... všetko o BMW ...

Moderátor: SmartBastard

obchodna sekcia
 
skrkoo
Autor témy
Príspevky: 16
Registrovaný: 30.8.2008
Auto: Z4 e85
Kraj: Bratislavský

Z4 e85 znizenie

Utorok, 28. Januára 2020, 18:14

Caute, budem musiet na jar vymenit predne tlmice pri tej prilezitosti by som chcel vymentit aj pruziny a to by som chcel za progresivne eibach(malo by byt auto podobne "komfortne" ako doteraz len nemalo by sa tolko ponarat do stran). Mali by mat znizenie 30mm. Ma niekto skusenosti so znizenim (nie teoreticke z videnia) auto v peknom pocasi pouzivam ako daily car (cize jazdim aj po nasich Ba cetach)plus na vylety po klukaticach v alpach.
Trochu sa bojim svetlej vysky vs obrubniky vyssie vymoly a pod. Tak isto otazocka ci sa nedaju dat napr nejake vymedzovaky pod pruzinu aby som mal znizenie napr len 1.5cm. Nemam s tym vobec skusenost preto sa vas pytam.
Popripade co by ste odporucili samozrejme cena/kvalita z nastavitelnym znizenim som nasiel len linearne. Rozpocet cca 5kil predne tlmice a komplet pruziny.
Dikk
 
Užívateľov profilový obrázok
TomTomZH
Príspevky: 913
Registrovaný: 17.2.2009
Auto: e60 530xd,dodge SRT4
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: ziar

Re: Z4 e85 znizenie

Streda, 29. Januára 2020, 14:10

Cau . Ja som daval na z4 coupe 3.0si vsetky 4 tlmice mtechnik myslim ze boli sachs a k tomu znizene struny od H&R -30/-30 a vyzeralo to super a znizenie pre mna tak akurat +19” bbs ch , jazdil som s tym po Slovensku a Rakusku. Ak by si chcel foto daj email , myslim ze par foto je aj pribehoch
12218

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní