preco rusite? Bol ste nespokojny. Ano, velmi. Dalej nic, iba prikyvnutie..ja vim bohumile, ja vim. Siel som do SLSP, zase, preco ste odtial odisli? Bol ste nespokojny? Ano.. ja vim bohumile, odtial teraz strasne ludia odchadzaju viete, oni na ludi kaslu, v TB sa vam oplati jedine ak podnikate. Zanedlho som kupoval pozemok, vinkulacia v SLSP stala asi 80 a 25 minut, nic nedojebali, vsetko ako po masle. Robil to radovy mlady chalan a nie 40+ rocna nafucana pica s vysackou senior financny poracca, ktora nevie ani pisat. Moral of the story, never nikomu a jeb TB.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 11:28

to naserie, 133 vyjebanych Nkovych rozvodov a prisiel by ai o to kvoli dakej zdutej pici :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 18. Apríla 2020, 12:03

ja som tiez zacal sporku pouzivat ako primarny ucet nedavno, z taby mi chyba par veci, jednorazove virtualne karty napr., ale zas sporka mala google pay 2 roky skor jak taba, ktora to pustila len teraz, zanovito sa drzala svojho pomaleho tatrapeju, ktory niekedy trval 30 sekund pri platbe, ale jednorazove aj regulerne virtualne karty riesim cez revolut. Cez velku noc som uspesne aj skonvertoval lakomeho bratranca, ktory si furt kopiuroval z jedneh kluca na druhy uwarezene mp3ky este vo vbr 64kbit kvalite co uvarezil cez p2p zavirene chujoviny pred 15 rokmi a odmietal vstupit do noveho tisicrocia a pouzivat spotify, tak som mu ukazal ako si za 5 minut roboty kazdy mesiac nakoti free trial 30 dnovy na netflix a spotify s jednym revolut uctom, akurat si naseka vzdy nejaku mailovu adresu novu, a playlisty si prekopi raz za mesiac zo stareho uctu na novy.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných