... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
delarock
Autor témy
Príspevky: 161
Registrovaný: 17.8.2014
Kraj: Košický

Vytopena podlaha

Pondelok, 18. Novembra 2019, 09:33

Halou, chcem sa spytat na radu, stalo mi auto 8 dni bez uzivania pred domom trosku mi vytopilo podlahu. Klasika otvorim spolujazdcove dvere vytieklo milion vody, vpredu vlhka podlaha vzadu este viac. Odstrojili sme komplet auto niekolko dni sa susilo. Po nastartovani auta po tyzdni vsetko v poriadku akutne neodisla ziadna jednotka. Ide o 2009 LCI s aktivnym riadenim a takmer plnou vybavou. Chcem sa spytat je tam velmi vela tych riadiacich jednotiek co mozu po par tyzdnoch resp mesiacoch odist ? Auto mam v super stave, aj mam k nemu citovu vazbu :D Rozpredat ho na diely alebo nechat si ho ? Predavat auto nechcem nikomu aby ma potom nenahanal ked odide nejaka jednotka. Zvykne to odchadzat az po case ked zacne oxidácia ci zvykne v skorom období po vytopeni. dakujem za rady
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Vytopena podlaha

Pondelok, 18. Novembra 2019, 12:33

otazka kde bola ta voda, co viem na podlahe mas jedine afs a basove repro (ina otazka je ale kufor, kde v mieste rezervy je 1-10 riadiaciek), ked to mas este odstrojene, pozrel by som si hrebene v ktorych sa zbiehaju zbernice, ci niesu zakorodovane
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných