... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Zatekanie BMW

Utorok, 1. Októbra 2019, 21:30

DOBRY VEČER idem si k vam po radu.. Mam bmw e87 rocnik 2007 v jeden vecer som pocula vonku hukot zistila som ze je to z mojho bmw odstekovace vystriekali vsetku vodu na svetla a motorcek na odstrekovace isiel v kuse na prazno nedal sa vypnut taktiez vswtky kontrolky na palubovke svietili ako vianocny stromcek.. Manzel pozrel poistkovu skrinku a riadiacu jednotku konfortu a zistil ze pod nohami spolujazdca je vsetko vytopene poistky zaoxidovane taktiez jednotka konfortu... Prosim vas nemal stym niekto problem? Kade sa tam ta voda dostala.. Odtokove kanaliky skontrolovane vsetko v poriadku :( dakujem za radu
 
Onestep
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.3.2019
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW  Topic is solved

Streda, 2. Októbra 2019, 18:34

Ahoj,
Moc ti neporadím , ale keď som bol u mechanika ( robí skoro výlučne BMW , na dvore asi 10 každý deň ) jeden chlapec tam mal problém na e87 s týmto , akurát poistky to neschytali až tak.. tieklo mu to cez ten plast na prednom okne niekde, chlapci vraveli,že aj slnečná strecha zvykne robiť problémy. Len tam prišiel a vraj je to celkom bežné , že voda na strane spolujazdca.

Určite skús rozobrať A stĺpik a pozrieť na ten plast pred oknom , tesnenia okná, dverí
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Streda, 2. Októbra 2019, 20:16

Dakujem za info este vonku prši ako sialene tak asi sadnem do auta a budem to sledovat 😂😂😂
 
Onestep
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.3.2019
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Štvrtok, 3. Októbra 2019, 01:55

Ja by som ani nespal , len hľadal kam ho pichnúť pod strechu 😂, voda a tieto elektronicky / počítačovo / senzorové autá nieje sranda 🙈 hlavne ti odporúčam riešiť to s niekým kto pozná tieto nemecké autá , z vlastnej skúsenosti na e87 viem, že niektorí mechanici narobia viac škody než úžitku 🤦

Okrajovo tu je zoznam diagnostikov
technicke-okienko/zoznam-bmw-diagnostikov-t41269.html

Niekoľko predajcov dielov
Autotechnik.sk , dsauto.sk a ďalšie
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Štvrtok, 3. Októbra 2019, 14:43

Taak vcera som si sadla do auta a cakala, 😂lialo to pri stpiku aj aj vzadu z nejakeho plastu uz sa tam len dostat... Nastastie mam doma manzela ktory jr mrchanik a venuje sa riadiacim jednotkam a takymto veciam cize sa az tak nebojim.. Uz nech je vikend lebo skor sa ktomu nemoze dostat koli praci a mna ide roztrhat ked viem ze je vsade voda 😭
 
Onestep
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.3.2019
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Štvrtok, 3. Októbra 2019, 21:52

Mimss napísal:
Taak vcera som si sadla do auta a cakala, 😂lialo to pri stpiku aj aj vzadu z nejakeho plastu uz sa tam len dostat... Nastastie mam doma manzela ktory jr mrchanik a venuje sa riadiacim jednotkam a takymto veciam cize sa az tak nebojim.. Uz nech je vikend lebo skor sa ktomu nemoze dostat koli praci a mna ide roztrhat ked viem ze je vsade voda 😭
Veľa šťastia nech to manžel dá dokopy teda ☺️ aj keď dúfam, že nebude treba výmenu dielov ( tie sú celkom 🔥 ) druhá vec je, že voda si nerozumie s elektronikou. Známemu sa stalo niečo podobné na 6kovom BMW dali to dokopy, všetko fungovalo, ale postupne začalo veľa vecí odchádzať. Asi záleží ako veľmi a kde všade voda natiekla
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Piatok, 4. Októbra 2019, 14:59

Ano preane tak tu zatial vaetko ide... Vcera sme liali vodu a ziatili ame ze to preteka cez predne sklo pri stlpiku hote na streche a vsetko ateka pekne dole za plasty k jendotkam.. Tak ideme na vyrezanie skla 😳
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Piatok, 4. Októbra 2019, 15:00

Dam vediet ako sme dopadli ci to neprasklo a nebudem kupovat eate aj nove predne sklo 🤦‍♀️
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Zatekanie BMW

Piatok, 4. Októbra 2019, 16:28

To auto ma alebo nema stresne okno?
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Piatok, 4. Októbra 2019, 16:38

Nemaaaaa
 
Onestep
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.3.2019
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Piatok, 4. Októbra 2019, 17:02

Mimss napísal:
Ano preane tak tu zatial vaetko ide... Vcera sme liali vodu a ziatili ame ze to preteka cez predne sklo pri stlpiku hote na streche a vsetko ateka pekne dole za plasty k jendotkam.. Tak ideme na vyrezanie skla 😳
Menila si ho teraz niekedy ? Keď je tam roky chápem ak len pár , tak fušerina 🙄
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Sobota, 5. Októbra 2019, 09:23

Mam auzo cca 2 maseiace... Ja som honnemenila ale amnzel hovoril ze bolo uz menene... Na okne nalepka autosklo kosice myslim. 🙄Tak to veru ze fušerina 😤 lebo aj co mam senzor dazda na tom okne nebol nato drziak cize dali lacnejsiu verziu a tym padom mi ani ten senzor nefungoval 🙄a ri vyberani stareho na rohu trocha prasklo.. Taaakze v pondelok sa objednava nove
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Sobota, 5. Októbra 2019, 09:25

Pridala by som aj foto ale nemam šajnu jak sa to tu dava 🤦‍♀️🤦‍♀️😂
Prílohy
IMG_20191002_211907.jpg
IMG_20191004_172350.jpg
IMG_20191004_172906.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Zatekanie BMW

Sobota, 5. Októbra 2019, 12:07

Na pekne toto robit na dvore....✌️🤓
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Mimss
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 1.10.2019
Auto: BMW e87
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie BMW

Sobota, 5. Októbra 2019, 13:55

Nie kazdy ma. Nato priestor

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní