... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Streda, 22. Januára 2020, 11:42

Ano, len opravit zatial. Vymenim to ak chytim nejaky vacsi kamen alebo nieco. Toto ma momentalne vyslo lacnejsie a ucel to splnilo.
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 24. Januára 2020, 10:46

Tá oprava všeobecne nie je nejaká drahá záležitosť, najmä ak je na auto ešte aj havaríjna alebo pripoistenie tak to vyjde dobre. Sklo to už je potom o inom. Si sa ale mohol informovať, že čo by stálo nové sklo aj s robotou keby si to dal časom urobiť, aby si bol na to pripravený
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 10. Februára 2020, 10:16

Teraz sa k tomu vracat nejdem, som rad, ze teraz je to urobene a mam pokoj. Mozno mi to tak vyjde, ze az dalsiu zimu to dam vymenit, ale sak nevadi, kym mi to drzi a nezateka, tak myslim, ze dobre. Horsie by bolo keby to bolo vacsie alebo niekde na inom mieste, ale takto to viem rozdychat :D
 
zajox
Príspevky: 141
Registrovaný: 14.11.2014
Kraj: Nitriansky

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 16. Februára 2020, 10:45

Mozes to dat urobit kedykolvek.
Ja buduci tyzden budem volat na termin lebo manzelka ma mensiu pavucinu na skle tak aby sa to urobilo co najskor hadam to bude len na opravu. Aby za pol hodku to bolo na poriadku :-D Aby nemusela cely den jazdit na mojom :-)
 
Užívateľov profilový obrázok
packetman
Príspevky: 34
Registrovaný: 16.3.2017
Auto: X5 3.0 D
Kraj: Košický

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 3. Marca 2020, 10:17

Jeden den bez auta sa predsa da vydrzat, ci u vas je to problem? :D
Ja som teraz bol tyzden bez auta, co bolo treba povymienat platnicky a vsetko mozne a dal som to :D
 
zajox
Príspevky: 141
Registrovaný: 14.11.2014
Kraj: Nitriansky

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 9. Marca 2020, 07:19

U mna s tym daky zasadny problem neni len u zeny jo. Ale dali sme to, ma to urobene uz tak mi je hned lepsie. Termin som sa jej snazil vybavit co najskor co sa mi nastastie aj podarilo a nestalo to majland :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
jeremmy
Príspevky: 59
Registrovaný: 5.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 15. Marca 2020, 17:15

taka oprava skla stoji cca 40€, teda ak nema nejake poistenie ako napriklad pripoistenie alebo havarijnu ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 7. Apríla 2020, 06:48

Jeremmy hej neni to vela a aj tak kopa ludi ma nejake to poistenie, takze vieme obist este lepsie jak si pisal. Jeden dva dni bez auta su ok, ja dnes musim ist poriesit tiez problem s autom, lebo neviem nejako zacalo vykon stracat, tak som zvedavy, co s tym bude, co povedia, ked to na diag. daju, ale dufam, ze to nebude nic vazne. Napokon este dojdem k tomu, ze oprava skla bolo nic oproti tomu co ma teraz bude cakat :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
jeremmy
Príspevky: 59
Registrovaný: 5.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 5. Mája 2020, 08:30

oproti tomuto co pises je prasklina na skle ozaj nic :-D najma si myslim, ze ohladne ceny to bude sto a jedno, ale tak pri aute musime ratat s tym, ze to budu nejake vydavky
 
kolorado
Príspevky: 40
Registrovaný: 26.11.2014
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 10. Mája 2020, 09:41

Ideal je ako mi kamarat minuly tyzden hovoril ze mat firemne auto lebo tam nemas starosti s nicim. Nemusis vobec mysliet na to ze kde ta co kolko vyjde. Len nie vsetci mame take stastie :D :D
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 12. Mája 2020, 09:22

Má to isté výhody, ale aj nevýhody. Pretože dojdeš o prácu a máš aj po aute a v týchto časoch žiadna robota nie je istá, že sa môžeš spoľahnúť, že furt bude. Takže je to tak na polemiku. Mne sedí, že mám svoje auto a som aj s tými výdavkami už stotožnený, veď s tým rátať treba nič nebude fungovať na sto percent len tak bez nášho pričinenia. Poistenia mám tak pohoda.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 12. Mája 2020, 09:34

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:38, upravené celkom 1 krát.
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Streda, 13. Mája 2020, 14:06

To je o tom, čo som písal, že všetko má nejaké tie výhody aj nevýhody. Niekomu to tak vyhovuje, mne nie. Síce tento rok som už nemalé peniaze dal do auta, čo bolo v servise, ale tak viem, že mám zase pokoj na istý čas.
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 14. Mája 2020, 10:04

kolorado ci je to stastie je na zvazeni kazdeho, ja mam stastie, ze mam svoje auto a co si ako dam urobit tak mam, mam ho poistene, takze nemam obavu z nicoho a je mi jasne, ze casom niektore veci treba dat urobit, treba s nim ist do servisu, ale viem, ze su to dobre investovane peniaze, ze sa mi to vrati v podobe toho, ze to auto mi nadalej bude sluzit
 
Mobile
Príspevky: 48
Registrovaný: 29.1.2013
Kraj: Nitriansky

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 21. Mája 2020, 09:55

menene sklo pred tyzdnom opat, ale nastastie po cca dvoch ci troch rokoch :-D Takze ma to tak nebolelo :-D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných