... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
tripli
Autor témy
Príspevky: 13
Registrovaný: 27.9.2011
Auto: BMW X5 F15 2015
Kraj: Bratislavský

BMW X5 F15 Adaptive LED neotaca svetla do prava

Pondelok, 16. Decembra 2019, 08:50

Zdravim.
Mam problem a nevedel som nikde najst na forach co by moholo byt problem tak pisem ak ma niekto skusenost.
Asi mesiac po kupe auta som nastavoval vysku hlavne praveho svetla bolo moc nizko, ale doladil som obe aj vertikalne aj horizontalne.
Asi odvtedy som si vsimol ze mi nejde natacanie svetiel a vyzeravanie oproti iducich aut v auto rezime. Urobi len to ze automaticky vypne a zapne dialkove.
Po skumani a citani for som zistil ze moze byt problem softwarovy vraj na X5 sa stavalo...

Ked stojim a otocim volant do lava tak svetla sa otacaju do lava aj sa zapne pridavne svetlo plus hmlovka ale ked otocim do prava tak sa len pridavne a hmlovka zapne ale svetla stoja v strede.
Vie mi niekto pomost co urobit?
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: BMW X5 F15 Adaptive LED neotaca svetla do prava

Utorok, 17. Decembra 2019, 12:55

na zaciatok, skusit sa opytat diagnostiky, co si o tom mysli, inac s tym nastavovanim svetiel si nebol asi na regloskope, nemyslis, ze si mohol nieco domrvit?
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
tripli
Autor témy
Príspevky: 13
Registrovaný: 27.9.2011
Auto: BMW X5 F15 2015
Kraj: Bratislavský

Re: BMW X5 F15 Adaptive LED neotaca svetla do prava

Streda, 18. Decembra 2019, 10:21

No nemyslim si ze som nieco domrvil, som elektrotechnik a uz som si co to s autami porobil sam tak...
Vcera som to skusal ze som stal a som v auto mode otacal svetlami tak som zistil ze ked som tocil mechanicke nastavenie v horizontale tak sa to posuvalo a potom aj ked som zatacal volantom tak sa to hybalo ale prave svetlo o dost menej ako lave tak netusim...nieco tak asi bude zle.. a ci to sposobuje ze nejde adaptivne plnohodnotne neviem.
z delphi diagnostikov som sa nevedel dostat do prave tohoto modulu kde su svetla... divne lebo do vsetkych som sa dostal...je to china...
kde by som isiel na dignostiku alebo regloskop a aby to nebolo BMW lebo tak to asi preplatim?
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12253
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: BMW X5 F15 Adaptive LED neotaca svetla do prava

Streda, 18. Decembra 2019, 13:14

Mas F15 a je ti luto dat nastavit svetla v autorizaku? Kedze su full led doma to nenastavis prave koli vykreslovaniu....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
tripli
Autor témy
Príspevky: 13
Registrovaný: 27.9.2011
Auto: BMW X5 F15 2015
Kraj: Bratislavský

Re: BMW X5 F15 Adaptive LED neotaca svetla do prava

Streda, 18. Decembra 2019, 15:48

Nic v zlom ale skor ako zacnem platit riesim skor ci sa da bez.
Keby ze neskusam veci urobit sam, co sa mi velakrat podari tak ani na X5 nemam. A nie len mafiany a podnikatelia vlastnia taketo auta ale aj normalne zamestnany ludia co vedia mudro safarit stim co zarobia.
Pytam sa o radu kto sa vizna aj do takychto veci a neboji sa skusat sam si opravit veci ked sa da a ked nie autorizak je posledna vec...
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12253
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: BMW X5 F15 Adaptive LED neotaca svetla do prava

Streda, 18. Decembra 2019, 16:31

Len v dobrom samozrejme....Pisem ti doma to nenastavis,ci si obycajny clovek,ci bohac,ci mafian,podnikatel alebo aj kralovna alzbeta🤣
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných