... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:38

pistacik11 napísal:
No ešte že tu máme nové tváre v politike, ktoré neklamú viď https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Beblav%C3%BD
Dal si fakt silny protiargument, vsetky pochybnosti nad Kotlebom sa razom rozplynuli, vdaka :D .

Beblavy je stary ksicht, ale vdaka jeho novele hypotekarneho zakona som usetril ja a aj tisicky slovakov strasne peniaze. Tymto ludom naozaj pomohol.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:38

Ved neni to ta fetka petrzalska? Co by mala ist za minkom?
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:39

Vomack- Ak nevieš čítať s porozumením, tak ti to napíšem ešte raz Vomack: 1488 je zámerný marketing. Nerieš už nácek riešme to ako politicky fungoval. Niesom rasista ani nácek a nezaujíma počúvať niečo čo je nonstop a všade dookola.
Ja niesom na nikoho strane tak čo do mňa jebeš. Iba sa snažím poukázať že každá minca má dve strany.
Bobor- Hmm zaujímavý poznatok, že ušetrili tým že nezveľadil budovy. Keď ich nechcel predať, tak nemusel do nich investovať. Je rozumnejšie čím skôr splatiť úver a potom investovať nemyslíš? Zainvestovať môžeš aj o rok, o dva, ale pri úvere každým mesiacom preplácaš na úrokoch.
Eurofondy j kktina že to odstavil
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:41

abyssko ked ti v den volieb kupim listok na vylet mimo SR, tak tam pojdes, vsak?
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:47

Presne, este ze tu mame xyz-dopln si ironicky ton. Toto je furt dokola s tymyto zelenymi srackami. Ako sa zacne argumentovat, preco su kotleby kokoti tak miesto vyvracania argumentami ide skolkarske porovnavanie ako predvadza pista. A co ze my xyz, vsak aj "dopln opoziciu" robia xyz, tak preco by sme nemohli my. No tak gratulujem k tejto logike, ktora je vlastne cesta do pekla, analogia zo zivota pochopitelna aj pre priemerne degenerovane hole lebene by bola, ze ked moj kolega v praci vynasa denne za 100€ kradnuteho matrosa preco by som nemal aj ja. A takto pokracuje retazova reakcia az kym nekradne kazdy jeden. Znovu gratulujem, miesto snahy byt lepsi a byt ta pozitivna zmena sa okamzite opustim a veziem sa spokojny.

A to sa priamo nadvazuje na podobnu "logiku" zneuzivania pravneho systemu ktory tu mame a umoznuje takymto srackam balancujucim na hrane zakona vobec existovat. Ked sud rozhodol z dovodu slabej obzaloby o nezruseni LSNS uz bolo hulakania na tatranskych stitoch vraj sud POVEDAL, ze niesu fasisti, nech vas jebne slnjecka!!! V skutocnosti sud nic take nepovedal, to sa len chytila prizemna goebelsovka propaganda. Ked sud rozhodol v pripade Kiska vs. zubar, ze su obaja podvedeni pricom Kiska bez reci este aj prisiel o predmetny pozemok tak si to skrutili na vsetkym dobre zname, hojne pritomne grafitty POZEMKOVY MAFIAN. V alternativnej realite kde by jebnuty prokurator napisal zalobu dobre a LSNS by rozpustili, uz by sa normalnym ludom nesmiali ako vraj maju respektovat pravny stat ktory rohodol v ich prospech.. uz by slo ZAPREDANCI ODVISNETE NA KANDELABROCH PRAVNI STAT TU NJEJE.. Proste je to frustrujuce. Hlavne preto, ze to niesu nejaky izolovani dementi kdesi v lese ale tu na dzedzine oravskej je to skor tak kazdy treti, ked do toho zapocitam este ludi co tu nevolili Caputovu aj ked aj chceli ale farar povedal, ze nie, tak kazdy 1,5lty je idiot. Fuck.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:48

boborjelotor napísal:
abyssko ked ti v den volieb kupim listok na vylet mimo SR, tak tam pojdes, vsak?
Ja chcem volit daco normalne, len ked to je asi nemozne
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:48

filipe46 napísal:
je rozumnejšie čím skôr splatiť úver a potom investovať nemyslíš? Zainvestovať môžeš aj o rok, o dva, ale pri úvere každým mesiacom preplácaš na úrokoch.
Tak ako aj v podnikani, tak aj v state musi byt medzi tymto aspon aka taka rovnovaha, nemozes proste neinvestovat s tym, ze splacas iba uvery. Ked nebudes investovat, tak budes stagnovat a nikam sa neposuvas
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
eld
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.2.2010
Auto: E60, F25
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 10:57

boborjelotor napísal:
"ine kultury nechceme" .... ide 2x v lete do Egypta trtkat s kurvou "to je dokaz, ze nemame problem s inou kulturou"
"tradicne rodinne hodnoty, rodina je otec, matka a deti"..... ide 2x v lete do Egypta trtkat s kurvou
ked mam rad svoju krajinu a nevadia mi ine kultury, ale mam problem s tym, ze "ich" (zeny a deti, dobre prezlecene za samcov v plodnych rokoch 15-30) sem vozia pltkami vo velkom tak nemozem ist ako turista sa pozriet do inych krajin? Ty si citatel dennika N ako vysity.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 11:11

Nič, len skôr pochopím ľudí, že volia nacka, ktorý aspoň navonok prejaví zaujem o nich, príde sa s nimi rozprávať o problémoch, ako niekoho, kto si za prezidenta zvolí niekoho kto "nevie" čo za pozemok kupuje, kto "omylom" neodvedie daň, nechce byť viac v politike a bum, ešte prezidentuje, ale už zakladá novú stranu, nevenuje sa už tomu, čo má, viac menej už je na platenej dovolenke. Prezidentku, ktorá vyrieši problém skládky tak, že ju len presunie pár km ďalej a to je jej jediný úspech. Ďalších prezidentských kandidátov, jeden nacek druhý komunista prerobený na kresťana, tretí podľa ne ove re ných informácií robil kšefty s albanskym mafianom. Ďalej tu máme predsedu, ktorý není mafián, len náhodou všetci jeho kamaráti z detstva sú. Ďalšiu novú tvár, s názorom, že roboši by nemali voliť, verejne na kameru sa prizná k užívaniu drog, ale on drogy nikdy nebral. Breptajuceho kapitána, ďalšieho, ktorého babka na jazdila stovky tisíc km, stratila faktúry, ktoré mala na povale.

Tu si fakt nemá kto čo vyčítať.

Za seba môžem povedať, že najviac mi je z toho čo je k dispozícií sympatický asi ten Matovič, ktorý je schopný vytiahnuť špinu na každého, ale ten nie je schopný spolupracovať asi s nikým, čiže stratený čas.

A Boris, ktorý je ochotný si sadnúť za stôl s každým, okrem smeru (zatiaľ), lebo kurva aj nacko môže prísť s niečim dobrým, a keď príde, tak ho podporím, a nebudem ho bojkotovať, len preto, že s tým prišiel nacek. A tiež aspoň trochu (aj keď zatiaľ populisticky) prejaví záujem aj o tú spodnú časť spoločnosti.

Ináč, je sranda, že podobný prístup a riešenia ako má kotleba sa praktizujú aj v tej úžasnej juesej, ale tam to není nackovstvo, ale patriotizmus.
Naposledy upravil/-a pistacik11 v Štvrtok, 5. Septembra 2019, 11:23, upravené celkom 1 krát.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 11:20

Starynovy ja neporovnavam, ale keď súdim jedného, tak nebudem zatvárať oči pred druhým. Ak chytíš dvoch rozdielnych ľudí ako ti kradnú na záhrade, jebneš im po papuli obom, bez rozdielu, že jeden je otrhany a smrdí, a druhý je právnik v obleku.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 11:29

No to je pravda ale furt je to len porovnavanie.. Koren tejto debaty je v tom, ze su to nackovske tupe sracky. Nie v tom kto je tiez keket, kto co ukradol. Furt sa to len skruca od tohto faktu. Su to len vydrbani populisti ktory sa rokmi naucili, ze hajlovanim nezarobia tak uz umiernene hlasaju medove reci, zazracne jednoduche riešenia na vsetko aby tam dalsie volebne obdobie mohli plnit vrecka. Kto veri, ze tam je z presvedcenia, jebe mu.. Tak ako ked veril, ze idu rozvracat EU z vnutra.. Za desiatky tisíc mesacne na cele s kokotom co mal u seba drogy a nelegalnu zbran. Lol.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 17:32

Ja len toľko, aby som trošku pridal oleja do ohňa. Tódová a celý denník N (takisto aj SME) sú tí poslední, komu by som veril. A nie som konšpirátor, volič Fica a spol, to vôbec, nečítavam hlavnésprávy a podobne, ale keď sa nad tým logicky zamyslím...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 18:59

logicky si sa nad tym zamyslel...ale argument si nepredlozil.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 19:09

Stači si predsa vygúgliť
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 5. Septembra 2019, 19:13

Tódová sa chváli, že má neviem koľko SMSiek, tisíce tuším. A zverejňuje len útržky, tie na Fica, Danka, Bugára a všetkých, okolo nich. Prečo to proste nezverejní všetko ? Čo je v tých dalších ? Je tam niečo na tých “nedotknuteľných” ? Tj. Kiska, Lipšic, Sulík, Matovič, Truban atď. ? Kľudne ma označte za konšpirátora, ale nedáva to logiku, vôbec. Veď to musí byť jasné každému normálnemu človeku, že je to účelové.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných