... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 21. Júla 2019, 13:07

Koľkí ste si už kúpili ten stojan?
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 21. Júla 2019, 13:56

mexican napísal:
Koľkí ste si už kúpili ten stojan?

kolki ste ste uz strelili do kolena ?

odpoved bude rovnaka na obe otazky
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11993
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 21. Júla 2019, 16:17

vomack: sak mne nepicuj, ja mam nervy na to jak kokot tiez uz.. cakam kedy bude novy dizajn konecne.. a je to viac jak 3 roky, ten dizajn je rovnaky jak 6ka proste.
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 22. Júla 2019, 09:03

xiaomi mi 9t uz drzal niekto v paprcke? kedze Mi A3 sklamalo tak rozmyslam nad nim ako na relativne budget telefonom do rodiny
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 31. Júla 2019, 10:30

Mi A3 bola zapalka roka, RIP Šayomi. Hodne ma nasrali, jebnut v 2019 HD Amoled do niecoho vacsieho nez su digitalky.
Byvaly kolega kupil to Redmi K20 Pro, co by malo byt to iste len s lepsim CPU a strasne to vychvaloval. Lenze on je taky skrblik, ze hlavne aby to malo najnovsi CPU a najnizsiu cenu, tak ako smerodajny udaj to nemozno brat
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 31. Júla 2019, 10:42

ja som este ako tak dal dokopy staru s8 tatkovi, ale ked to klakne tak som viac menej rozhodnuty ist do tej 9t, snap 730 je celkom delo, velmi podobny 835 spred 2 rokov,
za tu cenu je to lakocinka. Ja myslim, ze pride k nam aj k20 pro ako 9t Pro, ale najskor musia predat zasoby mi 9 v Europe. A tajne dufam, ze pride aj A3 Pro, a bude mat aspon ten 730 cpu a full hd. Obavam sa, ze sajomi si cez A1 a A2 chcelo len uhnat zakaznikov, ktori by si inak sajomi nekupili (ja som jeden z nich), a dufaju, zed ked teraz naschval dojebu a3 a dvihnu cenu, a daju tam oled panel, ktory ma na slnku asi taku svietivost ako to LCD co tam bolo predtym, tak dostatok ludi sa rozhodne zobrat radsej iny sajomi model.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 31. Júla 2019, 21:31

Xajomi chces pre otca brata sestru mamy, ci pre seba? Cakas na "ofiko" distribuciu? lebo nejaky pofiderny web s nazvom mobilnetelefony to uz predava co vidim...
Hej je mozne, ze hajzli cinsky usili nejaku kulehu na zakaznikov, ciastocne im to vyslo lebo tiez po A1tke by som mozno aj Mi9SE skusil.
Ten ajfon co, budes riesit? Nove Xr ma mat rovnako napicu displej ako to terajsie, tak tam si nepomozes. Preco nezoberes Xsko a nevyseres sa na derave droidy? Ja cim dal viac rozmyslam, ze zoberem nejaku bazarovu 6s/7 aby som to aspon vyskusal ake to je, tieto prehistoricke technologicke skvosty
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 31. Júla 2019, 21:49

a co sa predava pofiderne, a3 pro?
ja mam Xr od decembra ci odkedy, ale tym, ze je to manazovane cez mobileiron z firmy tam nenainstalujem vsetky aplikacie, ktore potrebujem, nemozem pouzivat faceid ale 6 miestny PIN (a to som este rad, povodne sa par rokov dozadu pouzival password upper/lowercase, cisla a specialny znak), proste je to len mailovy device, ktory nosim v taske alebo carplay obcas v sluzobnych autach, kde nikto neupdatuje mapy.
Co ma to Xr najvac popici a na androide som to nikde nikdaj lepsie neocul su reproduktory, ked si k obedu chcem pustit volajaky netflix vacsinou z ifonu.
Ale ak ten galaxy fold fixli na pouzitelnu uroven obavam sa, ze moja penazenka zazije stredovek na jesen.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 31. Júla 2019, 22:02

nee, tu K20 Pro, ako reakcia na tvoje "ze pride k nam aj k20 pro ako 9t Pro"
jaj takto. Ta password policy inak celkom hardcore, tukat tam este specialne znaky, by som iba hovory prijimal a jebal na to :D
Inak Galaxy fold bude supa, na zaruku 3krat otocis vybehany displej v zlomovej casti a po 2 rokoch si das vyplatit plnu sumu naspat, ej kej ej ojeby z bobrovca. Neverim, ze to fixnu natolko, ze sa casom neobjavia na tom displeji znamky pouzivania. Skor by ma zaujimalo ako sa postavia potom k pripadnej reklamacii, pripadne to dopoistit
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 1. Augusta 2019, 05:42

no uvidime co sudruhovia vymysleli, rumors som cital niekde po redditoch, ze mali pouzit nejaku specialnu zivicu namiesto folie, ktora ale casom strati ohybnost a mozu sa robit mikrotrhliny. Kazdopadne cakam na prve videa, ako to nejaky jebo hned osupe jak banan. Aj tak si myslim, ze na 90% za to moze fakt, ze v rovnakom case releasli S10 a prvykrat s nalepenou sajzovou foliou. Ked vsetci ti dzutuberi mali par tyzdnov predtym v rukach 3 verzie S10, z kazdej odlepili foliou, a videli na folde nejaku folie tiez, tak sa netreba cudovat, ze to chceli trhat.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 5. Augusta 2019, 14:23

mno, tak som teda uz nakoniec necakal a kupil ten Mi 9T. Este som ho len zapol a 30x vysunul a zasunul frontcam, a realne som system ani nevidel, ale co sa tyka dielenskeho spracovania, tak klobuk dolu, tie Samsung Axx tohtorocne su na tom sice dobre, ale toto scheissemi je "vo stupinek" dalej imho. Ten prechodovy efekt (kupil som modry) vzadu je strasny gyc, ale strasne sa mi to paci :), a full body displej je moj splneny mokry sen. S10e posuniem dalej v rodine a necham si toto asi na par tyzdnov. Vecer to skusim debloatnut a par dni vydrzat na MIUI, ale predpokladam, ze do tyzdna najneskor tam dam LineageOS, akurat ze momentalne este nefunguje fingerprint na lineage.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 7. Augusta 2019, 21:07

mudro.
frajerka trosku nacla displej na Galaxy S7 ked bola sikovna, tak pozerala teraz tiez Mi 9T. Jak to hodnotis zatial? Hlavne stock system, ci je to aspon ako tak pouzitelne. Ja som to bol ohmatat v alze, ale tusim sa mi to MIUI strasne sprotivilo odkedy mam LG, hrozne omalovavankove sa mi to zdalo. A hej ten gradient (alebo ako by influenseri dnes povedali ,,ombree") je sice gyc ale fakt to vyzera hrozne zaujimavo nazivo. Pritom takova blbost

Inak nad ChuanPlus 7 si nerozmyslal? Vcera som si vsimol na Alze akciu, ze je za rovnaku cenu ako je na oneplus.com, takze na fakturu jak stvorene. A fakt rozmyslam, ze 1+7 bude moj next telefon, ma to relativne zaujimavy OS (co sa aktualizacii a cistoty tyka), plus 256GB/8GB kombo je dost na dlhu dobu. Ma to MIUI normalne vyplasilo ked som to videl.

Donald uz zrusil ten ban na chuawei? P30 lite je tiez jeden z kandidatov
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 7. Augusta 2019, 21:30

Donald zrusil ban cakam na android q a hlavne na 4kuhd 60fps!!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 7. Augusta 2019, 22:32

no len aby nedosiel nejaky cinsky statny trojsky kon miesto toho. Alebo doknca len 1 cast z neho - konsky kokot :D
Google sluzby ti funguju normalne (gmail, drive, hangouts a pod)?
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 7. Augusta 2019, 22:42

ved si najdi nejaky Gcam port pre p30 a budes mat fujva komplett 60fps 4000.

Killo - Abort, abort, abort...abort mission, fuck them sideways.
keby som ho uz od jedu nebol jebol po stole a neposkrabal idem ho vratit. Je to total v kokote, pardon my french.
Mal som kupit tu a50/a70. Nateraz to jebem do suflika, resp. zostava u mna na stole ako hearthstone playbox. Neviem kedy som naposledy mal take nervy z telefonu, ale ani p30 ma tak neiritoval.
Pamatam si casy 8-9 rokov dozadu ked MIUI bola taka topka medzi romkami, ze ludia boli schopni to pouzivat aj s nekompletnym prekladom a cely error handling bola rozsypany caj. Potom sa rozhodli kopirovat ios, a potom sa rozhodli, ze su lepsi ako ios...
To ze 80% veci musim v settingoch hladat cez search, lebo neviem najst nic, to by bolo ok, telefon nasetupujes raz a je pokoj. Ale to mnozstvo bloatu, to nema ani EMUI od chujaveju, to nema nikto. Vsetko je to nadrbane ako systemova appka. default zvukovy profil je plochy nemecka atletka, ale equalizer je v takych picach, ze samotne xiaomi ti povie, ze ho nemas zatial pouzivat. Totizto oni inzinieri z demokratickej republiky cinskej nemaju kernel na k20/9t. Oni zobrali kernel z k20pro na 855, buildli ho na k20 a oddebugovali to len potial, odkial to zacalo ako tak fungovat. Cize aj vsetky, momentalne 2, custom ROMky musia pouzivat stock kernel. Nefunguje tam poriadne wifi na 5ghz, samotne sajomi odporuca pouzivat 2.4 only, az dovcera nefungovalo android auto, vcera vysiel fix, ludia hlasia, ze android auto funguje, ale mne okrem android auto nefunguje ani calendar po update. Deabloatnut to je takmer nemozne, lebo kazda, kazda jedna prijebana appka bezi nejaku prijebanu sluzbu, cele to je prepojene ako agromafia na smer, jednoducho nemozne. Softver je totalna sracka. A kto je schopny existovat na MIUI je sociopat. cakam na funkcny kernel a potom tam dam lineageos.
ak nevydaju A3 pro, alebo nejaku schopnejsiu android one verziu, tak xiaomi nikdy vice pardubice, ani ziadna ina ryza. zlaty samsung. zrovna setupujem samsung tablet novy, to je brnkacka, odmrdat microsoft/samsung appky, bixby, facebook, za 2 minuty ako tak cisty system, a hotovo.

1+ zial pri sedmickach isiel cestou ako sajomi, oxygenos precmrdnuty ich kokotinkami, ktore poriadne nefunguju, kolega ma pro, nadseny nie je, a z tej polhodinky co som sa s tym hral som nebol ani ja.

odteraz uz som zuzil vyber len na samsung - ak nebude vyhnutia nebude android one/pixel, alebo iphone. skoncil som s experimentami.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných