... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 13. Decembra 2019, 23:33

Lipo69:
1. samozrejme na západe je móda žiť v podmájme ale u nás pri cene podnájmu je výhodnejšie splácať hypo.
2. Nehovorim že hypotéky sú zlé nikde som to nenapísal ani netvrdím. Akurát to dostáva človeka do podradenej pozície, na západe odmietneš prácu dostaneš ďalšiu u nás? Odmietneš prácu dostaneš výpoveď a už idú depresie z čoho zaplatím ďalšiu splátku aby som nezostal na ulici a človek si radšej povie budem v práci poslušne počúvať a zbytočne neskákať v podstate otrok.
3. Áno ale treba podotknúť služby sú tu drahšie, cena potravín tu je rovnaká ba niekedy nižšia, drogéria kvalitnejšia a lacnejšia, oblečenie, autá, topánky, pohonné hmoty všetko je za rovnakú sumu. Niesom tu prvý rok aby som nevidel čo koľko stojí.. proste nemcovi na šporenie alebo len tak hlúpe míňanie ostane to z čoho musí slovak vyžiť.
Lacné volania? Viem že sme menší trh tým musia byť u nás vyššie ceny ale vysvetli mi roaming.
Keď porovnám (Edit) u nás viac potravín ale kvalitnejšie niesu a kľudne si mysli o mne čo chceš..
Ak ťa to neprekvapí bol som v US a bol som aj v Číne. Tipni v ktorej krajine som sa cítil bezpečnejšie :)
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2994
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 13. Decembra 2019, 23:38

filipe46 napísal:
Roki49: Jebnuté vymeno ťa robilo 😉 pomýlil som sa sry🙏🏻 Mochovce
No vidíš v Nemecku urobíš 40 hodín týždenne a môžeš mať f piči nemusíš sa ani snažiť a zostane ti 7 stovák.
Neviem kde f piči som napísal že
Pôjdem voliť Kotlebu ty kokotina skurvená. Tvoj názor je pre mňa max irevelantný 1. napíš si ho na papier 2. zrolkuj a 3 strč do riti. Chodia o tebe klebety že ti to robí “dobre” 😉
Ty si sa pomylil v celej tej sracke, co si tu za pomoci familie dal dokopy. Uvedomujes si, ze v tom Nemecku co tu spominas ten tvoj vysneny socializmus nebol ze? Ak sa bavime o zapade, ktory na ten vychod stale doplaca.

Btw. to ze je moj nazor pre teba tak irelevantny, az si nan musel zareagovat ma tesi, kludne v tom pokracuj, az kym nesplatis hypo.

Btw tie klebety su pravdive.
Naposledy upravil/-a ROKI49 v Sobota, 14. Decembra 2019, 09:09, upravené celkom 1 krát.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 13. Decembra 2019, 23:51

urcite si sa citil Cine bezpecne, v krajine s par milionmi ludi v koncentrakoch, s miliardami kamier, kde ti prideluju socialny kredit a ked klesne pod urcitu hranicu tak ti nemozes pouzivat ani MHD to ani inak nejde.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 00:57

Dobre, ked vojdem do tej kurvy tu pod kopec a kupim 216d kolko ludi prestane volit toho ochytavaca maloletych? Bude to ako Schindlerov zoznam.. Stareho zoznam, tam bude sediet ten stary kokot balogh. Kolko kotlebovolicov otocis na rozumy za jednu 114d? Nie.. na kolko si ich cenis ty? Nakupim 6 active turerov a na konci budem pred plotom premium seleksn vrakov revat ZA TUTO ZJAZDENU JEDNOTKU S PREDLZNOU ZARUKOU SOM MOHOL MAT ESTE DVOCH VOLICOV!!! :lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4113
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 01:14

Felipe o akom Roamingu tu tocis? Ja tiež žijem v dojčlande, a je celkom ironické, že na volania na svk používam práve svk Orange kartu, na ktorej nemám žiadny program akurát na konci mesiaca mi pošlú faktúru toho čo prevolam. Keď som na svk, tak už zase len Nemecku... A dnes máš milión možnosti ako to obísť, každý aj na svk už má net v mobile a je milión spôsobov, ako si zavolať aj bez minania, stačí použiť messenger, WhatsApp, viber alebo hoc jaku inú službu podľa chuti.

Hovoríš o tom, že koľko toho zostane Nemcovi, a ty by chceš voliť stranu, ktorá nás dostane tam, kde sú teraz Srbi, Ukrajinci atď.? To mi hlava neberie.

Takému ekonómovi by si zveril budúcnosť našej krajiny? Fakt?
https://www.facebook.com/NatelosMichalo ... 973001447/
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
rapidwinner
Príspevky: 834
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 01:23

Vypisujete sa tu prilis vela. V principe plati zopar velmi jednoduchych zasad.

1. Nikomu nezalezi na tvojom zivote viac, ako tebe.
2. Je nutne prebrat 100% zodpovednost za vsetky okolnosti vo svojom zivote.
3. Ak sa ti nieco nepaci a vies to ovplyvnit, zmen to. Ak nie, jeb na to.
4. Nie vsetci mozu mat vsetko. Ale niektori ano.
5. Talenty neboli rozdelene ferovo. Ale zlepsit sa moze kazdy.

Vsetko ostatne su hovna. A s rukou na srdci mozem povedat, ze na Slovensko nadava iba ten, kto ho nema s cim porovnat.
Vpodstate by sme sa tu mohli mat vyborne, akurat my sami ludia si robime naschval zle.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 01:38

No ved co, skoda reci.. komenty to tam vystihuju paradne. Sulik dava tvrde ekonomicke fakty zalozene na cislach a tie niesu dobre pretoze sa tu 30 rokov safari a to sa na picu pocuva. Slovenski hlupaci budu radsej donekonecna pocuvat lzi a spokojne to nejako bacovat do hrobu v iluzii. Politici sa zariadili podla toho, preco ZDER-SS zhodil kalavsku? Pretoze stratifikacia nemocnic je pre hlupakov iba zatvaranie nemocnic a to ma nekonecne negativny obraz. Kto ako politik toto schvali, podrezal si pod sebou cely strom nie vetvu. Detto s tymi dochodkami v 60tke, to je z rovnakeho sudku ako poriadky s ciganmi. Absolutne nerealizovatelna vec v podani tych tupcov, to by sa museli chytit ini ludia a trvalo by to kludne aj 20 rokov, v pripade tych dochodkov mozno aj nikdy. Debil to da zo dna na den, isto.. vsak to slubil. IBAZEBYNE NO. Nekonecna naivita vacsiny tohto naroda, nepoucis sa nikdy.. aj psovi ked 3x hodis loptu a das si ju za chrbat na 4x zostane stat a pozera ci si kokot. slovak kazde volebne obdobie bezi po tu loptu nateseny furt dokola a nevidim, ze by prestal behat. Uz nech tie volby dopadnu aj zle.. zrusim FB, kokotiny.. nech to nevidim, nepocujem, telku ako taku nemam a po 4 rokoch sa mozme pobavit o tom ako ZDER a nackovia dali v state veci do richtu.. Veci sa tu pohnu jedine ked budu vladnut odbornici a zacnu sa tvrdo vykonavat nutne a bolestive zmeny. Potom som sa zobudil a dosral, bezny jebnuty slovak nikdy nevykroci z tejto komfortnej zony a zase bezi po tu populisticku loptu. Hosi, nikdy tu dobre nebude.. kto sa s tym skor da do pohody ten si usetri taketo vylevy. :D
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 08:54

Pista ten roaming že za posledné 4 mesiace musíš mať väčšiu spotrebu doma ako v zahraničí. Tento roaming ti spoplatní dáta, volanie, SMS. Ak si o ňom nevedel, teraz už vieš https://www.telekom.sk/wiki/volania/roaming-v-eu. Rovnako to je v O2 a aj v Orangei.

Nesťažujem sa že niečo musím obísť, ale keď je eú prečo to je spoplatnené? Ešte raz ti to ti napíšem Niesom volič Kotlebu.
Bobor trafil si.
Na kotlebovci jasný fakt plná huba rečí ale žiadny plán ako to vykonať.
Starý a podľa teba kto je ten odborník kto bude tvrdo riadiť tento štát???
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 17:19

filipe46 napísal:
Pista ten roaming že za posledné 4 mesiace musíš mať väčšiu spotrebu doma ako v zahraničí. Tento roaming ti spoplatní dáta, volanie, SMS. Ak si o ňom nevedel, teraz už vieš https://www.telekom.sk/wiki/volania/roaming-v-eu. Rovnako to je v O2 a aj v Orangei.

A tebe sa už reálne stalo že ti to niekto spoplatnil?
Lebo ja osobne mám už hádam 2 roki49 pravidelne väčšiu spotrebu mobilného internetu v zahraničí a zatiaľ sa mi nestalo že by mi boli nejaké dáta extra doúčtované vo faktúre.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 17:39

Prave ste sa pripojili na internet v medzinarodnom roamingu. Prenos dat v krajinach EU je spoplatnovany 0,0054 EUR/MB, mimo EU 9 EUR/MB.
Pri 100mb zanedbateľné. Pri 2gb na kredite to cítiš 😃
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11974
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 19:54

k tej cine odporucam pozriet si tento dokument.. ked sa to fakt dostane mimo cinu tak sme dobre vpici vsetci. a je jedno kolko kusov 116d stary nakupi..
http://rlsbb.ru/undercover-inside-china ... -x264-tvc/
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 20:53

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 09:45, upravené celkom 1 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 21:28

Neeee pan premier jamky v licach je jediny kto na nas dba. Ta liberalna zumpa fadisticka by nas davno zapredala USA. Skoda len ze tie spinave presstitutly vystvali precedu do uzadia, raz ich za to budeme vesat na kandelabre. SMERu zdar, my smeraci vam este ukazeme ako drzime spolu. - nahodny dochodca s pristupom na net
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4113
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 14. Decembra 2019, 21:31

Ale zase ani na západe to není s dochodkami také ružové, kopa Nemcov sa nie zo srandy na dôchodok sťahuje do Poľska, Rumunska atď. Každý týždeň máš o tom v bilde články, ako dôchodcovia nestíhajú platiť nájom atď.
Jasne oproti svk dôchodkom sú násobne väčšie, ale ka žije dôchodca sám, a v najme, nemal veľký príjem za života, tak má aj tam celkom problém.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 15. Decembra 2019, 00:13

filipe46 napísal:
Starý a podľa teba kto je ten odborník kto bude tvrdo riadiť tento štát???
To neviem.. V lete som ti povedal, ze budem voli Kisku, vtedy si sa hned smial ci niesom kokot a ze ci neviem, ze je uzernik a pozemkovy mafian. Povedal si mi, ze volis kotlebu. Tak teraz po vyse pol roku uz hovoris, ze ho nevolis. Otazka je, ci to hovoris tu aby ta moc nejebali a i tak mu to hodis aby dal do richtu..vsetko.. alebo si na daco prisiel a sypes si popol na hlavu. :D Ja si stale stojim za tym co som povedal. Ten chlap tam prisiel zo svojho legalneho biznisu ktory jebnute socky nazyvaju uzera, v skutocnosti je to asi taka ista uzera ako leasing na auto alebo hypoteka. Pozicanie penazi na konkretnu vec s predom danymi podmienkami ktore podpisujes zo svojej slobodnej vole. Uzernik, vask co by chcel.. mal im to dat zadarmo. :D A s pozemkami vysiel rozsudok, coho sa kotleby radi chytaju ked ich NEROZPUSTILI pretoze ich smer este potrebuje, co otocili na to vraj sud rozhodhol, ze niesu fasisti. OK, tak ked toto respektuju, tak my respektujme, ze sud rozhodol v spore Kisku a doktora, ze ich ojebala oboch realitka. Kiska z toho vysiel s dlhym nosom, vsetko zaplatil bez reci a koniec pribehu. Navyse sudca nebol rozhodne Kiskov znamy. Pozemkovy mafian. :D Posledna novinka z ruk ficom ovladanej policie je zaloba vo veci KTAG. Staci si vygooglit nieco ine nez hlavne spravy, kde renomovani danovy odbornici krutia hlavami, pretoze to co spravil Kiska skusa rocne 10 000tky slovenskych podnikatelov. Tak ako jemu im danove vratia, oni si ho opravia a doplatia. Rozdiel je v tom, ze nikoho nestiha zalobne stat.. iba Kisku, ktory je na absolutne noze s vladnym smerom co je pojebana mafia. Nahoda? Nemyslim si. Toto plynule prechadza do dalsieho bodu preco je sympaticky-ma svoju uroven takze spolupraca s LSNS ani SNS nehrozi a ficov smer.. to skor peklo zamrzne. Na kandidatke ma veeela odbornikov na vec ktory odisli zo svojho profesneho zivota kde sa sukromne venovali cinnosti tak, aby nieco dosiahli. Nie ttieto deti StBakov a pozbierani DPHackari a zlodejickovia co vacsinu casu travia dumanim ako co kde stopit. On ma penazi dost, svoj cas a energiu venuje realne na riadenie statu. A mozno nie.. clovek nikdy nevie. No z ponuknuteho je toto moja volba. Kto ma nejake nove hoaxy a famy preco je Kiska slizky had a sorosov syn co preda este aj vlastnu mater amerike pocuvam, mozno sa ako filip pretocim o 180° a pojdem k urne v gardistickej uniforme revajuci rez a rubaj.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných