... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
Dilema24
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 11.4.2020
Auto: BMW x3 E83 20d 110kw
Kraj: Trnavský

Odpájanie plynového pedála

Nedeľa, 12. Apríla 2020, 12:51

Zdravím, idem si k Vám po radu. Auto mi začalo zatiaľ sporadicky robiť nasledovnú vec: pri jazde mi z ničoho nič odpojí plynový pedál – ten nereaguje, auto začne spomaľovať a vyhodia sa mi červené kontrolky olejničky a baterky. Keď motor vypnem a znovu nastartujem, občas sám skape ale potom auto ide opäť normálne akoby sa nič nestalo. Tento problém som sa snažila hľadať ale nič som nenašla. Mala som auto na diagnostike ISTA a vyhodilo nasledovné chyby:

000004 LWS: chyba kluzného kontaktu (režim přizpůsobení)

00001A IHKA: Vodní ventil
000019 IHKA: pomocní čerpadlo chladicí kapaliny
000017 SZM: podpětí

Vedeli by ste mi prosím poradiť čo môže tuto chybu spôsobovať? :/ som celkom bezradná. Mám x3 e83 20d 110kw. Za akýkoľvek rozumný komentár ďakujem :)
 
starML
Príspevky: 772
Registrovaný: 26.7.2007
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Mariánské Lázně, dříve Liptov

Re: Odpájanie plynového pedála

Nedeľa, 12. Apríla 2020, 18:24

Dilema24 napísal:
...... auto začne spomaľovať a vyhodia sa mi červené kontrolky olejničky a baterky.
[size=120]000004 LWS: chyba kluzného kontaktu (režim přizpůsobení)
tj.DSC: Lenkwinkel Sensor Versorgung [Steering angle sensor power supply] nebo LWS: Schleiferfehler (Abgleichbetrieb) [Slider error (calibration)]
000017 SZM: podpětí[/size]
Jako první bych se zaměřil na palubní napětí (000017 SZM podpětí), tj. napnutí řemene na alternátoru a spolehlivé a pevné připojení obou kontaktů na baterii (+) i (-) a ukostřovacího pásku od (-) pólu na karoserii auta. Pokud palubní napětí klesne pod určitou úroveň, přestane fungovat elektronika, která kromě jiného i řídí chod motoru nebo elektrické čerpadlo v nádrži prostě přestane dodávat dost nafty a motor za jízdy "skape". A toto se projeví tím rozsvícením červených kontrolek. Auto se ještě pohybuje setrvačností, ale zpomaluje, protože je zařazena rychlost, jen motor už nenaskočí.

Jako další bych se zaměřil na tlak paliva od nádrže až po vysokotlaké vstřikovací čerpadlo a palivový filtr. Toto lze prověřit diagnostikou - pomůžou Ti zde http://www.ttsimik.sk/ . Telefon najdeš hned nahoře, je to v obci Smolenice 25 km severozápadně od Trnavy. Tamtéž určitě vyřeší i chyby s IHKA (klimatizace), které ovšem s chybou zastavení motoru nesouvisí. :D
Audi A3 30 gtron automat CNG
Octavia 1,5 TSI automat CNG Ex
Octavia 1,4 TSI manual CNG Ex
E60 530iA Ex
E39 530dA Ex

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní