... všetko o BMW ...

Moderátor: mmracing

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: BMW 2.0d B47

Štvrtok, 20. Júna 2019, 09:43

Bezny servis to nezisti na diagnostike, chipovacie programy upravia kontrolne sucty a jednotka nerozozna porusenie integrity dat. Dokial nenastane problem ktory sa musi riesit v zaruke alebo kulancii, ako pise kolega vyssie. Jasne ze v tom pripade to vedia zistit ak by chceli. Nie personal v servise, ale chlapci z vyvoja. Jednoducho vycitaju flash z jednotky svojimi vyvojarskymi nastrojmi a spravia porovnanie s fabrickou verziou pre prislusny i-level vozidla. Ale to by sa stalo len v pripade ak by sa riesil nejaky problem ako sa pise vyssie. Problem moze nastat aj na normalnom neupravovanom motore, chiptuning nemusi byt pricinou. Nechcem nikoho odradzat, ale ja osobne by som siel do chiptuningu az po skonceni zaruky. Tot moj nazor.
 
Užívateľov profilový obrázok
mmracing
Autor témy
Príspevky: 60
Registrovaný: 22.12.2008
Kraj: Bratislavský

Re: BMW 2.0d B47

Pondelok, 22. Júla 2019, 19:37

Dovolim si opatovne reagovat na tuto temu.
Chalani, ak si myslite, ze v BMW na vyvoji nemaju co robit a riesa reklamacie auta vzdialene a citaju z auta data riadiacej jednotky, tak to je naozaj obrovske scifi. Ale budiz, prave preto ponukame poistenie tovarenskej zaruky, tento produkt riesi vsetky otazky na temu: co ak???
Marek
E46 M3 G-POWER 470k
E30 3.5 Alpina Drift Car
E46 330xd Race Car...700Nm
Golf V 1.4tsi 230k :-)
 
Užívateľov profilový obrázok
mmracing
Autor témy
Príspevky: 60
Registrovaný: 22.12.2008
Kraj: Bratislavský

Re: BMW 2.0d B47

Pondelok, 22. Júla 2019, 19:42

Ahoj, rovnako ako v podobnom prispevku na tuto temu napisem uz len tolko,
ako mozu zistit manipulaclciu, ked funkcia bola pri uprave vypnuta?
Nevadi, stale sa to toci okolo rovnakej temy, kde vzdy pride niekto z nejakou overenou informaciou, ktoru pocul jeho kamarat od ineho kamarata. Preto ponukame poistenie tovarenskej zaruky, tento produkt riesi vsetky otazky. ;)
Marek
E46 M3 G-POWER 470k
E30 3.5 Alpina Drift Car
E46 330xd Race Car...700Nm
Golf V 1.4tsi 230k :-)
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: BMW 2.0d B47

Sobota, 27. Júla 2019, 19:24

Ano, je to asi pravda ze maju ine veci na robote, ja som vsak pisal to, ze ak by to chceli zistit, tak by to zistili a to velmi jednoducho a nie to, ci to budu alebo nebudu zistovat.
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: BMW 2.0d B47

Streda, 31. Júla 2019, 18:22

toto ma kto brat ako zaruku ? pochybna eserocka s krytim/rucenim 6639E s prenajmom 10m2 kancelarie v eurovea urcite nema v plane nieco vyplacat.
keby ste boli taki nepriestrelni ako sa tu snazite prezentovat (myslim mmracin firmu) , tak tu zaruku "nezistitelnosti" date zadarmo k obchodnym podmienkam, ale to neurobite, pretoze velmi dobre viete ze keby niekto chcel, tak by nemusel vynalozit velku namahu ani otravovat sudruhov v Mnichove aby zistil rozdiely medzi fabrickym a upravenym softwarom, ak by ten motor bol funkcny tak na diagnostike je jasne vidiet rozdielne hodnoty na turbe aj zmesy. binarne porovnanie dvoch dumpov z ECU tiez nie je raketova technologia, takze by ste si mohli odpustit tieto marketingove zvasty.
 
Užívateľov profilový obrázok
mmracing
Autor témy
Príspevky: 60
Registrovaný: 22.12.2008
Kraj: Bratislavský

Re: BMW 2.0d B47

Pondelok, 5. Augusta 2019, 08:11

Kazdy si v tom najde svoje, ty si si nasiel negativum. Chalani, ak budete mat konkretnu otazku, rad odpoviem. Na tuto temu uzatvaram debatu :)
Marek
E46 M3 G-POWER 470k
E30 3.5 Alpina Drift Car
E46 330xd Race Car...700Nm
Golf V 1.4tsi 230k :-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní