... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
kubo122
Príspevky: 48
Registrovaný: 20.10.2017
Auto: BMW F30
Kraj: Košický

Re: F30 320D 2014

Streda, 5. Septembra 2018, 13:35

Pravda, beriem spat reagoval som asi prudko, avsak cital som si predtym viac tem a vsade sa nakladalo pricom ja mam skusenosti s firemnym seatom ovela horsie - nestartovalo to v zime dobre od vyroby, podvozok sa rozklepal po 80 tisicoch do takej miery ze slo komplet vsetko nove, pada do nudzaku minimalne 2x rocne, klima kompresor sa rozpadol po asi 2 rokoch atd atd. Takze sudil som podla toho ...
 
Užívateľov profilový obrázok
gassgeber
Príspevky: 128
Registrovaný: 26.11.2012
Auto: bmw 320d touring
Kraj: Trenčiansky

Re: F30 320D 2014

Pondelok, 10. Septembra 2018, 07:42

Dobre robíš,že si vopred zisťuješ! Cp4 sú aj v motoroch konkurencie nie len bmw. Je naivné myslieť si že dnešné autá vydržia bez investície pol mega len pri menení naplní a podobne. Ludia si radi kopnú do bmw pretože nad ním visí bublina niečoho extra, preto bývajú prehnané očakávania, ale je to len auto, ako každé iné z niekoľko tisíc súčiastok, od xy dodávateľov...niektoré viac niektoré menej vydarené, preto je dobré vedieť o týchto kurvítkach a buď ich preventívne vymeniť alebo počkať pokiaľ pôvodné doslúžia. Ja mám staršiu generáciu 320d zatiaľ spokojnosť...(212 tis.km, auto 10r.+ okrem rozvodov všetko pôvodné) tiež uvažujem nad novšou f31...
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwf30
Príspevky: 173
Registrovaný: 15.10.2019
Auto: BMW F30
Kraj: Zahraničie

Re: F30 320D 2014

Streda, 8. Januára 2020, 20:58

No největší slabina je to, že na těchto forech, diskuzích jsou lidé, kteří to auto mají právě až od 250ti tis Km a výše a to už problém jé, těch co jej koupili, když mělo reálných 120tKm je minimum... a většina moc nediskutuje po internetu ale jezdí - mají to jako spotřebák. Pak se ty auta dostávají k běžným smrtelníkům (tzv do třetích ruk) a nadšencům značky už značně ojetá a pak je tím pádem i o čem debatovat a řešit co je ke konci životnosti. A ty auta od 220tkm už začínají vyžadovat servis skoro všeho i toho co se nehýbe ale zase zestárlo.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 8 neregistrovaných