... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
goso
Príspevky: 89
Registrovaný: 19.11.2014
Kraj: Košický

Re: Experti na Iphone

Utorok, 5. Apríla 2016, 13:17

to si si ozaj mohol odpustit :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Gorgi
Príspevky: 926
Registrovaný: 20.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Experti na Iphone

Utorok, 5. Apríla 2016, 15:16

Hnile jablko ale pouziva ho :mrgreen: :thumbup:
 
dalo
Príspevky: 32
Registrovaný: 7.12.2015
Kraj: Nitriansky

Re: Experti na Iphone

Piatok, 22. Apríla 2016, 08:45

Gorgi napísal:
Hnile jablko ale pouziva ho :mrgreen: :thumbup:



ja tomu telefonu neviem prist na chut, som z neho jelen doslova :D
 
MCbucik
Príspevky: 424
Registrovaný: 4.10.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: Experti na Iphone

Piatok, 22. Apríla 2016, 10:43

Chalani prosim Vas, jedna sa o to, dostal sa mi do ruk Iphone 6S kupeny v UK, ako riesit pripadnu reklamaciu?
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Experti na Iphone

Piatok, 22. Apríla 2016, 12:14

Ja som mal pred pár rokmi ipad kúpený v Nemecku a keď sa dojebal, reklamoval som ho v Tracu v PN a bez problémov. Treba si u nich zistiť aké sú podmienky reklamácie.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Experti na Iphone

Piatok, 22. Apríla 2016, 14:56

MCbucik napísal:
Chalani prosim Vas, jedna sa o to, dostal sa mi do ruk Iphone 6S kupeny v UK, ako riesit pripadnu reklamaciu?

Na tento iPhone by sa mala vzťahovať 1 ročná medzinárodná záruka. Môžeš ho reklamovať kde kolvek na svete potom, ovšem musíš mat faktúru. (Za podmienok že bol zakúpený v Apple store alebo hocijakého autorizovaného predajcu Apple premium reseller)
 
MCbucik
Príspevky: 424
Registrovaný: 4.10.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: Experti na Iphone

Piatok, 22. Apríla 2016, 15:15

bol novy kupeny u operatora v UK nie v predajni Apple, tak ci je sanca v pripade poruchy to riesit tu nejako..ma ho mamina kedze zila a zatial este zije v UK ale keby tam uz nie tak co potom :)
 
armin948
Príspevky: 10
Registrovaný: 2.6.2014
Auto: BMW 535xi 2016
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Experti na Iphone

Piatok, 25. Októbra 2019, 13:31

Caute,

hladal som hore-dole na fore, ale nevedel som najst tento konkretny problem.
Mam BMW 535i F10 lci (2016), predosly majitel si zobral kolisku na iphone. Zohnal som snap-in adapter ktory bol povodne pre iphone 6/6s, ale podla vyrobneho cisla ma pasovat na iphone 5-8.
Ja mam iphone 8, zapojil som to, ide hudba, idu vsetky dodatocne aplikacie (web radio, spotify atd atd).

BTW mam NBT, aktivny Connected drive, Remote services a vsetky tie veci, dokonca som rozbehal aj RTTI aj s hustotou premavky (updatoval som mapy, preradil som auto na ceske konto a oklamal adresu :D). Funguje to aj na slovensku.

Co vsak nejde - TELEFONOVANIE! Ked idem to menu Telefon tak mi to krici ze nie su pripojene ziadne zariadenia Bluetooth.

Je to bezne? Myslel som ze cez snap-in adapter ide v prvom rade telefon :D Ano viem ze na adapteri sa pise iPhone 6/6S ale inak vsetko funguje.
Vie niekto poradit?

Dik,

Matus
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Experti na Iphone

Piatok, 25. Októbra 2019, 14:11

Taká drobnosť, spároval si ten telefón s autom?
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
armin948
Príspevky: 10
Registrovaný: 2.6.2014
Auto: BMW 535xi 2016
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Experti na Iphone

Piatok, 25. Októbra 2019, 17:35

Cau, myslis cez bluetooth? To samozrejme ide, ale myslel som ze ked to dam do snap-in adapteru, tak to nemusim este aj parovat :)) ked mi cez neho idu aplikacie, hudba atd...
Hlavne ked sa vacsinou v popise k tym adapterom pise ze podporuju telefonovanie atd.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Experti na Iphone

Piatok, 25. Októbra 2019, 19:40

updatol si soft bt?
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
armin948
Príspevky: 10
Registrovaný: 2.6.2014
Auto: BMW 535xi 2016
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Experti na Iphone

Sobota, 26. Októbra 2019, 10:13

No, urobil som posledny update NBT ktory som nasiel na www.bmw.com/update ale to bolo este pred 2 mesiacmi.
Myslim ze novsi neni, a v poslednych dnoch mi ta stranka hlasi nejaku chybu, ked vyhladam svoj VIN.
Alebo hovoris este o niecom inom?
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Experti na Iphone

Pondelok, 28. Októbra 2019, 22:01

nie, toto konkretne som myslel, inac telefon je sparovany ok? posledny tyzden som riesil 2x f01 kde sice bluetooth fungoval, no telefon sa nedal najst skrz idrive
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
armin948
Príspevky: 10
Registrovaný: 2.6.2014
Auto: BMW 535xi 2016
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Experti na Iphone

Pondelok, 28. Októbra 2019, 22:28

Takto, ja som si stale myslel ze ked iphone zapojim do snap-in adaptera, tak nemusim bluetooth pouzivat...neviem sa dopatrat k tomu, ci je to pravda.
Ked ho zapojim do adaptera (bez bluetooth), tak mi funguje hudba a BMW Connected aplikacia. Telefon nie je pristupny.

Takze zatial jedine riesenie je ho dat do adaptera + zapnut bluetooth. Sparovane to je, vtedy telefon funguje, ale pride mi to dost blbe lebo mi je ten snap-in adapter vlastne nanic :D
Akurat tak nabija telefon.
Cez samotny bluetooth ide telefon aj hudba. Snap-in adapter je potrebny pre "BMW Connected app" a ta je dost retardovana...stale musi byt zapnuta, inak sa nenatahuju aplikacie.
Okrem toho vlastne nemozem nic pouzit, pretoze ked zapnem nejaku aplikaciu (web radio atd), tak to hlasi ze aplikacia neexistuje :D
Musel som stiahnut ESTE AJ "BMW Connected classic" aplikaciu, v ktorej existuje webove radio, kalendar atd. Bohuzial aj tak nefunguju :))

Sorry toto uz je mozno off-topic. Ale ak sa pripadne najde niekto, kto chape ako sa to vlastne ma pouzivat (napr. pouzit web radio?) tak budem rad :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných