... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Matej92
Autor témy
Príspevky: 169
Registrovaný: 16.3.2014
Auto: BMW 116D
Kraj: Prešovský

OTVORENIE KUFRA NEIDE

Utorok, 22. Mája 2018, 09:16

Zdravim. Vcera som zistik že mi neidu smerovky nasledne nato som nemohol otvorit kufor a stiahnut zadne okna a po dotankovani mi neukazuje hladinu paliva ako by bola cela zadna cast auta uplne v prdeli... viete niekto poradit ci stym a ako otvorit kufor???
 
Užívateľov profilový obrázok
Matej92
Autor témy
Príspevky: 169
Registrovaný: 16.3.2014
Auto: BMW 116D
Kraj: Prešovský

Re: OTVORENIE KUFRA NEIDE

Utorok, 22. Mája 2018, 09:18

Ide len o zadne smerovky
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: OTVORENIE KUFRA NEIDE

Utorok, 22. Mája 2018, 09:34

o ake auto sa jedna ?
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
Užívateľov profilový obrázok
Matej92
Autor témy
Príspevky: 169
Registrovaný: 16.3.2014
Auto: BMW 116D
Kraj: Prešovský

Re: OTVORENIE KUFRA NEIDE

Utorok, 22. Mája 2018, 16:42

Bmw F30 2012 318d ani s origo diagnostikov to neslo otvorit ani zamok nemam na kufrovych dverach ani sedacky sa nesklapaju ani diera v laktovej opierke v zadu nieje. V servise povedali ze skusia dat dole naraznik a dostat sa k zamku ale zas to je len ze skusia. Neexistuje nejaky manualny otvarak na kufor ovsem okrem paisera? :-D
 
jefrey
Príspevky: 68
Registrovaný: 4.7.2012
Auto: F34 320d xDrive
Kraj: Bratislavský

Re: OTVORENIE KUFRA NEIDE

Nedeľa, 20. Októbra 2019, 18:25

Zdravim,
mne nefunguje otvaranie kufra, ani klucom, ani tlacitkom pri nohach. Len tam cukne v zamku, o 2s nieco vzadu napravo ale neotvori ho. Vliezol som dovnutra a nikde som nevidel tu uchytku na emergency opening, vyzera to na priplatkovu vybavu :evil:. Zena na nom jazdila a vravela, ze pocas jazdy signalizovalo, ze kufor nie je zamknuty.
Poradite ako ho otvorit? Dakujem
PS: z vnutra vyzera, ze zamok viem dat dolu zo srobov, no ak zostane v tom haku, tam mi to bude nieco platne?
 
jefrey
Príspevky: 68
Registrovaný: 4.7.2012
Auto: F34 320d xDrive
Kraj: Bratislavský

Re: OTVORENIE KUFRA NEIDE

Utorok, 22. Októbra 2019, 06:51

Moj problem vyrieseny.
Otvoril som na lavej strane servo pohon, vypadol mi z neho motorcek a kufor trochu vyskocil a uz sa dal rucne utvorit. Vnutri je motorcek s kovovym slimakom, ktory otaca ozubene plastove koleso a to taha za lanko k zamku. Inac v zamku som nasiel padnuty mensi suchy list, tak je mozne, ze hoci bol kufor riadne uzamknuty, elektronika to vyhodnotila ze nie je (svietila kontrolka otvoreneho kufra) a preto ho neslo otvorit ani z kufra, ani na DO ani tlacidlom pri nohach. Ale to je iba moja domnienka.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní