... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Apríla 2020, 14:12

vraj ked zbadal pri ceste radar s kamerou, tak zastavil a dal pred kamerou tlacovku....

Ja to vidim na predcasne volby, pretoze Sulik a Remisova to polozia, a Borisko by si sice vedel kludne predstavit kadejake hybridy opozicne na zostavenie novej vlady, ale prezidentka na nic tak nepristupi a vyhlasi bud uradnicku vladu ak bude korona stale v kurze, alebo nove volby. Smer a Kotleba ziskaju take cisla, ze budeme spominat na koronu v dobrom. Fico musi byt velmi stastny, ze nemusi riesit tento bordel, on pride potom na hotove, ked sa budu eu fondy rozdelovat na zachranu ekonomiky, to bude zlata bana aka nebola od kuponky.
Matovic sa nezmeni, Sulik tiez nie. to moj rap battle s doktorom bol na vyssej urovni ako tychto dvoch najvyssich predstavitelov vlady.
v pondelok 6.4 prvykrat v slovenskych mediach bola kratka sprava, ze najviac ohrozeni koronou su ludia s obezitou, hypertenziou a diabetom 2, a v pondelok rovnako zaznela nenapadna sprava od tej nejakej , teraz neviem ci imunologicky ci infektrologicky proste nejakej studovanej -ologicky, ze pocet umrti na koronu mame pravdepodobne uz vo vyssich desiatkach, ale za umrietie v dosledku covid19 povazujeme len umrtie, ked pacient nemal ziadne predispozicie a pridruzene ochorenia.
v preklade - po utlmeni pandemie sa zazracne znizi aj nehodovost na cestach, pocet vrazd aj samovrazd, lebo podla modelu aky sa pouziva pri korone, ak zastrelis niekoho, kto mal vysoky krvny tlak, nezabila ho gulka do cela ale vysoky tlak, ved by skor ci neskor umrel skor ako je bezne, ak do teba celne vpali ozraty chuj na aute a zabije ta, a mal si cukrovku, nezomrel si v dosledku autonehody ale cukrovky.
dnes som objednaval veniec na hrob pani, ktora mala vcera pohreb, mala astmu, zomrela na tazky zapal pluc, nikto ju netestoval, nech im vysvetli Matovic aj krizovy stab, ze nezomrela na koronu, lebo nebola v zahranici. Ved ako pracovnicka v tovarni, kde je 1000 ludi v hale, sa urcite nemala kde nakazit. Hovorim to furt, realne cisla ubrzdia pohyb obyvatelstva ovela efektivnejsie ako povedat v sobotu, ze od stredu zavreme cesty, tak tu mate 3 dni na to, aby ste sa presunuli krizom krazom.
Sulik tomu tiez teda nepomaha porovnavanim s chripkou, a zbytocne dava municiu Matovicovi, aby ho rovnako primitivne odpalkoval.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Apríla 2020, 15:44

chcem bobra za premiera!
stacila by jedna tlacovka v takomto style a prizmuril by som oci aj nad tym keby byvas v Bonaparte, len si kurvy nevydrziavaj za statne.
Inak velmi trefne napisane, bohuzial skor ci neskor sa to aj stane realitou
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Apríla 2020, 16:12

Mna zas jebe ako totalne stat kasle na doktorov. Proste kurva ludia v prvej linii s pacosmi a ja “mojim” lekarom zhanam ruska, rukavice, kekse a kokotiny.
Vseobecna lekarka dostala 6 (slovom SEST kurva pica u holica respiratorov). Psychiater nafasoval dve krabicky jednorasovych rusok. Dezinfekcia nic. Nula. Prazdne. Tak som na vsetko jebol nulovu marzu a chodim po okrese ako drogovy mikulas.
P.S. mozem byt potom minister zdravotnictva, az tu tomu bude Bobor sefovat zhora?
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Apríla 2020, 16:26

ja budem minister skolstva, aby sa Killo a 4,5 miliona dalsich slovakov naucilo pouzivat "keby" vo vete.

ja som dnes rano na reddite cital co sa deje v nemocniciach s ochrannymi pomockami v USA. To ak rano cita aj Putin na zlatom zachode, tak sa musi tak smiat az mu creva visia ako traky. Na uvod len taky mily bizarik, na utesenie pre bezneho Europana, ze snad okrem Madarska v politike nesedi na najsilnejsej pozicii vacsi kokot ako Trump.
Trump prakticky hned po zvoleni nechal vybrakovat FEMA fond (federalny urad na manazovanie krizovych situacii - povodne, hurikany, pandemie), najprv ich zavialo snehom 2 roky dozadu, ale tak sneh sa casom roztopi no, to co vtedy vyzeralo ako kriza velkeho rangu je dnes happy day. Potom prisli hurikany, chybalo im 600 mega len na to, aby zabranili stratam na zivotoch, zazrakom sa ludia dokazali evakuovat sami kubanskou metodou - cokolvek co plava, dvere, plazove lopty, a odslapat prec. Trump to ustal. Teraz zistili, ze fema mala zasoby ochrannych pomocok 0,3 bodu kajetanovej stupnice, tak prikazali nemonicicam, ze si maju ochranne pomocky zhanat sami. Vcera nabehla do nemocnic fema spolu s FBI a v nemocniciach zabavili vsetko co videli, obleky, masky, stity, rukavice, dezinfekciu. bez udania dovodu. nemocnice, ktore minuli miliony dolarov proste o to prisli podobne ako ked pozemkova mafia na Slovensku ujebe cloveku podu pod nohami, akurat tam to maju priamo z moci prezidenta.
a ceresnicka na zaver - Trumpov approval rating je najvyssi aky kedy bol.

#edit
a zabudol som este lepsi bizarik spomenut, metodu, aku u nas snad este ani Smer nevymyslel. Tie zhabane ochranne prostriedky fema akoze zozbiera na centralne miesto a odtial ich bude distribuovat podla potreby po celych statoch, tak aby sa dostali aj do nemocnic, kde si nedokazali sami zohnat alebo zaplatit tie ochranne proestriedky. Ale hacik je v tom, ze fema to nebude rozdelovat. Bude to rozdelovat distributor, externa firma, ktora to bude regulerne predavat. Takze ked aj federalna vlada statnym nemocniciam vrati peniaze za zhabany tovar, oni si ho budu musiet odkupit za radovo vyssie naklady. A vsetko je pekne legalne, nemusia sa jebat so ziadnymi CTckami a karuselmi a 40 spojkami co vyperu penaze, tam to pekne maju cierne na bielom, aj verejne s vyskou provizii ake zaplatili lobbysti. No nie je to nadhera?
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Apríla 2020, 17:40

Volal som s jedným známym, on robí tieto zdravotnícke veci už dlho, respektíve šéfuje výrobe v Čechách, firma je nemecká, to je jedno. Pointa, Američania sú v prdeli už, berú všetko, či to stojí 3krát toľko alebo 15krát. A zo srandy som sa ho spýtal, či Nemci nejak drasticky zmenili distribúciu tých vecí, kam majú ísť, no zasmial sa a neodpovedal.

Btw tie tlačovky asi vojdú do histórie. Uplakaný Matovič a kúsok od neho Krčméry, ktorý chudák vyzerá, že sa konca tlačovky nedožije (nič v zlom).
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Apríla 2020, 18:48

http://www.biker.sk/45020/jazdenie-na-cestnom-bicykli-je-pocas-velkej-noci-zakazane/

tak cyklisti si mozu vybrat, alebo zaplatia jednu pokutu za jazdu po ceste na bicykli, alebo im vyjde aj na 2 pokuty za jazdu 200+kmh po dialnici autom.
3000 ludi chytalo jedno pero v kolone bez dezinfekcie, ale pedalovanim po ceste roznosis koronu az k matovicovej babke. bojim sa refreshnut noviny ake vyhlasenie zas da vecer o osmej, sice o osmej planoval len zaciatok tlacovky, tak mozno do desiatej skonci.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Apríla 2020, 19:10

tak jak sa niekto bude autom presúvať do lesa na prechádzku, alebo po ceste na horáku tak ja dobicyklujem, no hádam zelený pangel bude určovať čo je horský a čo cestný bicykel, či ako. Nemám ani Esku ani Sobi20cku a drapáky na gumách sú, tak je to horák, alebo panglovi poviem že idem mame pomôcť je v ohrozenej kategórii a na phm nemám.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 13. Apríla 2020, 10:31

uz sme sa tu dlho neopustali mimo korona temy, korbacovy rozhovor so sudcom Trubanom dnes v sorosovom Nku stal za to.
Chudak, same zle nahody sa mu stavaju. Kocner ho spomina v motakoch - podla neho naschval, lebo sa nepoznaju (co Kocner potvrdzuje tym, ze ho chcel kontaktovat cez Rehakovcov), odmietol vydat prikaz na domovu prehliadku Kocnerovho domu, lebo to nebol Kocnerov dom ale dom jeho manzelky...a viac sa k tomu nebude vyjadrovat, lebo okolnosti su utajovane, a neochorel nahle ale NORMALNE, normalne dal o osmej rano vediet, ze ma pnku ked sa od siestej rana objavovali spravy, ze zatykaju sudcov z threemy a bude ich treba posielat do vazby. Same nahody. rozhovor zakoncil krasne, asi ako ked najdete popisanu stenu fixkami a 5 rocne dieta, s rukami zadrbanymi od 5 farieb bude prisahat na smrt, ze to bol niekto iny.

Prečo máte pocit, že médiá selektujú informácie?
A nie je to tak?
Skúste uviesť príklad selektovania.
Nebudem vám konkrétne uvádzať. Dobre viete, o kom píšete a o kom nie.
O kom nepíšeme a mali by sme?
To vám nepoviem. Vy to viete lepšie ako ja.
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11997
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 14. Apríla 2020, 08:32

okej, tak jeho nevysetruju lebo v ten den ked zatykali bol udajne chory? :-D to je jak ked si napise decko same ospravedlnenku do skoly a prejde mu to u ucitelky
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 14. Apríla 2020, 08:41

nie, jeho zatial nevysetrovali vobec, problem je, ze tym, ze sa on hodil na PNku prave v den, ked ich zobrali 12 ci 13 naraz mal rozhodovat o tom, ci zostanu vo vazbe alebo ich pustia, kedze je ale s viacerymi sudcami spajany a bonzoval nanho aj Sklenka, tak sa chcel tomu asi chcel vyhnut
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 14. Apríla 2020, 10:59

Nejake updaty ku covid-19.

-Vo vyvoji je 78vakcin. Z toho 5 uz v klinickych fazach testovania. Cize mozno, MOZNO bude vakcina uz ku koncu roka.
https://www.nature.com/articles/d41573-020-00073-5?utm_source=Nature%20Briefing&fbclid=IwAR3jWvGrRDbE7f7ietOfLqMy6K8JKqHOENK2JEcnxhFjLVthJ_A7lwI6mmo

-90% pacientov ktori su hospitalizovani na covid ma nejake pridruzene choroby, medzi mladymi v amerike 18-49 je najcastejsia pricina obezita. Kto je tlstoprd, mal by zacat so sebou nieco frisko robit a zmenit stravu a idealne k tomu zacat aj sportuvat.
Graf zde: link

-Na jesen sa ocakava druha vlna. Cize len tak lahko sa tej kokotiny nezbavime. Je to otravne jak Benned.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 14. Apríla 2020, 11:29

tak ale ten graf je skresleny lebo tam je obezny každy druhy....

...len nehovorte Matovičovi, že koncom roka pride druha vlna, lebo vypne slovensko na dva roky.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 14. Apríla 2020, 11:32

Napster050 napísal:
tak ale ten graf je skresleny lebo tam je obezny každy druhy....
Co nic nemeni na tom, ze obezita sa spaja s kopu inych zdravotnych komplikacii, ktore mozu prave pri ochoreni na covid byt pritazujuce, ze :)
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 14. Apríla 2020, 11:59

No ak ostaneme takto doma este par mesiacov, obezni sme vsetci....
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 14. Apríla 2020, 12:02

napster asi ta potom sklame statistika, podla ktorej v priemere - ale je to velmi diferencovane napriec krajinami - je 51% europanov obeznych, 65% americanov. Je to samozrejme bullshit z toho dovodu, ze to je graf, do ktoreho sa dostanes aj ked mas 1kg nadvahy, nerobi sa rozdiel medzi morbidnou obezitou a piatimi kilami nadvahy u 185cm vysokeho chlapa.
Najviac postihnuty stat - NY, je zaroven, spolu s Connecticutom a New Jersey oblast s najnizsou mierou obezity, pod 25%, kedze CT je v podstate povazovana za taky ruralny njujork, masa ludi z ct pracuje v nyc
Mimochodom Taliansko ma jeden z najvyssich EU priemerov obezity v EU...
cize vobec to nie je o tom, ci je tych americanov tucnych 60, 40 alebo 20%, covid19 je jednoducho ochorenie, ktore si pomaskrti najviac u ludi, ktori uz tie pluca mali v pici predtym, nedostatne okyslicovany organizmus, dojebana obehova sustava, upchate cievy, vysoky krvny tlak.
To je ako povedat, ze N63 moter sa bude kazit podla toho, kolko aut sa predalo v krajine.

vo svete sa o tom pise uz prakticky od momentu, ked sa to zacalo jebat v Taliansku, ze nie vek, ale pridruzene ochorenia su hlavny faktor, ktory urcuje, ci to clovek - doslova - rozdycha, alebo nie, ale ludia si to zacali vykladat jak jebnuti, ze ked nemas 65, tak sa ti nic nemoze stat. Lenze ti ludia nad 65 maju svoj zdravotny stav zdiagnistikovany a medikovany, u nas behaju statisice ludi s cukrovkou a hypertenziou, ktoru casto ani netusia, ze maju.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 56 neregistrovaných