... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
okeythony
Autor témy
Príspevky: 98
Registrovaný: 11.5.2018
Auto: e90 320i
Kraj: Košický

Odstranenie monitorovania chyby

Štvrtok, 19. Marca 2020, 14:20

Ahojte, mal som problemy s motorom a diag bola prazdna. Nakoniec to boli len cievky ale nikdy nevybehne misfire. Chcel by som nejako zistit ci niekto nenakodoval aby auto nevyhodnocovalo misfire alebo ci niekto neprepalil sofware. Ma niekto nejaky navod video nieco ako sa to robi alebo cez aky software sa to da zistit proste nieco od coho sa môzem odpichnut pri hladani?
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7486
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Odstranenie monitorovania chyby

Štvrtok, 19. Marca 2020, 15:22

odpoj cievku za jazdy ci ti daco zapise
 
okeythony
Autor témy
Príspevky: 98
Registrovaný: 11.5.2018
Auto: e90 320i
Kraj: Košický

Re: Odstranenie monitorovania chyby

Piatok, 20. Marca 2020, 07:13

no ja som si nevedel rady myslel som ze su to skocene rozvody tak som to dal do servisu. Tam odpajali cievky za chodu motora tak prisli nato ze su zle, ale v diagnostike nebola ziadna chyba ani tak. Preto sa pokusam hladat najprv svojpomocne co je tam zle. Soft zistim v inpe nie? Ked bolo kodovane to uz asi potrebujem niekoho kto vie s NCS extertom alebo sa to da zistit aj cez nejaky jednoduchy software?
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Odstranenie monitorovania chyby

Piatok, 20. Marca 2020, 15:26

Konkretne co chces zistit alebo kodovat? To nieje svetelny modul. Ak chces vypnut chybu spravi ti to upravca ale neviem na co by si to robil-to nieje spravny postup. Ak chces mat istotu, ze je tam seriovy soft tak ti ho vedia updatnut cim sa prepise na novy, cisty. To robia aj niektori tu z klubu.
 
okeythony
Autor témy
Príspevky: 98
Registrovaný: 11.5.2018
Auto: e90 320i
Kraj: Košický

Re: Odstranenie monitorovania chyby

Pondelok, 23. Marca 2020, 07:25

no chcel som len zistit ci si to viem nejakou jednoduchou upravou urobit sam. Cize ak mi niekto prepise software vsetky tieto upravy sa stratia ano? Je tu niekto z vychodu kto to vie urobit? Ja som zo SNV. Dikes

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných