... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 29. Marca 2020, 13:37

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:45, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 30. Marca 2020, 19:48

no, decodom to uz zabalil, ale moze to este aj olutovat ak by sa to nahodou vsetko do leta rozbehlo.
a 100+ ludi v nemocnici z 300 zistenych, to by uz ani pellegrini neuhral, ze mame tak malo nakazenych a testujeme dobre. cize je to uz vsade, a vela.
mapku ale moze Fico pouzit ako dokaz, ze na vychode (skoro) nic nie je
Obrázok
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 31. Marca 2020, 09:39

Fica teraz trápia iné veci. Napr. že mu zatrhli ochranku za štátne peniaze.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 31. Marca 2020, 09:47

zaplatiť by to mala Saková, lebo podľa jej sprostej tekvice bola ochranka pre tohto alkoholika nutná, až taká utajovaná že to ani prezradiť nešlo.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 31. Marca 2020, 11:02

zase klamete sorosovci, Fico sam zrusil ochranku!
Fico o strate ochranky tvrdí, že „bolo nevyhnutné“ ukončiť jeho spoluprácu s úradom na ochranu ústavných činiteľov. „Ja si neželám byť pod kontrolou pána Matoviča.“ Nepovedal však, či teraz bude mať súkromnú ochranku.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 31. Marca 2020, 11:50

ak mu "reálne" niečo hrozí, tak aby o tento talizman korupcie a rozkrádania smer neprišiel, radi mu ochranku zaplatia. Deniska o trvajúcej hrozbe kvetnato rečnila keď to išlo z peňazí štátu, tak môže pokračovať. Bonulovcom chodil na večierky, štátne kšefty sa im sypali, tak oni by to mohli zastrešiť.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 15:58

Matovic asi potrebuje den volna aby si pospal, lebo s tym blackoutom mu to jebe 4000. stredoeuropska tranzitna krajina by ten virus mala po 3 tyzdnoch day1 naspat. a pri testovani ledva 600 denne by nezvladol otestovat ani 4 panelaky na sidlisku, ludia kapu na coronu a odmietaju ich testovat pokial ten virus pomaly sem nevybehne z tela a nepodpise sa na papier, koli corone u nas urcite zomreli uz desiatky ludi, v statistike piseme 1, uz teraz nevie, kde si slovensko pozicia na zachranne baliky a on to chce odjebat uplne bez toho aby tam bol nejaky efekt, bez toho aby mal prostriedky ako to zabezpecit. on nechape, ze vo wuchane do tych bytov vozili stravu ludom, vozili lieky, testovali ich tisicnasobne viac... ne, on si mysli, ze vsetci zostanu doma (uz tie panicke nakupy zasob neprezije 10% populacie, ked teraz sa mlatia vozikmi po obmedzeni vstupu) a hotovo.

inak toto som dnes nasiel na jednom webe zilinskeho golf klubu, asi bol na rovnakej dovolenke ako chupp senior a rovnaky jebo tam vsetkym dovolenkarom rozdaval Celziovu teoriu :)
Po druhé, informácie, že náš “milovaný” vírus kape pri teplote vyššej ako 25 stupňov Celzia som sa potešil, že ideme do bezpečia. Veď na Mauríciu je 28 až 30 stupňov. Tam ten vírusík zdochne, len čo sa tam objaví. Absolútne bezpečie. A ak bude treba, tak si dovolenku o týždeň, dva predĺžim a budem mať príjemnú karanténu pri mori, na golfe a slnku. Aspoň som, podľa mňa, uvažoval logicky podľa dostupných správ. Všetko bolo inak!!! Zistil som, že každá info má platnosť asi desať minút. Dovolenku sme nepredĺžili. A dostať sa domov bolo viac ako dobrodružstvo. Náš “milovaný vírusík” neskapal ani v teplúčku
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 17:45

Say "milovany" one more time MF.

Dneska som bol prvy krat v obchode od zavedenia hlava/25m2 a v tom Tescu bolo uplne seriozne ovela viac ludi ako pred tym obmedzenim. Uplna tlacenka v kazdej ulicke. OK no. :D Ja by som tomu uz nechal volny priebeh, lebo furt cosi vymyslaju, obmedzuju ale realny stav je potom taky, ze koncentracia osob tam bola dnes v rovnakom case 2x vyssia ako pred tyzdnom, ked kazdy kupoval volne, kedy chcel. Samozrejme 6x za 15 minut hlasili aby dochodci opustili predajnu, pretoze cas pre nich vyhradeny skoncil pred 30min. no neviem, ci ti ludia vyzeraju tak staro ale podla mna to mali uplne v pici a motali sa tam v tej tlacenke s nami. Odstupy 2m my ass.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 17:55

Ten prvý týždeň to bolo aspoň u nás v SE, že takmer nikde nikoho, ľudia boli fakt doma. Teraz od pondelka ty kokos, ľudí po meste, aút oveľa viac, všetci chodia kupovať primalexy a debiliny, ako keby už bolo všetko ok a dávno po pandémii. A ako píše bobor, to si ani len nechcem predstaviť tú situáciu, keby to naozaj vyhlásili. Veď čo sa dialo len po “relatívne malých” (v porovnaní s tým, čo sa plánuje) obmedzeniach v obchodoch. Nehovoriac o tom, koľko ľudí by sa nakazilo v tých obchodoch a všade. Oni si asi myslia, že sme sebestačná krajina. A taktiež nechápem tým pochodom, že v pondelok či nedeľu zrazu opäť pootváram veľa prevádzok a v stredu chcem odstaviť krajinu.

Btw. bobor, tvoj príspevok som zoscreenoval a poslal známym, nebudeš ma dúfam žalovať. :shock: A to nie je lovenie nikam, len s tým úplne súhlasím, že si to dobre skonštatoval. Zlatý bludišťák za to opäť.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 18:41

blackout wuhanu v nasich pomeroch je asi akoby sme my spravili blackout prievidze. ludom uz jebe, tieto vsetky vynimocne stavy a kokotiny treba dobre nacasovat, aby ten prvotny elan ludi mal co najvacsi efekt v spravnu dobu, alebo ich na uliciach mlatit jak v Indii
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 19:01

podla mna Tesco na to uplne jebe, pred Tescom v TN bolo fujva komplet parkovisko plnsie ako byva za poslednych 10 rokov, ale nevidel som, ze by ludia stali vonku v rade, a asi je to lepsie ako ked postavia v Bille slecnu ku vchodu, ktora si zavedie system vozikov. 25 vozikov, kazdy musi mat vozik, lebo bez vozika nevie spocitat kolko ludi voslo dnu a kolko von. 3/4 billy su kokotiny, kekse, 40 druhov kecupu, cize vsetkych 25 zakaznikov sa aj tak tlaci na seba ako Kotleba na deviatacky v autobuse ked kupuje pecivo sunku a syr, ktore su v prijebanych ostrovcekoch a ulickach kde sa 2 voziky nezmestia.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4113
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 19:02

Ja tiež nechápem na čo akože vypnúť krajinu, ak to neurobia aj ostatné krajiny. Ok u nás bude čisto, a potom čo? Zostaneme zavretý jak severná Kórea kým neopadne pandémia vo svete alebo ako si to predstavujú vodcovia naši?
Ale tak aspoň si kotlebovci môžu skúsiť na nečisto aký dopad by mala jeho vláda, výstup z EU a podobné srandy na náš štát.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 19:07

Presne tak, porovnávať to s Čínou je sprostosť. Veď ak dobre počítam, tak wu-chan nie je ani jedno percento populácie z Číny. A presne ako hovoríš, to ako keby v našich pomeroch populácie zavreli Prievidzu/Trnavu a nie celú krajinu. Ekonomiku nezachránia ani keby sa na hlavu postavili, celý svet je v prdeli a to najhoršie len príde ešte.
Btw. ten stav môže len prezidentka vyhlásiť či nie ? Je “vojnový stav” (keď nás niekto napadne) ako “vojnový stav” momentálne ?
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 19:16

Kokotlebovi je to jedno, ten by si mal za co kupit zrat z dani, to sa vzdy najde. Praveze to vidia obycajni ludia, zvlast ti ktori sa spoliehali na lepsi prijem zo zahranicia. Boom zrazu doma, to su tie jeho uzavrete hranice. Mozes si zacat hladat daku keketinu za 600 v cistom a davat tomu srCe. Vsak co ti vobec hovorim, sam si presne ten clovek.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 1. Apríla 2020, 19:20

Ale na odľahčenie, aspoň sú lacné jazdené autá :shock: Či ?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných