... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

obchodna sekcia
 
Matto876
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 25.11.2019
Auto: E87
Kraj: Trenčiansky

SZL - Výmena páčiek

Pondelok, 25. Novembra 2019, 23:52

Zdravim páni,
Chcem sa spýtať či ste niekto už menili páčky stieračov ?
Vysvetlím otazku ,
Mal som zakladny model volantu a bez tempomatu tak som si kupil volant plus celeho pavuka (páčky) vsetko namontoval a vsetko funguje na 110% pri vybere som si daval pozor aby som kupil spravne packy (manualne stierace a pod) ale ani vo sne by ma nenapadlo ze existuju packy bez zadneho stieracu 😪 takze nemam ako pustit zadny stierac . Rozobral som teda stareho pavuka vytihol len jednu pačku a vymenil do toho pavuka z tempomatom no a problem nastal ze nefunguje teraz ziadna packa tempomat , stierace ani blinkre vsetky packy su off idu len tlacitka na nich :/ vedeli by mi niekto helfnut ?

Vyhadzuje v INPE tieto chyby :
9519 - windscreen wiper switch (SWS) not plausible- incorrect combination in windscreen wiper switch
[color=#555555][font=helvetica, Helvetica Neue, sans-serif]9511 - FGR/ACC-steering column lever (LST) not plausible - incorrect combination with cruise cont[/font][/color]

Model pačiek :
01208120 (tie zo stieracom )
01208100 (tie funkcne bez stieraca)

Auto:
E87 2005 120kw

Viem mi to niekto z Vás nakodiť alebo si musim rozmyslet ci chcem tempomat alebo stierač ? 😪 pripade volajaku radu
Prílohy
6AB5BC79-F5B8-4B1E-824B-E3EFDDD3DD0D.jpeg
FCCFE461-31BF-4C7A-A612-094296524EC4.jpeg
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: SZL - Výmena páčiek

Utorok, 26. Novembra 2019, 08:19

Kupil si zle, musíš zohnať správne szl so vsetkym
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: SZL - Výmena páčiek

Nedeľa, 1. Decembra 2019, 09:20

Matto876 napísal:
a vsetko funguje na 110% ... ale ani vo sne by ma nenapadlo ze existuju packy bez zadneho stieracu 😪 takze nemam ako pustit zadny stierac
milujem tieto na 110% vsetko funguje, ... len

mozes skusit nazad hodit packu, ci bude fungovat, teda budes vediet tie packy posunut dalej a sebe natontovat take ako tam patria, alebo si ich nadobro odrovnal. neboj, niesy ani prvy, ani posledny co take nieco skusal

btw - ci mas automatiku, alebo manualne siterace, nieje podstatne. zameraj sa nato, ci mas zakladny, brzdovy, alebo adaptivny tempomat, a ci mas alebo nemas zadny stierac. zvysok je len dekorativny, ako ikonka, alebo ledka na stieracovej packe.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: SZL - Výmena páčiek

Piatok, 27. Decembra 2019, 16:23

Nefunguje to z jedneho jednoducheho dovodu, SZL ma od vyroby zrejme iny software podla toho aku ma kombinaciu paciek. Takze meni ich mozes kolko chces, ale SZL s tymi packami jednoducho nebude komunikovat....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní