... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
Leky
Autor témy
Príspevky: 47
Registrovaný: 27.9.2018
Auto: BMW 523i
Kraj: Košický

Chladiaca kvap 523iA

Piatok, 14. Februára 2020, 23:03

Ľudia mám taký menší problém ktorý trvá už dlhší čas...ide o to že mi uniká chladiaca...nieje to nič hrozné no za cca 2000 km mi ubudne asi trištvrte nádobky... Uniká mi len keď mám naštartované auto.vtedy aj vidieť mlačku pod autom...keď stojí nenaštartovane tak ani kvapka neubudne... Nemáte nejaký spolahlivy spôsob ako zistiť ktorá hadica je prasknutá alebo niečo podobné ? Nechcem meniť na spôsob pokus/omyl. Menil som už jednu čo vyzeralo že to je ona z ktorej tečie no nebola... (Motor sa neprehrieva a nemám ani žiaden kondenz...) Rád by som sa toho problému zbavil tak keď mal niekto podobny problém tak prosím píšte koment/správu.. 523iA
 
PetoK
Príspevky: 9686
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Chladiaca kvap 523iA

Piatok, 14. Februára 2020, 23:07

To je problem, ist niekam do servisu na zdvihak/jamu, nastartovat auto a kuknut, kde to tecie ?
 
Užívateľov profilový obrázok
CaseydyE39
Príspevky: 56
Registrovaný: 16.12.2018
Auto: BMW e39 530D Touring
Kraj: Žilinský

Re: Chladiaca kvap 523iA  Topic is solved

Utorok, 18. Februára 2020, 18:48

Já mám stejný problém. Všichni cítíme po čichu kapalinu,pod autem na parkovišti kde často parkuju se děla flek ale nikde nic nejde vidět. Dokonce mám i odvzdušnovaci hadicku strčenou v pet láhvi jestli to z ni nejde. A auto bylo na zvedaku.
BMW E39 530D 142kw 2001
 
Leky
Autor témy
Príspevky: 47
Registrovaný: 27.9.2018
Auto: BMW 523i
Kraj: Košický

Re: Chladiaca kvap 523iA

Piatok, 21. Februára 2020, 15:39

Presne tak...taktiež ju cítim...premýšľam či náhodou nieje niekde prasknutý chladič ...pretože rovno pod chladičom mám aj mokro...vymenil som hadicu čo je pod tým no nepomohlo...skúsim ešte druhu a keď už tá nepomôže tak asi chladič alebo pomocné čerpadlo...aj keď pochybujem veľmi že to bude pomocné čerpadlo...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných