... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 23. Januára 2020, 13:12

Jo, mesiac pred volbami sa chce tvarit, ze ludia z HID maju nejaku chrbtovu kost.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 23. Januára 2020, 13:27

Zatial som to nepreklikal ale komenty su uzasne.. pozitivne. :D Nieze by to bolo prekvapenie ale vsetky su v duchu, ze ten mlady si ide argumentacie faktov, vie to obhajit. Ona len opakuje naucene kktiny, hoaxy, ja si myslim, podla mna atd. Tak komu sa chce nech si to pusti ako podmaz a zreferuje.

https://www.expres.sk/209449/ocakavana-diskusia-livie-z-kulturblogu-a-mareka-z-mladi-proti-fasizmu/
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 23. Januára 2020, 13:36

k tomu magyarovi (nemylit s magianom), ano je to prakticky prazdne gesto, ale v nasej politickej realite je to stale nevidane, hlavne ked sa jedna o alkohol, ktory sa u nas stale berie ako polahcujuca okolnost na vsetko. Mat precedens, kde politik po kopani do dveri odstupil bude asi velmi ziadane po volbach, ak vo vlade budu sediet hnede a zelene lebene.
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 23. Januára 2020, 14:33

starynovy napísal:
Zatial som to nepreklikal ale komenty su uzasne.. pozitivne. :D Nieze by to bolo prekvapenie ale vsetky su v duchu, ze ten mlady si ide argumentacie faktov, vie to obhajit. Ona len opakuje naucene kktiny, hoaxy, ja si myslim, podla mna atd. Tak komu sa chce nech si to pusti ako podmaz a zreferuje.

https://www.expres.sk/209449/ocakavana-diskusia-livie-z-kulturblogu-a-mareka-z-mladi-proti-fasizmu/
Podcast som zatial nepocul ale snad niekedy pustim na wc nech to ide lahsie.
Ale vo vseobecnosti to dievca robi pre LSNS spinavu robotu a snazi sa ich obhajovat za kazdu cenu. Co som videl tie jej videa z miesta cinu, tak si vyberie "najhorsiu" vzorku z ludi a totalne ich ztrapni. Jasne ze keby niekto aj odpovedal k veci tak to vystrihnu a pouziju len to "najlepsie", nieco na styl Aj mudry schybi len aby bolo veselo. To iste by sa dalo spravit aj opacne, ked vidim tie vymlete ksichty na meetingoch LSNS v pozadi a prisiel by som za nim s mikrofonom a kamerou tak vacsina z nich by nevedela odpovedat ani na jednoduche otazky typu 2x2. Cize moj osobny nazor, to dievca nie je sproste len je jebnute.
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 23. Januára 2020, 14:37

Uz som to preklikal, ked si to pustis este prehodnotis ci je len jebnute alebo aj sproste zároveň. Pici mi modzok priotocilo naopak.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 23. Januára 2020, 17:21

No a ze vraj iba v australii odstupia za drobnosti...a hen Solymos Lacika je zrazu vecsi harakter ako Bugar. Sice to bola ina situacia (nezabudol zdanit flasu vina iba zabudol po tretej flaske slusne vypytat stvrtu) ale ako naschval den po Airbone-ovom prispevku spravil taketo krasne prazdne gesto. je to drobny krocik pre slovensko ale obrovsky pre Solmyosa.

a nesuhlasim Airbone vobec s tym ze sa mafia a korupcia je tu horsia ako v 90. rokoch...ani nahodou...ci podla teba hruba sila a vrazdenie na ulicia za bieleho dna je lepsie ako nejake uplatky ? Lepsie je vyvijat sa smerom menej sofistikovanym a mat tu jednoducho chlapcov s kalachmi a macetami na Hilux-och ako niekde v Ugande kedysi?

Podmaz Liviu som dopocuval pred chvilou...tazke stadium mozgovej obrny...a to ona je inteligencne vykvet kotlebovcov...po tomto nechcem radsej ani vediet kde nasli takeho Mizika
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 23. Januára 2020, 17:39

Jebs "200 000 volicov" nikde.
Prílohy
SmartSelect_20200123-173746_Samsung Internet.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 01:59

Celkom fajn rozbor voličov ĽSNS, bez zbytočných nadávok do tupcov, nacistov a pod..
https://hnonline.sk/parlamentne-volby-2 ... ym-rezimom

Toto by si mali pozrieť vodcovia iných strán, a tiež sa zamerať na takéhoto to voliča, a nikto by tu nemusel teraz riešiť možný nárast holých hláv v parlamente .
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 07:23

Pista dik za clanok. Manik to zhrnul naozaj paradne. Vidno ako sa pri niektorych otazkach uskrnul a chcel by im nalozit a povedat to narovinu ako to je ale zachoval si profesionalitu.
Vo vseobecnosti slovaci su vdacni objekt na manipulaciu. Ako on povedal, niektorym je jedno ich minulost, niektorym neprekaza ani to co mozno budu robit po zvoleni, hlavne ze mozu volit niekoho kto je proti vsetkym a slubi aj modre z neba.
Typicky volic SMER,SNS, LSNS a pod ma pamat ako rybicka Dory, tyzden sa kauza omiela v TV, novinach a na internete a potom vsetko zahali velka tma a ticho. Tyzden pred volbami staci spravit gulas, pivo a pomazat volicom uska sladkymi recami a mate iste percenta.
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 08:14

Oni nieze zabudaju, ich to vylozene otravuje. Ked zabili kuciaka tak babky tu na dedine sa stazovali, ze furt vsade samy kuciak, co stale protestuju, ze uz ich to otravuje, naco o tom kazdy stale hovori.. Tam ani nemusi prejst cas, dobra cast z nich to vytesnuje samocinne. :D
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 08:50

Niektorých otravuje a otravovali aj nekonečne denne vstupy v televíznych novinách o kocnerovi, kalinakovi alebo Počiatkovi...však čo ich už toľko buzerujú za nejake pismenkovanie v mobile, furt len negatívne správy dávajú som veľakrát počul od ich voličov, nie že by Roba častejšie pri zatve ukazovali, veď to tak zahrialo pri srdiečku, aspoň ny ľudia videli aj koľko dobrých veci robí Smer a spol. na Slovensku
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 09:02

tiez nazor babiek (resp. aj velkej casti volicov v produktivnom veku) "naco sa miesal do coho ho nic nie je, zato to ma" . . .
a volicom lsns nedochadza ani to, ze ked sa zlozi koalicia s lsns tak nielenze bude slovensko v srackach ale budeme v tom sami lebo sa od nas bude vacsina EU distancovat
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 09:05

Toto dopice, ked som cital na internetoch, ze “Tak mu treba, tomu Kuciakovi. Co sa miesal do cudzich veci.”
Pici. Faith in humanity lost. Nech tu jebne nejaky asteroid a odjebe cele ludstvo nakomplet. Proste sme slepa ulicka evolucie a treba uz stlacit reset.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 09:30

treba byt optimista...napríklad keď pozerám to hlasovanie tu na klube tak to vôbec nevyzerá tak tragicky ...a to napriek tomu že BMW zrovna neni historicky najvyhranenejšou silou proti stranám podobným LSNS :) Heil meine Vasky Jugend!
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 24. Januára 2020, 10:57

Tom tu to tragicky vyzerať nemusí, len zbytok Slovenska jak sa k tomu postaví, to je otázne, ja tiež keď v okolí počujem niektoré názory, reči, tak až kukám, že kde niektorí ľudia na to chodia.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných