... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 2. Februára 2020, 12:17

tom6667 napísal:
Aby som slušne vypočul aj
zelených enviromentalistov v TT nachvíľu som si pustil video z pódia kde sa striedali menej známe kotleby s gynekológom Uhrikom a Beluskym čo familiárne pozdravil davy zdvihnutou pravicou...najviac ma fascinovala pasáž kde reconfirmli že reči o chýbajúcich konkrétnych riešeniach LSNS sú falošné liberálne ohováračské závistlivé reči iba. Naopak LSNS ma absolútne najkonkrétnejšie riešenia - tieto napríklad:
- zabezpečíme aby zákony platili pre všetkých vždy a rovnako
- zaručíme že západne korporácie viac nebudú môcť viac zdierať slovenských pracujúcich
- zabránime aby asociáli mohli zneužívať sociálne balíčky a porušovať zákony
Toto sú tri najkonkrétnejšie programové body aké som kedy počul od akejkoľvek politickej strany. Všetky riešenia sú zrazu dokonale jasne a zrozumiteľne. ...i rest my case :)
Toto bolo ludicrously idiotic už vo februári 48 pre priemerne pricetneho teenage-ra vyššie ...nie ešte teraz ...zlý sen tieto zelené šalatove hlavy
Pozrel som si ich program, nasiel som toto, mozes precitat: http://www.naseslovensko.net/wp-content ... m-2016.pdf

pozrel som aj inych ale kazdy pise len vseobecne frazy, asi nejake konkretne detailne kroky a navrhy zakonoiv necakaj, vsetko len vseobecne sluby
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 2. Februára 2020, 21:35

sysell napísal:
Pozrel som si ich program, nasiel som toto, mozes precitat: http://www.naseslovensko.net/wp-content ... m-2016.pdf

pozrel som aj inych ale kazdy pise len vseobecne frazy, asi nejake konkretne detailne kroky a navrhy zakonoiv necakaj, vsetko len vseobecne sluby

Prezri si program SaS (ako príklad) - čo sa týka detailov programu je to premier league vs starí chlapi po 9 pivách padajúci v kalužiach v Bytči (program LSNS).

Si ty pricetny vážne? Neverím že netrollujes keď si otvoris ten plátok layoutom úrovne školského časopisu v ZŠ Podbrezová (no offence, verím že sú tam šikovnejšie deti) a obsahom ktorý akoby písal škôlkar keď si naštudoval prvú detskú encyklopédia vo formáte leporela:
prácu ponúkneme všetkým! , vybudujeme protivzdušnú obranu! , vystupime z EU!....LoL...vieš si ako dospelý pricetny jedinec predstaviť dopady na život ľudí v celej krajine keby o ich živote rozhodovali takéto individiua mentálne na úrovni škôlkarov ?? uvedomuješ si čo za absurdne a choré programové body sú toto :) ty vážne chceš zit niekde ako v Somálsku a kde by vládli infantilne retardi typu Mizik, gynekológ Uhrík a kebabking Miňko?
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 2. Februára 2020, 22:08

Od skolkarov, pre skolkarov. Nebudes z toho robit nieco co cielova skupina nepochopi. S tou protivzdusnou obranou to mozno mal premyslene. kokotovic putin by tu mile rad zapozical par S400 kompletov po vystupeni z EU. Posunutie buffer zony o dalsich 500km na zapad sa vzdy hodi. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
mitocross
Príspevky: 1043
Registrovaný: 10.2.2011
Auto: X5 40d 2013 MCB
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: doma

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 2. Februára 2020, 22:11

V piatok som pocuval Sro1, riesil sa Brexit a zaujal ma komentar zo situacie v Bruseli (kde o.i. doplnia poslancov po Britoch), a sice ze ked spolu s GB bolo pocut hlasy aj z inych statov ako uvazuju o vystupeni z EU, tak dnes po torture GB a ich dalsich vyhliadkach, udajne nenajdete jedineho predstavitela ktorejkolvek dalsej strany,ktory by sa o to snazil...
... too old to be alternative, too alternative to be old ...
PRINCÍP FUNGOVANIA DPF: https://youtu.be/DMA3MsgjRy4
PREČO SÚ V SANÍ KLAPKY A PREČO SÚ DÔLEŽITÉ:
https://www.auto.cz/klapky-v-sani-proc- ... otor-96035
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Februára 2020, 22:16

Sulik si asi povedal, ze ked uz mu to vychadza pod ciaru tak jebat 4000, a zaplatil Plackovej aby mu robila marketing.
Chronicka neplaticka dani a odvodov, ktora len na zdravotnom poisteni uz roky dlhuje cez 13k ide propagovat stranu, ktora na billboardoch hovori o tom ako zatoci s neplaticmi dani :).
Ten Sulik je vazne clenok (clenok je este o meter nizsie ako kokot).
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 09:06

Keď sa pozrieme do nemecká kde práve tak zrazu spolupráca s kotleb není až taká hanba :lol:
https://www.aktuality.sk/clanok/761875/ ... od.c.x...A.

Najviac má dojalo vyhlásenie CDU

CDU v reakcii na jeho zvolenie vyzvala na konanie nových krajinských volieb v Durínsku. Šéfka CDU Annegret Krampová-Karrenbauerová uviedla, že durínska frakcia CDU „zjavne konala v rozpore s odporúčaniami a požiadavkami strany“.

Toto znie veľmi demokratický :thumbup:
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 09:56

Sledujete inak niekto prieskumy posledné dni ? Šak to tam skáče ako na horskej dráhe pomaly. Týždeň dozadu má Matovič 9%, pár dní na to 12% a včera 16,3%. Že by mu fakt až tak radikálne zdvihla percentá tá nedeľná diskusia s Kotlebom a naopak Kotelbovi tak radikálne znížila (takisto za necelé dva týždne z 13 na 11 a najnovšie ani nie 10) ? Ale tak asi hej no, minimálne 5 ľudí z môjho okolia povedalo, že to pozerali a budú za Matoviča. Úprimne, aj ja nad ním rozmýšľam, ale ešte sa to môže zmeniť.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 12:43

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 09:32, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 15:20

Jo, preto to Riskovi idem hodit aj ja, aj ked je kkt.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 16:40

Sulik chcel zrusit slash upraviť aj tu nešťastnú registrácnu daň - to by nemalo na ďalšie 4 roky stačiť celému miestnemu bimer klubu? Veď polka sú tu notoricki dovážači 300kw+ talianov bez vyhrevu, nemcov po troch turkisch majiteľoch a forjú sir i make a spešl prajs poliakov za výpredajovu cenu zlepenu z dvoch litovských aut (už v Litve povodne búračky zo saudskej arábie). Navyše toto Kotleba vôbec nemá v programe - a tých pár stoviek ušetrených by mal podľa mna klub hromadne oceniť. Asi mu to tam hodím, chcel by som na jar auto kúpiť , a toto by mohol byt deal-breaker pre mna
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 16:48

Tom neviem kedy si naposledy prepisoval auto, ale registračný poplatok je pri prepise rovnaký či to berieš zo svk, alebo z Hondurasu. Odkedy to tak je, tak už to ani Sulik nevytahuje.

PS ja to hodím najskôr Igorovi
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 17:22

pistacik11 napísal:
Tom neviem kedy si naposledy prepisoval auto, ale registračný poplatok je pri prepise rovnaký či to berieš zo svk, alebo z Hondurasu. Odkedy to tak je, tak už to ani Sulik nevytahuje.

PS ja to hodím najskôr Igorovi

no veď s tým registračným poplatkom je to hádam každému jasne - ide o to že herr Zúlik ho ide zrusit (aspoň tak do deklaroval v tom 1488 bodovom programe) - and that’s a good thing right?
cize už úplne najjednoduchšie povedané keď teraz platíš pri SVK registrácii cez tri litre za zánovnu biturbo plecku s najviac koňami (nezávisle kde ju kupuješ) tak keď tie tri litre nebudeme už platiť tak klub members buduviac heppy , nie?
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 23:27

tak uz to v komentaroch na FB SaS-Kari priznali, ze telefon venovali Kmiiin Plackovej, aby ho dala do sutaze. Jeden by si bol pomyslel, ze taka strana ako SaS uz ten marketing bude mat o kustik lepsie zvladnuty. Excel sa preratal no
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 6. Februára 2020, 23:43

mozno to bol ciel, 99% followerov (tych zivych, po odratani cinskych farmbotov) Plackovej netusi co to je SaS a kto je nejaky Sulik, ale vdaka tomu, ze sa to dostalo na Zomri mal za jeden telefon medialny vytlak ako lusk. Len to zle nacasoval, trosku ho prekricalo Ficove vystahovanie a la holobyt. Lebo tam predsa nemohol nechat nic, co by prezradzalo kolko penazi mal natlacenych v prenajatom byte, to sa aj tym 70+ rocnym stabilnym smerovolicom tazko pocuva, ze by niekto v prenajatom byte mal nalozeny dalsi milion vo vybaveni. Teraz sa moze tvarit, ze len rozsroboval ikea nabytok a povytrhal pvc podlahy z OBI za 10ecka /m2, a zabil 2 muchy jednou ranou, mal prilezitost spocitat kolko dier bolo navrtanych do spolocnej steny s Kocnerovym bytom.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 7. Februára 2020, 00:22

mozno hej, ale na to som slaby marketingovy mag, aby som toto povazoval za uspesnu kampan :D byt Plackovej substrat, prve co spravim po tom co nevyhram ajFon zrusim Risovi follow, ale tak uvidime :D

Ja som si tak naivne predstavoval, ze to vytrhal zariadenie preto aby tam neostal nejaky kompromitujuci geneticky material - oblvane parkety po nepodarenych tlacovkach, steny ostriekane telesnymi tekutinami rozneho druhu po orgiach s Troskovou a inymi "callgirls". Uznavam, tvoje vysvetlenie je pravdepodobnejsie, poznacili ma Rosenbergove filmy v mladosti
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných