... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 13:22

Inak k tomu healthcare - neviem najst uz zdroj, ale cital som clanek, kde sa Tramp storcoval, ze liecbu covid-19 budu preplacat vsetkym.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 13:33

čiže tá storka o 30k faktúre čo bola v kokotochate, to bol iba hoax?
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 13:44

pozor, nie liecbu, diagnostiku.
pretoze za test si povodne pytali 3000 dolarov, ak si mal poistenie tak co-pay bol 1000. potom to myslim znizili na par stovak, a potom to akoze plati uz stat alebo federalny urad zdravotnicky. naklady na liecbu nikto nepreplaca, ak si nemal poistku, a skoncil si na ventilatore, tak dokonca zivota dlhy...
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 14:00

mexican napísal:
čiže tá storka o 30k faktúre čo bola v kokotochate, to bol iba hoax?
Baba ju vratila ako neodovodnenu a ventilator si dala chipnut nakoniec u inej firmy.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 14:19

Uz nuda ako svina, reku idem do alzy peso.. Stary kokot zadychany, ffp3 rusko ta dusi, tak si v priemyselnej zone co vyzera ako pripiat das rusko dole.. Za 10s daka pica brzdi na hlavnej ceste, za nou trubia lebo ciga natisnuta v krku. "KDE MAS RUSKO!!!". :D Vchadzas na sidlisko, davas rusko nech sa zase dakto nezavzdusnuje.. Na ihrisku 8 dorastencov masti basket, samozrejme bez rusok. :D fuck me.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 14:28

Haha, good story...dúfam že si hneď volal šandare :D
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 14:33

Nemam tieto slovenske geny.. Kym sa ma to negativne a opravnene netyka, rob si co chceš. Isiel som o 30min nazad a furt hraju. Dochodci, dpc spite? Ale ked jebem do kosa v kubine na trvalom bydlisku kde platim smeti, veci z kufra hned daka stara pica huka zo stvorky ci tam byvam a co tam hadzem. Nekonzistentnost na nervy.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 14:39

ja neviem co sa vsetci stazuju na nudu, ja si to uzivam, ja sa citim dobre. uplne najlepsie na tom je, ze nikto nechodi otravovat na navstevy, horsie je len to, ze dcera pani bobrovej schytala kiahne a bober je odstahuvany vo svojom mrzkom malom byte a nema donho kto picovat, uz ani ten stary na internetoch neni co byval, len brecha a nekuse, ani undy sa uz nechce natahovat, ani chupp nenapise, ze koronu postrekuju americania z praskovaicch lietadiel po zotmeni, no co je toto za zivot.

este aj o Kajetanovi uz nic nepocut. ale smeraci velice apeluju, aby ti mrzki nakazeni Slovaci, co sa vracaju domov aby nakazili cele Slovensko, dostavali okrem ruska aj Rusko-naramok ako slintos markizacky. Konspiracne svetielko zacina blikat, ze co vsetko by sa naslo keby nejaky kuciak rozpitval ten nakup monitorovacich naramkov, ked ich teraz tak strasne chcu pouzit, aby sa nemohlo povedat, ze su nam zbytocne.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 14:46

Tak si sa pochvalil, ze mas dva bývania.. Kruhac i tak nemas. Preformulujem, pomedzi celodenne sedenie a lezanie na pici je 8km prechadzka vec ktoru v beznom rezime nezazijes, lebo nemas kurva 2h na motanie sa a cele telo ti podakuje. Skus.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 15:02

nemam dva byvania, to som nedosiahol v zivote este. 8km prechadzku by som si aj dal, ale len tak plano bezdovodne to je nachuja. ale napriklad nahanat jebleho psa po lese, ktory ti slubi, ze len tutok loptu bude aportuvat a neujde, a ked potom picujes jeho majitelke, ze Bobika je chuj, ona ti povie "ale Bobika je polovne plemeno, on to ma v krvi", no reku este dobre, ze Bobika nema zbrojny preukaz, polovnik pojebaty. Ale Bobika uz je stary a lenivy, uz chodi srat len pod strom pri dome.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 15:41

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:45, upravené celkom 1 krát.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 16:06

voMacK napísal:
Baba ju vratila ako neodovodnenu a ventilator si dala chipnut nakoniec u inej firmy.

Má teraz biturbo ventilátor?
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 16:07

mexican napísal:
Má teraz biturbo ventilátor?
Jasne, ze ma a navyse k tomu aj exekuciu z prioru.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 16:19

do 30. aprila sa nemozu zacat ziadne exekucie ani drazby. postarka v Bobrovci bude mat nezvyklo lahku tasku par tyzdnov. ale inak pohoda,biturbovci stale 20k na odvodoch a biturbovi kamarati na zilinskom sude su zosrani z toho, ako bude pokracovat justicne dekarbo.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 25. Marca 2020, 20:35

„Keď slovenská vláda hľadala ponuky na dodávku rúšok, VWR, súčasť spoločnosti Avantor, nedokázala zabezpečiť túto jej požiadavku. Dôvodom boli právne predpisy obmedzujúce vývoz ochranných pomôcok, ktoré v súvislosti s aktuálnou situáciou zaviedli viaceré európske krajiny,“ vysvetľuje hovorca spoločnosti Avantor pre Európu Kristopher Akana.
Kým zamestnávateľ nevedel štátu pomôcť, jeho zamestnanec mal iný názor.
„Pán Střelec sa o túto ponuku uchádzal priamo prostredníctvom svojej spoločnosti A-testing, a to bez vedomia či podpory spoločnosti Avantor,“ prezrádza Akana.
„Pán Střelec už v súčasnosti v našej spoločnosti nepracuje a s jeho firmou A-testing nemá Avantor žiadne obchodné ani iné vzťahy,” konštatuje Akana.

Či odišiel sám, alebo ho firma prepustila, nie je známe.

Ti Kicurovci nemaju dobry tyzden, jednemu zavidia realitny kauf roka, druheho vyrazia z roboty a este aj o kontrakt za 13 mega pride, lebo nevie tie ruska zohnat.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných