... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11999
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: [E90lci 325d] mY first Bmw....(EX CAR Slavino)

Piatok, 4. Októbra 2019, 08:48

m3 lover ja nestiham robit ani svoje auta, nie este aby som to za prachy robil :-D ma caka znova tato cierna strela tu v pribehu, plus vsetky moje tri co mam doma :-D a uz je pomaly zima, takze :-/
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
Jocco
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 27.3.2018
Auto: BMW E90lci 325d
Kraj: Nitriansky

Re: [E90lci 325d] mY first Bmw....(EX CAR Slavino)

Piatok, 4. Októbra 2019, 09:39

Bratm moju mozno asi najskor nechame tak na zimu či?a pak na sezonu sa lizne zas :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Jocco
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 27.3.2018
Auto: BMW E90lci 325d
Kraj: Nitriansky

Re: [E90lci 325d] mY first Bmw....(EX CAR Slavino)

Piatok, 4. Októbra 2019, 09:51

Kazdopadne pokracujem z pribehom taka pikoška prisla cca v oktobri kedy som menil olej a vsetky filtre a dal som sa na rozobratie KN vlozky a precistenie no ked som zbadal co je v aute skoro mi oči vypadli uvidite sami .....servis byvali slavov tak zarabal pekne :( radsej no comment ...prilozim foto...
dalej koncom roka uz prisla kupa elektronov na novu sezonu skusanie meranie atd aky rozmer pneu dat :)nakoniec som potom riesil na predok 245/40 a zadok 265/35
Dalej 2019 rok zacal pomerne velkou investiciou a to rozvodmi takze komplet sada z ozubenymi koleckami kladkami atd ako sa patri dalej vsetky tesnenia a vsetko co malo naznak opotrebenia islo do koša..vymena sa podarila uspesne auto pekne stichlo motor sa jak keby ukludnil :) ale retaze boli pomerne ok vela nazorov bolo aby som nemenil ale predsa 300tis ....tam uz je to potrebne moj nazor...
dalej ako sa zacallo uz oteplovat som pokukaval aky typ vyrobcu pneu poriesim a rozhodol som sa skusit značku Kumho a typ ecsta PA31...k poznatkom sa dostanem neskor. pneu sadli krasne a však po vymeriavani sa mi potvrdilo ze bude potrebne zadok troska poupravovat cize nasledovalo valcovanie lemou ktore sa podarilo cca 1cm kazda strana popridavam foto
 
Užívateľov profilový obrázok
Jocco
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 27.3.2018
Auto: BMW E90lci 325d
Kraj: Nitriansky

Re: [E90lci 325d] mY first Bmw....(EX CAR Slavino)

Piatok, 4. Októbra 2019, 10:11

rozvody fotos..:)
Prílohy
rozovdy.jpg
new matros.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
Jocco
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 27.3.2018
Auto: BMW E90lci 325d
Kraj: Nitriansky

Re: [E90lci 325d] mY first Bmw....(EX CAR Slavino)

Piatok, 4. Októbra 2019, 10:15

Tak a mame tu finalny vyzor Setupu na tento rok kedze som sa rozhodol ist na taky Jdm race styl vzhladovo a aj vyuzitelnostou tak pribudli na aute aj doplnky ,,karbnove jasne imitacie" lipko predne lipka,a kryty spatakov
Prílohy
fitment.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
Slavino
Príspevky: 753
Registrovaný: 2.10.2012
Auto: F31LCI 320xDrive
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: [E90lci 325d] mY first Bmw....(EX CAR Slavino)

Piatok, 4. Októbra 2019, 12:14

Joco ten KN sem ani nedavaj, lebo sa prepadnem od hanby za to k akym kokotom som to chodil. Vzdy ked som sa opytal na to ci vycistili a neipregnovali....Jasneeeee, ved tu mam original sadu na to....Monzo do dnes tam lezi nova a nedotknuta. Az pri tebe zistujem ako boli niektore veci zanedbane, ale tak ty mas cas a podmienky, mne to auto hlavne zarabalo a jazdilo 50tisic km rocne. Ja som bol rad ze som mal servis kde som ho vzdy mohol dat a este aj nahradne auto bolo. Je to paradne cele takto, aj ked mne viac pasovali tie 19" ako tieto Japany....len ze viem ze 19 je proste uz moc, mal som to na aute tak viem...Mne sa tiez lubia tie JR ale neriskoval by som to na auto bez homologizacie, ked ze ja som fakt vela na cestach a nikdy nevies....Apropo z tych koreni co mas na linke si ktore dal do rozvodov??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
Jocco
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 27.3.2018
Auto: BMW E90lci 325d
Kraj: Nitriansky

Re: [E90lci 325d] mY first Bmw....(EX CAR Slavino)

Piatok, 4. Októbra 2019, 15:45

Slavino napísal:
Joco ten KN sem ani nedavaj, lebo sa prepadnem od hanby za to k akym kokotom som to chodil. Vzdy ked som sa opytal na to ci vycistili a neipregnovali....Jasneeeee, ved tu mam original sadu na to....Monzo do dnes tam lezi nova a nedotknuta. Az pri tebe zistujem ako boli niektore veci zanedbane, ale tak ty mas cas a podmienky, mne to auto hlavne zarabalo a jazdilo 50tisic km rocne. Ja som bol rad ze som mal servis kde som ho vzdy mohol dat a este aj nahradne auto bolo. Je to paradne cele takto, aj ked mne viac pasovali tie 19" ako tieto Japany....len ze viem ze 19 je proste uz moc, mal som to na aute tak viem...Mne sa tiez lubia tie JR ale neriskoval by som to na auto bez homologizacie, ked ze ja som fakt vela na cestach a nikdy nevies....Apropo z tych koreni co mas na linke si ktore dal do rozvodov??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ani nedam radsej lebo aj mne je stoho stale zle ked to vidim jak to mohli tomu autu spravit cele zle a ty nemas vobec co sa prepadavat od hamby proste si veril a spoliehal sa :/mno hej 19 je na oko lahodka ano ale mne je prednejsia skor jazda veru a to mas pravdu jazdis trasy kde stym netreba riskovat ako aj ja mam stoho chrobaka aj viem ze budu casom dalsie kola a viem presne ktore Oem ehh :) .....aaaaaaaa ja som to tusil ze mam upravit tu fotoooo hahahahahah....ale niee to auto ma korenie v sebeee heh :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 53 neregistrovaných