... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Slafi
Autor témy
Príspevky: 239
Registrovaný: 3.11.2013
Auto: E91 325i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Trstená

E46 320D 2002 problem s elektrikou

Štvrtok, 12. Marca 2020, 18:59

Ahojte , opisem problem
v lete som si dal nakodovat blikutie smerovky po zamknuti a odomknuti + follow me home ... po mesiaci som si vsimol ze obcas samovolne bliknu smerovky ked je auto odparkovane , pripisoval som to horucavam , ale par dni dozadu rano auto hodinu blikalo , nedalo sa odomknut ani zamknut klucom . Interierove svetla blikali. Baterka vybita zachvilku. Dal som auto do garaze. Na fb mi poradili ze mozno kostra . Pozeral som kable pri baterke aj kostru pri baterke , prebrusil som smriglom kontakty aj dotykove plochy . Dalej vpredu pod krytkou kde je plus som odkrutil cerveny kabel precistil som ho. Vybral som predne sedadla , pozrel som pod koberec kostru vsetko ok , nic neni mokre ani tam nieje voda , odkrutil som kostru , obrusil som dotykove plochy a prikrutil spet. Zapojim baterku a znova blikaju svetla v interieri ked zasvietim , takisto v kufri . Dam dole okno ide dobre, davam hore tak prerusuje prud, takisto ked auto dam zamknut len prebliknu svetla interierove . Pozeral som aj kufrovu listu je v poriadku, ziarovky svietia , spinac funguje . Odpojil som aj radio , aj cuvaciu kameru, aj kameru v aute . Nic ma nenapada uz. Motor toci v poriadku . KEd som aj diagnostiku napochil po chvili zhasla kontrolka na kabli a odpojilo ma . Naozaj neviem co . Pridavam sem videa. Dakujem za kazdu radu. Baterky som skusal dve.




Štart motora
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Slafi
Autor témy
Príspevky: 239
Registrovaný: 3.11.2013
Auto: E91 325i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Trstená

Re: E46 320D 2002 problem s elektrikou

Piatok, 13. Marca 2020, 10:21

UP //auto bolo dva dni v garazi. Dnes som zapojil baterku rano a nic neblikalo .Zatial je vsetko OK . Povytahoval som poistky po kazdej poistke som presiel smirglom radsej. Svieti mi kontrolka airbagu , ale to je asi tym zesom mal sedacky odpojene . Staci zrejme len vymazat cez diag .
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Slafi
Autor témy
Príspevky: 239
Registrovaný: 3.11.2013
Auto: E91 325i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Trstená

Re: E46 320D 2002 problem s elektrikou

Piatok, 13. Marca 2020, 15:55

Instrument cluster
Obrázok


ZKE
Obrázok


Nikto nic ?
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Slafi
Autor témy
Príspevky: 239
Registrovaný: 3.11.2013
Auto: E91 325i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Trstená

Re: E46 320D 2002 problem s elektrikou

Sobota, 14. Marca 2020, 18:56

A znova to iste. Od obeda stalo vonku , a teraz k veceru zase bliknu smerovky hocikedy , nedalo sa odomknut dialkovym. Ked otvorim dvere pomaly sa rozsveti vnutorne osvetlenie a naraz zhasne . Zase sa rozsvieti a ked stiknem kluc napr odomknut alebo kufor otvorit zhasne. To fakt to tu tak skapal tento klub ?
Obrázok
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E46 320D 2002 problem s elektrikou

Sobota, 14. Marca 2020, 19:03

Dovez to, keď bude čas to spravím...
 
Užívateľov profilový obrázok
Slafi
Autor témy
Príspevky: 239
Registrovaný: 3.11.2013
Auto: E91 325i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Trstená

Re: E46 320D 2002 problem s elektrikou

Streda, 18. Marca 2020, 17:08

Problem vyrieseny, dakujem uzivatelovi PetoK za pomoc a profesionalny pristup.
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných