... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
M62b44 swap
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 27.2.2019
Auto: BMW 320i, BMW E4633d
Kraj: Bratislavský

Vypína motor následne nestartuje (nezopina podávacie cerpadlo)

Utorok, 3. Decembra 2019, 12:51

(m57d30tu)Čaute , nechcem zakladať novú tému ale podobný prípad som na fóre nenašiel. Auto začalo vypínať motor počas jazdy a následne pri startovani iba točí štartér- nepočuť čerpadlo pod šoférom. Relé startovania aj čerpadlá sú v poriadku aj všetky posilky aj tie na motor. Auto proste celý deň jazdi poriadku a zrazu si postavy hlavu a už nič . Ma ďalší deň zase to isté alebo aj 4 dní nechytí . Diagnostika vypísala chybu relé cerpadla ale to je nové z bmw. Ešte vypísalo skrat na snimaci tlaku paliva ale pri ďalšom napichnuti chybu už nevypisalo plus raz vyhodilo prerušenie vyrivych klapiek. Som fakt bezradný ak niekoho napadne čo by to mohlo byť bol by som vďačný . PS podávacie cerpadlo má dva mesiace po výmene od predchádzajúceho majiteľa
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Vypína motor následne nestartuje (nezopina podávacie cerpadlo)  Topic is solved

Utorok, 3. Decembra 2019, 12:55

Skonktrolovat riadne napajanie DDE... mozno je zla aj samotna jednotka... ???
 
M62b44 swap
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 27.2.2019
Auto: BMW 320i, BMW E4633d
Kraj: Bratislavský

Re: Vypína motor následne nestartuje (nezopina podávacie cerpadlo)

Utorok, 3. Decembra 2019, 13:11

Ako máš na myslí skontrolovat ? Na diagnostike nevypisalo nič s dde
 
M62b44 swap
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 27.2.2019
Auto: BMW 320i, BMW E4633d
Kraj: Bratislavský

Re: Vypína motor následne nestartuje (nezopina podávacie cerpadlo)

Utorok, 3. Decembra 2019, 13:15

Resp. Zo začiatku vyplo motor keď som prešiel cez jamu raz vyplo motor aj keď som buchol prednou kapotou ale potom vyplo aj keď stalo auto polhodinu má mieste
 
M62b44 swap
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 27.2.2019
Auto: BMW 320i, BMW E4633d
Kraj: Bratislavský

Re: Vypína motor následne nestartuje (nezopina podávacie cerpadlo)

Pondelok, 9. Decembra 2019, 14:57

Prosím vás nenapadá nikoho čo by to mohlo ešte byť ? Auto jazdí jazdi celý deň z zrazu si zmyslí vypne motor a nejde naštartovať už mám hlavu v smútku , relé cerpadla výmene, jediná chyba na diag. Zle niektoré zhavice iné nič :(((

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných