... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
MatusRK
Príspevky: 284
Registrovaný: 16.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Riadenie + podvozok

Nedeľa, 11. Augusta 2019, 10:54

Mozes lutovat ze si nezobral auto s adaptivnym podvozkom , tam ten rozdiel v sport a comfort je dost citelny(citelna vsak bude aj cena pri novom podvozku) , na sporte to celkom stvrdne a na comforte ides ozaj ako na vzducholodi zvlast ked vyzujes runflat gumy je to auto max pohodlne , no na druhej strane ako hovori stary, z hovna bic neupleties a s takmer 2t kravou budes tazko jazdit ako motokara ...
Skus sa poobzerat po KW ak robi nejaku street comfort verziu s nastavitelnou vyskou a bez regulacie tuhosti , to by ti mohlo stacit ....
 
tomikadze
Príspevky: 1039
Registrovaný: 10.8.2010
Kraj: Bratislavský

Re: Riadenie + podvozok

Nedeľa, 11. Augusta 2019, 14:06

Ďakujem konečne niečo rozumné.
Adaptiv drive neľutujem, presne kvôli servisu. Ako píšeš auto je komfortné aj na R19 pneu nemám runflat. Len je trochu moc hupave oproti e61 ktoré som mal.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Riadenie + podvozok

Pondelok, 12. Augusta 2019, 07:09

S tvojou historiou pytania sa a riesenia kktin na klube by si si mal davat za furik. :D A nemas za co, od toho sme na klube, aby sme si pomahali.
 
Mižu
Príspevky: 1
Registrovaný: 17.8.2020
Kraj: Košický

Re: Riadenie + podvozok

Pondelok, 17. Augusta 2020, 10:02

Chcem sa iba opytat,mam e60 530d 160kw a je tam problem s aktivnym podvozkom,konkretne zo zadnej stabilizacne tyce curi olej.Chcem sa opytat ci mozem odpojit tie dve olejove hadice a zablendovat ktore tam idu.Viem ze to uz nebude splnat ucel ale to ma neserie.Skor ma zaujima ci nemoze poskodit nieco ine,pripadne nieco roztlacit??? Nechcem to menit,stalo ma uz dost penazi to auto aj nervov.Ak niekto vie poradte prosim...Dakujem
 
David44455
Príspevky: 2
Registrovaný: 28.7.2019
Auto: BMW E60 530d 160kw
Kraj: Prešovský

Re: Riadenie + podvozok

Pondelok, 5. Októbra 2020, 22:11

Mižu napísal:
Chcem sa iba opytat,mam e60 530d 160kw a je tam problem s aktivnym podvozkom,konkretne zo zadnej stabilizacne tyce curi olej.Chcem sa opytat ci mozem odpojit tie dve olejove hadice a zablendovat ktore tam idu.Viem ze to uz nebude splnat ucel ale to ma neserie.Skor ma zaujima ci nemoze poskodit nieco ine,pripadne nieco roztlacit??? Nechcem to menit,stalo ma uz dost penazi to auto aj nervov.Ak niekto vie poradte prosim...Dakujem

Kľudne zablendovať nemalo by nič poškodiť.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných