... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
lukas318
Autor témy
Príspevky: 145
Registrovaný: 6.10.2007
Bydlisko: Brezová Pod Bradlom

TV prerabka z analogoveho na digitalny DVB-T2

Streda, 31. Júla 2019, 12:41

Kto ma auto s displejom s TV funkciou a chce ho prerobit na digitalny prijem (povodne je tam analogovy) tak tu je navod, jediny kto ponuka veci nato potrebne je predajca KRNBRON store na aliexpresse:
https://busontv.aliexpress.com/store/11 ... 4c4dXCtAh5

moznosti su dve bud kupit od neho uz prerobeny tv modul alebo svoj aktualny si prerobit, rozdiel je cca 100 €, idealne je kupit uz verziu dvb-t2 lebo jednotka dvb-t konci cca do dvoch rokov. Ja som si kupil diely a prerobil som si ho sam, je to jednoduche stacilo premontovat vnutro a priletovat jeden kablik. Predajca Vam posle navod ako to prerobit. Dalej je vhodne kupit od neho dve anteny na prijem digitalneho signalu ( original antena je na analogovy signal). Po prerobeni sa daju bez problemov chytit nase stanice stv1,2 hd, joj, joj plus, ta3, wau,..

Predajca ponuka este kabel s ktorym sa da sledovat telka aj pocas jazdy, standardne sa displej vypne po rozbehnuti auta, v niektorych statoch je to dokonca zakazane sledovat telku pocas jazdy.

Dalsiu vec ktoru ma v ponuke je cuvacia kamera, ktora sa da zapojit k tomuto a po zaradeni spiatocky na displeji zobrazuje priestor za autom.
Prílohy
tv1.jpg
tv.jpg
Freude am Fahren
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: TV prerabka z analogoveho na digitalny DVB-T2

Streda, 31. Júla 2019, 14:04

s tými pásmami si ma potešil, práve som kúpil DVBT napriek tomu, že predajca na aliexprese ma presviedčal, že na SK už je len DVBT-2
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: TV prerabka z analogoveho na digitalny DVB-T2

Streda, 31. Júla 2019, 14:40

Napríklad tento hybridný modul nie je to isté, že funguje ako príjem aj DVB-T vysielania?
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-e39-hybridmodul-tv-modul/1172964044-223-8415
A netreba nič prerábať len prehodiť modul za modul ani lepiť si po skle anténky?
Nur Original ist Legal.
 
Užívateľov profilový obrázok
lukas318
Autor témy
Príspevky: 145
Registrovaný: 6.10.2007
Bydlisko: Brezová Pod Bradlom

Re: TV prerabka z analogoveho na digitalny DVB-T2

Streda, 31. Júla 2019, 15:37

mne sa zda ze tento je len na dvb-t jednotku, na dvojku treba ten o ktorom som pisal ja
Freude am Fahren
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: TV prerabka z analogoveho na digitalny DVB-T2

Streda, 31. Júla 2019, 15:42

Je niekde písané, kedy u nás končí DVB-T 1? Aby to nebolo ako so všetkým u nás, že to reálne skončí tak za 10 rokov.
Nur Original ist Legal.
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: TV prerabka z analogoveho na digitalny DVB-T2

Streda, 31. Júla 2019, 17:55

tu sa daju pozret relevantne info o prechode z DVB-T na DVB-T2

https://www.cezantenu.sk/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných