... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 07:11

A jeho 21 rocny synacik kupil v BA 2 byty par dni dozadu, bez uveru. To bude asi najskor ta "chyba"
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 07:41

Chceš povedať že ty si v 20tich ešte nemal kúpené svoje prvé dva byty v starom meste ? A dúfam že nie na hypo ako nejaký lúzer čo nedával v škole pozor!! P.ce táto závisť slovenska....úspešný chlapec chcel bývať blízko rodiny teraz keď je tu ten vírus nadlho a zase sa tu nájdu závistlivci čo hneď na všetko len frflú , potom tu tak aj vyzerá...počkajme si na Pelleho vyjadrenie k tomuto, určite to bolo kóšer a vysvetli sa to, takých mladíkov úspešných podľa mna pozná aj on zopár
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 08:10

ved aj Jankovskej synkovia kupili paradny byt bez hypoteky, setrili si uz od skolky kazdu vysibanu korunku z velkej noci.
ja by som si prosil pohlad do duse miestnych smerakov, ako sa na to ¨postavme sa ku Corone celom¨ od Pelle gangu pozeraju, ci uz poslali vins karty, nalepili magnetku s logom smeru na chladnicku a tak.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 08:44

kuva ja len dufam ze takyto dusevni mrzaci neskoncia tym ze ich matovic odvola a vybavene - to je taky styl na ktory sme tu boli roki12 zvyknuti, ale ze ked toto skonci tak sa narod priblizne zhodne ze odvolanie asi neni komplexne solution na takéhoto kripla a kamoskov okolo...10 tlstých sfetovanych negrov s klestama a LED lampami by bolo adekvatnejsie na úvod. Dalsimi podobnymi tipmi a navrhmi na riesenie som samozrejme ochotny prispiet k spolocenskemu zmieru.
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 09:02

mne postaci, ked pojde do basy a zhabu mu majetok, na ktory nevysvetli prijmy.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 09:13

Mňa udivuje ako ľudia ešte aj pri tomto dokážu nadávať, že nech sa stará o vírus, a nie teraz rieši somariny. Jasné necháme im čas skartovat zmluvy, vytlačiť nové faktúry za miest to pod koberec. Boha táto corona spadla rovno z neba smerakom do náručia.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 10:13

ale je aspoň dobrý dôvod vypičovať smerákom že korona sa dostala na Slovensko ešte za ich vlády
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11990
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 10:14

v tejto krajine je tolko retardovanych ludi ze fakt si tu coronu zasluzime, obavam sa ale, ze prave ti retardi to preziju. jak moze niekto picovat v nedelu na matovica ze nic nerobi do kokota???? vcera mi zena citala par komentarov na fb od tychto retardov a myslel som ze sadnem do auta a pojdem im to vysvetlit osobne, lebo mne to rozum nebere toto. a dakovat tomu skurvenemu pellemu za co?? za to ze sme absolutne vpici nepripraveni na tento virus? ked uz dva mesiace vedeli ze bude z toho dost velky pruser? lekari si musia pytat ruska od ludi ktori ich siju doma? dopice to je ubohe uplne,a este niekto sa ide toho kokota zastavat?? vsetci by mali ist do basy co tam boli, na cele s tym kokotom kajetanom, nic ine si nezasluzia. dopice posledny tyzden pred koncom vlady este rozjebat par milionov kamaratom, sak co sa budu.. a odovzdat komplet vsetko v uplnych troskach novej vlade.
a syselko potom bude cakat ze za pol roka spravi matovicova vlada zazraky, dopice nespravi, lebo len jebnuty clovek si moze myslet ze pol roka staci na to aby sa opravili vsetky veci co peleho a ficova vlada odjebali za svojich uzasnych 12 rokov rabovania. ale retardi si povedia ze picu spravil a smer za 4 roky zase vyhra a budeme zase v rovnakych srackach. suhlasim so starym, tato krajina je plna dementov ktory by nemali ani mat volebne pravo, lebo im to v hlave nedochadza do kokota.

najlepsi komentar bol, ze matovic kde bol doteraz co robil, ked tam retardovi napisali ze je 20 hodin premier, tak odpoved na to bola, ze ale vo vlade je uz dlho, co robil doteraz? :-D :-D to uz neni ani na smiech toto fakt..
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 10:48

https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/450239515722244/ No len si poplac ty kusok dobra. :D Fakt, korona padla tejto skurviackej bande velmi vhod. Prijebani slovaci v tranze, panike, vobec nebudu chciet pocuvat o nejakej korupcii. Este naopak, budu to cielene potlacat. MI CHCEME O VYRUSE!!!! Dufam teda, ze to pojde aj bez toho. Lebo na to, aby dakoho supli do chladku a zhabali majetok netreba sledovanie verejnosti..teda v normalnej krajine. Justicia a spravodlivost ma fungovat autonomne. Dosnivane. :D Sa tu zase opustia rozciteni plačkovia ale tejto krajine nepomoze nic ine, nez by ti retardi pochcipali. Tam neexistuje naprava, sebauvedomenie. Iba zakopat a pokracovat. Tak dufam, ze aspon daco bude z tejto novodobej krizy a naslednej financnej recesie ktora potopi nemalo ludi. Sokantne je, ze moj koment pod tym videom stale je.. uderka zo sumracnej pracuje v redukovanom nasadeni.
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 11:13

Kto caka zazraky, nespravi ani kokot, ohladom virusu sa neda robit nic, neni to v nasich rukach, zastavit sa to neda, ak je to ozaj take nakazlive musel by tu byt 3 tyzdne zakaz vychadzania a to by bol problem, ludia budu furt lozit vonku po obchodoch atd. Slovak nnei taku disciplinovany, tu neni cina ze ta zavrua vybavene
A dalej potom co? aj keby to u nas zmyzlo udeme mat zavrete hranice a robit kontroly, karanteny pol roka? To neda nikto.Nejake znizenei krivky je kktina, ak sa maju nakazit desiatky az stovky tisic to by muslea byt splostena na mesiace skor roky. Neni vychodisko a nemozu to ludom povedat do ksichtu.

Odsere si to ekonomika brutalne a tato vlada si to pekne odjebe. Ja som zvedavy na to ako oni nebudu kradnut ako oni vsetko konecne vysetria ako budu oni ti co vsetko vedia lespie. No pockajem si na ten zakon o preukazovani majetku, a uvidime co dopadne tipek s hmotnych rezerv. Ocakavam zhabannie majetku pripadne basu,

To ze kkti su pojebani z peleho aky je zlatucky a ako zvladol krizu je klasika, v case nudze si da prezident maskace a cela krajina ho miluje, tu je to to iste, zrazu je z neho milacik, lebo je pekny a pekne hovori.
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 11:46

Veď ľudia sú tak paralyzovaní “apokalypsou korona”, že pelé im príde ako spasiteľ a znova sa ukazuje krátkodobá pamäť Slovákov, keby napísal že zedzcte vlastné kulo, to vás ochráni, tak ľudia to budú žrať a ešte kradnúť susedom.
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 14:07

Ak sa školy v Česku neotvoria do 1. júna, nemuseli by sa konať maturitné skúšky. Maturitné vysvedčenie by učitelia vystavili na základe posledných troch vysvedčení študenta.

Best-virus-ever! Or not.. zalezi, ci si na to jebal a povedal si si, ze maknem az v maturitnom. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 14:26

v dnesnej dobe, ked sa rozdavaju vysokolske tituly za vytrvalost a namiesto 8 skutocnych univerzit tu mame 35 ci kolko klobaskarni s dzenzerovymi studiami a cimkolvek, co sa vyucuje na univerzite sv. Alzbety, patronky mamiciek na materskej a bohatych unudenych trophy wife, nech im tu maturitu v pohode daju, neznamena to ani hovno. Pred 20 rokmi ked sa maturanti hlasili na lekarske fakulty alebo na farmaciu, tak prakticky sa sami museli naucit sylabus 1. rocnika danej skoly, dostat sa na tu skolku aj na 2. ci 3. pokus bol mrte uspech a nieco to znamenalo sa tam uz vobec dostat. Aj dnes to sice nieco este znamena, akurat ze dnes musia otvarat nulte rocniky, lebo ti premianti z gymnazii by pred 20 rokmi mali trojky, aj to za kobasky a bonbonieru. Ja doteraz mam chut zozrat spongiu a zapit litrom vody ked si spomeniem, ako pred par rokmi bratranec prestupil z filozofickej fakulty v druhom rocniku na matfyz PO USTNOM POHOVORE a zapocitali mu prvy rocnik. Pod hrozbou nasilia mi musel prisahat, ze si zo nerobi zo mna sufliky.
Skolstvo potrebuje taky taku drasticku reformu, ze aj zdravotnictvo bude pozerat ako Matovic do prazdneho skladu.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 14:39

Ty si uz stary bracho.. :D Keby sa skolstvo vratilo na uroven z pred 20-30 rokov tak by po zakladke vsetci nastupili ako predavaci do lidlu alebo druzstevnici. Dnesne, co dnesne.. 1995+ deti vedia absolutne hovno ked sa to vezme priemerom. Ano stale su sikovni ludia co robia nieco naviac lebo ich to bavi. 5 zo 100? Drviva vacsina ale roluje insta a tiktok. Chodia na skoly so zameranim, nemaju ani sajn o tom co sa ucia a je im to jedno. Siel som tu lebo je to blizko/nasi ma poslali. Plakat nad urovnou vzdelanosti u nas to je asi ako riesenie romskej otazky. Kazdy da ruky prec. Lebo ako donutis tie novo rodiace sa deti, mat zaujem? Rodicia kokoti, deti kokoti.. proste nekonecny kruh z ktoreho by sa dalo vyspiralovat tak za 50 rokov. A komu sa to chce, drzat takuto viziu? Nikomu, lebo si si nie isty co bude zajtra a nie o 50 rokov. Daky dajme tomu matovic zacne reformy skolstva, nebude to popularne lebo to niesu obedy zadarmo. Tupcov to nezaujima, ti su sebecki, myslia na seba tu a teraz. O 4 roky pride pellekokot nazad a zrusi to. Cize z 50 rocnej vizie si dosiahol 8% a reset. Srat na to, zmier sa a dozi v klude. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 23. Marca 2020, 15:28

ja som neni stary, ty si stary, zas si pozeral volant.tv a nevies kto si co si.

K tomuto sa Kičura nevyjadril a ani ku konkrétnym cenám dvoch bytov pre syna. Napísal len to, že peniaze synovi poskytne on s manželkou zo spoločného účtu. „A to tak, že jednotlivé splátky ako pôžičku budeme z nášho účtu poukazovať na účet syna ako kupujúceho a ten potom podľa dohodnutého splátkového kalendára poskytne jednotlivé splátky na účet predávajúceho,“ vysvetlil Kičura.

tak, a je to vysvetlene. Predavajuci predava byt na splatky, bez toho, aby si na byty nechal tarchu/zalozne pravo, len tak, na dobre slovo. A my sa cudujeme, ze od nas chcu bez zmluvy kupovat na splatky aj partisicove stare autohajtry. Ved tutok v Presporku sa aj byty predavaju za dobre slovo bez akontacie.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných