... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Septembra 2019, 10:08

macik ano ja som slabomyselny, berem, vsak ludia ako ty maju vzdy pravdu a ludia co maju nazory ako ja su ti jebnuti, dobre pozri si nekonspirane medium a vylez zo svojho sveta do reality ty:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... andidovat/

No nedopina mi prepac ja som ten debil a siric bludov.
A dalej pocuvam od dekokratov ze "ZAKON MA PLATIT PRE VSETKYCH ROVNAKO - PADNII KOMU PADNI" a zrazu ked povoie poslanec nieco tak na neho zakon plati inak ako na obycajneho cloveka.. hmm no pekne tak teraz som zmateny. Okrem toho povedal volne citujem " asocialy zijuci v ciganskych osadach zneuzivaju system..." asocial je rasa? aha dobre som rad ze som zas mudreji. Ty si uvedom sirsie suvislosti, serem celeho mazureka ale nepripada ti to ako dost nechutne zasahovanie slobody slova precedes? Nepride ti to ako sirenie strachu za komancov? takato sracka by sa v nejakom 95 nikdy nestala, ale uz sa tu pomaly transfortmujeme na ovecky a rasizus extremisu pocuvam na hocikoho kto ma iny nazor a na to som kurva citlivy.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Septembra 2019, 10:13

Ja ich nečítam, len sa stále dokola pýtam, kto preukázal, že hentí majú pravdu a druhí nie ? Aj za minulého režimu bola len “jedna pravda” a ostatné bolo výmysel, zlo zo západu a neviem čo. Stačí si prečítať niečo z histórie a musí byť človeku jasné, že už dlhú dobu tu sú ľudia klamaní, manipulovaní, oblbovaní, riadení. A určite to je tak aj teraz. Len najhoršie je, že keď má človek taký názor, ľudia to nerešpektujú a berú ho za kokota. Ja váš názor rešpektujem, nesúhlasím s ním, ale rešpektujem. Len sa mi nepáči, keď vy iný názor nerešpektujete a nálepkujete človeka hneď ako neviem akého.
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Septembra 2019, 10:19

Starynovy pocuj celkom normalne, ze su HS bulvar s bulvarnymi nadpismi a clankami, je jasne, slobodny vysielac nemam napocuvany pocul som tam par relacii niekde su mimo niekde su normalne diskusie, infovojna pokial viem 3 ludia komentuju neviem ze by tam sirili hoaxy ak ano daj sem link rad si to pozrem.

Takze toto je akoze zle, a nazory inych medii su vseobecne dobre.Myslis vazne toto? ja tu nehovorim o nejakych jehovistoch co pokladaju kazdy clanok z HS sa pismo svate, ja hovorim ze oni napr. pisu svoj pohlad na vec a co je na tom?? To je pluralita nazorov. Nieco napsiu ok neico zle a co tak si to filtrujem. Nazory blahu su zle? jaj ako to som nevedel, to je asi v ustave napisne ze jeho nazory si referencia zleho nazoru to je len tvrdenie ludi co ho nemusia, dlasich milikon si mysli ze su ok.
Vy vravite ze zdravi rozum je dennik n a spol, ja hovrim ze su to kreteni, vy hovorite opak - demokracia tak o co ide.

chup44 presne, ked mas iny nazor si rusky trol, nacek, a debillny dedo z deniny, co nikde nebol zo zakladnkou a mas nestastny a smutny zivot - to je odpoved na nesuhlas.
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Septembra 2019, 12:13

sysell napísal:
Nazory blahu su zle? jaj ako to som nevedel, to je asi v ustave napisne ze jeho nazory si referencia zleho nazoru to je len tvrdenie ludi co ho nemusia, dlasich milikon si mysli ze su ok.
Tak na toto uz musim zareagovat. Blaha je clovek, co siri klamstva, nenavist, posmieva sa, uraza, vychvaluje totalitne rezimy potlacujuce zakladne ludske prava, opluva vsetkych naokolo, maze nazory a komenty, co mu nelezu do riti a je prototyp pregrciavaca, co za svoj zivot pre tuto krajinu nikdy nic pozitivne nespravil. A ty tu vytiahnes zrovna jeho? a ty sa tu divis, ze ta tu niekto nazve debilom z dediny? ved sa zhadzujes vlastnou argumentaciou.....

a ak si milion ludi mysli, ze su jeho nazory ok, tak by som navrhoval tuto krajinu rovno zavozit hnojom.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Septembra 2019, 14:06

Uf sa mi dymi z gebule uz, este niekto si tu mysli, ze nazory drbnuteho jakobina mozu byt dobre? :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Sobota, 7. Septembra 2019, 15:01

Navrhujem temu premenovat iba na SRAČKY, lebo po tom co tu nabehol henten myslitel sa to uz zo sraciek nevyhrabe.

sysell ako normalne ti nejebe? Blaha sa ti zda celkom v pohode? Myslis, ze svoju ulohu v parlamente plni dobre? To ti nevadi, ze aj z tvojich penazi jedine co robi je, pise kilometrove statusy na FB? Navyse tak zamerne manipulativne, aby duchom chudobnejsich jedincov presvedcil aky on je osvietenec a aby mu to zrali. Bohuzial staci mat intelekt trosku nadpriemernejsieho stredoskolaka, a vies mu tam tie nezmysli vyvratit, na to ma Sudruh Mastna Hlava svoju zbran - banuje kazdeho kto tam nad nim neonanuje.

S cim prides dalej? Ze Harabin je paradny sudca? Ze Fico robi socialnu politiku? Ze Kalinak s Pociatkom su taki v pohode typci, rodinne zalozeni? Ze kebabmajster Mazurek vie, jak viest eshop a ma skusenosti so starostlivostou o zakaznikov?

Tu nejde o to, ze niekto neakceptuje Vase odlisne nazory. Tu ide o to, ze vase nazory su CHORE SRACKY co nemaju ani stipku logiky, empatie, vypovednej hodnoty. Ale ked sa vam to niekto snazi vysvetlit, tak zacnete okolo seba kopat a prskat jak autisticke deti, ze to vsetko Kyska, Soros, mimovladky, Zidia, Liberali, slnieckari...
Sak nech vam nejebe, navrhni jak to tu zlepsit, alebo sa odjeb dopice do ruska, ked ta to tu tak frustruje. Lebo ked ta neseru paraziti jak Blaha a Mazurek, tak ti asi nevadi ani ta totalne prehnita vlada napojena na mafiu. Ked hlavne Kiska je tvoj problem, a nie to, ze vdaka Hranolovi tu mame zdecimovane zdravotnictvo, skolstvo, polnohospodarstvo, cesty,...

P.S. Moj spoluziak z vysky zacal pisat tematicky zamerany blog. Presne tie vase nazory dokola jak cez kopirak - Kiska, Caputova, rozvracanie demokracie, zla hnusna EU co nas podkopava, migranti, multikulti, liberalni fanatici, velebenie Harabina a tieto picoviny. Samozrejeme komentare IBA pozitivne, takze predpokladam bud cenzura alebo zaplateni uzivatelia... https://www.facebook.com/Martin-Bago-blog-2231577473543005/ zaujimave, ze sa nepoukazuje na ziadnu vladnu korupcnu kauzu, nic. Presne rovnaka retorika jak u kazdeho takehoto jednoduchsie rozmyslajuceho jedinca.

Pici uz sem nenapisem ani kokot, lebo len zas zbytocny cas zabity s niekym co to aj tak nepochopi.

https://www.youtube.com/watch?v=7yk8tuFpCU0
taki mili chalani, urcite nas spasia vo vlade aj v europarlamente. MUSI JEBAT


Ostatnym clenom aspon male, lahko zmazatelne plus za relativne rozumne nazory a stipku kritickeho myslenia, aspon tuto to neni uplne stratene
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 8. Septembra 2019, 10:05

Roki prosim ta blahu som nevytiahol ja, ja nepouzivam facebook, blahove reci vnimam len okrajovo, prosim ta ak vies a mas cas hod sem kde siri nenavist, a podporuje totalitne rezimi potlacajuce zakl. ludske prava.
Ak narazas na cinu alebo co tak prosim ta skus mi povedat preco ine krajiny je podporovat ok? Preco sme nestiahli velvyslanca z emiratov ci odkial ked zabili v turecku novinara a pokrajali ho na prikaz hlavy statu? Jaj lento tento rezim mame radi, ale ked zabiju udajne rusi dakeho agentra co zradi,l tak ze z toho halo... vidis ten rozdiel? A preco potom vsetci tak ochodne obchoduje s cinou ...no lebo prachy su az na prvom mieste a omacky o ludskych pravach su vtedy ked sa nam to hodi ze...

A hlavne ja som hovoril ze blaha je super? nie ja som povedal len ze som za slobodu slova a blaha si moze pisat co chce, je to jeho politicka agenda hubovat na druhych a prispopsobovat si realitu aby mu to hralo do karat. To akoze robi sam? Ved sa zamysli a bud objektivny, vsetci politici manipuluju vo svoj prospech ale zrovna blaha ked utoci na mojho oblubenca je ten zly lebo nma najvacsi dosah na ludi... pozri matovica: jankovska si pisla s kocnerom = smer sa podielal na vrazde, to je korektne tvrdenie?

Killo to mi ma vadit ze blaha si pise kilometrove statusy? Si robis picu nie? Ano presne tak pise manupulativne a co? sak to je jeho praca ojebat volica a je v tom dobry a to kazdeho sere, ano aj mna a co? to iste robia ostatni. Ale ked to robia tovji favotiti to tolerujes? Kurva bud objektivny.

Harabin je zly sudca? ja nie som pravnik ani odbortnik v tejto oblasti ale podla mna je harabin popici dobry sudca. Milacik, bolo na neho podanych kvantum staznosti vsetko vyhral, vzdy mu dali za pravdu. bol predseda navyssieho sudu, neviem ako sa tam volia ale volia sa tam aj nejako navajm takze podporu ma. A nevidel som ze by boli staznosti na jeho pracu. Takze tvoj pohlad ze je zky sudca je podla mna mimo. Co mozes opravnene povedat ze ako clovek je divny to je ina vec, ze ma velmi zvlastne vyjadrovanie, ze tvrdi nepodlozeneveci, jeho povysenecky a arogantny spodob prejavua osobne si myslim ze mozno ma aj nejaku psychologicku odchylku to je nieco uplne INE ako ci je dobry sudca, to sa ti pacit nemusi. Co mzoe byt taky clovek povedzme dobrym ministrom neviem mozno hej.

A milacik ano vdaka hranovlovi vdaka dzurndovi nezabudni a vdaka meciarovi sme tak kde sme. A o zdecimovani ... no moj hlavne sme taktiez tam kde sme aj kvoli sebe, viem osobne ako sa napr. robi v zdravotnictve, kazdy na svojom poste ujebeva co sa da, ci rieditelia, veduci, sestry, kazdy kto ze zodpovedny za hocico - provizie predaja tovaru od vyranych lekarni, zakazky kamosom, kradnutie hajzlaka, obvazu, jedla, uterakov, plienok, kazdy jeden si nieco ujeme ale bude hovorit ze na vine je niekto iny. SMer tu tu nechutne rozjebal, ale ludia ako kiska nie su o nic lespi.

Tvojho spoluzia citat nebudem, nevie ake kauzy by mal pisat ked caputova a spol vo vlade nebola a ked chces kauzy tak mas rpezidenta o sa sudil o pozemok co ujebal... to je fakt chytre.

A nakoniec zlatko, co tam hysterci mazurek .. predchadzalo tomu ze jeden arab tam vykrikoval na nich na stanici alah akbar aby ich provokoval, nechudujem sa ze cloveku v jeho veku a s jeho povahou jebli nervy a dostal zachvat. Radsej berem priameho cloveka ako kokotka co sa ti smeje do ocia ojebava ta a okrada 20 rokov v politike a hra s ana kazdu stranu aky je chrumkavy
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 8. Septembra 2019, 11:50

na jednej strane tu cukrujes Harabina aky je dobry sudca a na druhej strane picujes na Meciara, ze to tu zdecimoval. Vsak ten system tu vytvaral s Harabinom a slovenske sudnictvo je tam, kde je prave vdaka nemu. Tu na tomto vidno, ze ty proste nemas kapacitu na to, aby si vnimal veci v kontexte a aby si si dokazal vytvorit nejaky triezvy nazor z informacii, ktore si precitas na nete. Proste sa nedokazes orientovat v tom mnozstve informacii, ktore su dostupne a vznika tu potom z tohoto taky gulas.

Blaha obhajuje komunizmus, naschval zamlciava, co sa tu za svinstva diali a vyzdvihuje ako sa mali ludia dobre, pritom sa mali dobre hlavne stranicke kurvicky. Statusy toho debila ti tu davat nebudem, je k nim pristup, najdi si to. S tebou proste nema cenu argumentovat, lebo bavime sa o Blahovi a ty tu argumentujes nestiahnutim velvyslanca z Emiratov a vrazdou dakeho ruskeho agenta (dakeho ruskeho agenta mam u pici). Tazko s tebou diskutovat, ked argumentujes uplne odveci.

Obhajovat chuja, co po zenach s deckami hadze kamene a je doslova do oci bijuce, ze je to primitiv najhrubsieho zrna, tak na to uz nemam slov, pre mna si odpad a nema cenu s tebou dalej diskutovat.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Maroskoo
Príspevky: 123
Registrovaný: 3.11.2017
Auto: F10 530d
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 8. Septembra 2019, 18:52

Vacsina vzdelanych ludi, ktori nieco dosiahli sa (absolutne neprekvapivo) priklana k nejakemu politickemu smeru (nie SMERU-SD) a aj nejakym vlnam medii.
A potom pride Ferko z Hornej dolnej, ktory z lutosti dokoncil zakladnu skolu, i/y je pre neho neznama ako pocitac pre Mizika a po 2 hodinach na internete odhalil pozadie celej nasej politiky a ak bol sikovnejsi, tak aj zaroven nenaletel, ze je 1000. navstevnik stranky a vyhrava iPhone.
Nech si kazdy spravi vlastny obraz o tom, ktora z tychto dvoch skupin ma lepsie predpoklady identifikovat validitu obsahu, ktory cita/pocuje.

Neda mi ale nezaregovat na jednu vetu...a vytrhnem ju z kontextu :) "...predchadzalo tomu ze jeden arab tam vykrikoval na nich na stanici alah akbar aby ich provokoval,nechudujem sa ze cloveku v jeho veku a s jeho povahou jebli nervy a dostal zachvat." Ked na mna bude niekto kricat (benzin patri do kosacky alebo dizel do traktora), tak mozem zobrat dlazobnu kocku a hodit ju po zene a detoch? Mam len o rok viac ako on, mam rad kebab a tiez mam F10 - cize som podobne rizikovy. Takze som rad, ze to pochopis, ak teoreticky hodim po tvojej rodine dlazobnu kocku, ak by niekto po mne krical. Dobre vediet.
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 11. Septembra 2019, 16:32

Roki ak nerozumies celemu kontextu nechajtak
Harabin bol minister vo ficovej vlade kolo 2-3 roky? Jaj tazke za tu dobu to cele skurvil na dalsich 10 a pre istotu aj do minulosti .. pekne. Aha ja nemam kapacitu, v poriadku.
A co je na sudnictrve skurvene inak? Skurveni su tam maximalen tak ludia a politicke nominacie.
Dalej komunisticke strana je legalna tak nech si ju obhajuje je mi to jedno, V kominizne neni prikazane tyrat ludi, ten system skurvili ludia tak co je za problem?
A nakoneic mazurek nic nehadzal, toto je urban legend co tu siril matovic a podobne, tak never vsetkemu co citas

marosko ak je pre teba to iste povedat ze dizel do traktora a alah akbar tak prosim ,nema vyznam dalej komentovat, a len zopakujem ze nikto po nikom nic nehadzal ale vidim ze demagogia a propaganda funguje.
Pekny den vsetkym tolerantnym liebralnym demokratom.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 11. Septembra 2019, 16:55

Sysell a vieš čo vôbec znamená allahu akbar?
Keď babka na dedine povie vďaka bohu, farár v kostole boh je veľký atď. Tiež sa ide odstreliť? Oni to majú aj ako pozdrav, oslavu alaha, oslavu nejakého činu, či udalosti (aj pri narodení dieťaťa), vyjadrení vďačnosti...
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 11. Septembra 2019, 17:26

viem, ask si myslis ze je to v poriadku a porovnavas to s babou, ides to objhajovat a tieto prejavy su ok ja sa s tebou hadat nejdem,
Chlapik sa s tym nezdravil ale skeril sa tocil si ich a krical to po nich - nakolko tam bola demonstracia proti mihracii... aspon co som zistil ked som sa o to zaujimal,lebo verzia medii o tom ze hadzali kocky po matke s detmi mi akosi nerezala.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 11. Septembra 2019, 17:28

Zdroj tej praudy?
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 11. Septembra 2019, 22:31

Sysell tak to vidim na par moznosti pre teba. Naucis sa pisat ako clovek ked uz zo seba robis najmudrejsieho, naucis sa chapat suvislosti a naucis sa citat informacie s porozumenim. Ak toto tvoja mozgova kapacita nepobere tak odporucim len tahat do pice a nesmradit tu a nepachat spolocensku samovrazdu.

To uz kde sme ze bened je oproti tebe filozof a raketovy inzinier.

Cafte
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 11. Septembra 2019, 23:47

Takze starsi potmavsi panko ineho vierovyznania, so zahalenymi zenami a malymi deckami, plus deckom v kociku, bude provokacne vykrikovat Alahu Akbar na skupinu asi 20tich, vyholenych, bravcovych polopic a provokovat ich.
Asi tak nejako, jak ten chudak filipinec provokoval toho nafetovaneho napichaneho hrubokrkeho kokotka?

Seems legit. Otvoril si mi oci, fakt.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných