... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
Barfan
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 4.6.2019
Auto: X5 E70
Kraj: Bratislavský

Montáž autorádia Android do X5 E70

Utorok, 4. Júna 2019, 18:11

Zdravim viete mi poradiť kto by mi namontoval do X5 takéto autorádio? Čisto ide iba o montáž.
Prílohy
Screenshot_20190208-155630.png
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Utorok, 4. Júna 2019, 19:13

Prave dnes sme take montovali,zajtra to sfinisujem...
Prílohy
F26B4045-CBDD-4041-B669-4D3D9114133F.jpeg
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
sonjoe
Príspevky: 143
Registrovaný: 25.6.2010
Auto: E46, E70, F21
Kraj: Bratislavský

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Utorok, 4. Júna 2019, 19:29

Ja ako webdesigner som to dal za 3 hodiny cez youtube video navod :) Zaobstaraj si na zaciatku aspon 80cm Y kabel na GPS. Inac da sa to v pohode. Troska tazsie to ide potom naspat, treba hladat priestor, ale pojde to.
Prílohy
FA9ABBD4-D35E-45EE-A710-216463A306BF.jpeg
CD49084A-92E0-4DB4-B625-C17CA7152134.jpeg
BMW X5 E70 3.0sd A-paket
BMW 320i E46 Cabrio facelift
BMW 118d F21 M-paket
----------
ex BMW 320d E91 M-paket
ex BMW 730d E65
ex BMW 320d Coupe E46 facelift
ex BMW 320i E36
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Utorok, 4. Júna 2019, 19:55

Jo zalezi co tahas. Kamery,zadna,predna,cierna skrinka,aux...
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Streda, 5. Júna 2019, 06:06

ja ako lekár som to dal za cca hodinu a pol. A 360 stupňové kamery do celého auta asi za 2 dni...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Streda, 5. Júna 2019, 07:27

50 bodov za rozobratie, 50 bodov za zmontovanie, a extra 50 bodov za to, ze si to cele zmakol cez vyfuk ;).

na tie kamery si aj vrtal diery niekam do blatnikov alebo si to len niekam nalepil?
 
Užívateľov profilový obrázok
koziakm
Príspevky: 36
Registrovaný: 20.5.2017
Auto: X4
Kraj: Bratislavský

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Streda, 5. Júna 2019, 07:38

Ste makači chlapi, ja nie som v tomto až ta zbehlý urobím, ale radšej keď to urobí niekto za mňa :D
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Streda, 5. Júna 2019, 07:42

undy napísal:
ja ako lekár som to dal za cca hodinu a pol. A 360 stupňové kamery do celého auta asi za 2 dni...

Ty si mal byt radsej chirurg pri tvojej sikovnosti....😉 Alebo gyn,to by bolo o vsetky picky pekne postarane😬
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Streda, 5. Júna 2019, 07:55

boborjelotor napísal:
50 bodov za rozobratie, 50 bodov za zmontovanie, a extra 50 bodov za to, ze si to cele zmakol cez vyfuk ;).

na tie kamery si aj vrtal diery niekam do blatnikov alebo si to len niekam nalepil?
Vŕtal som diery do spätných zrkadiel zospodu a do prednej kapoty medzi ľadvinky, zadná kamera je vedľa otvárača kapoty nalepená. Ak by som to mal robiť o5, asi by som si to rozmyslel...hlavne to naťahovanie káblov do dverí cez tú gumenú harmoniku :?

Simik, už som ti hovoril, že keby som bol gynekológ, vieš ako by som to robil..
 
Užívateľov profilový obrázok
gf.no1
Príspevky: 402
Registrovaný: 30.11.2007
Auto: X5 E70
Kraj: Košický
Bydlisko: okres KE smer RV

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Štvrtok, 18. Júla 2019, 06:59

Ahoj, pokukujem aj ja po takomto androide...
Sonjoe Yko na GPS kde si zohnal? lepsie polozena otazka aky typ?
ake su skusenosti?
dakujem
Naposledy upravil/-a gf.no1 v Štvrtok, 18. Júla 2019, 10:38, upravené celkom 2 krát.
● BMW X5 E70 sd● Subaru Impreza WRX STI● AlfaRomeo Giulietta●KTM sxf 250● Suzuki LTR450 ex●Mini one ex●Mitsubishi Pajero ex●Toyota RAV4 ex●E61 535d ex ● E39 530d Touring ex● E36 316i Compact ex● Mazda 323 GTR ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Štvrtok, 18. Júla 2019, 07:23

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 10:08, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Štvrtok, 18. Júla 2019, 21:50

Vyhoda ak ma auto aux usb do bluetooth,vtedy to hra by som povedal obstojne lebo analog ide na optiku....Teraz nedavno som namontoval 2ks...
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
sonjoe
Príspevky: 143
Registrovaný: 25.6.2010
Auto: E46, E70, F21
Kraj: Bratislavský

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Štvrtok, 18. Júla 2019, 22:17

Ja to mam napojene na Aux, ale nie cez jack v laktovom kastliku, ale priamo v kabelazi a hra to velmi dobre, prakticky nepocujem rozdiel pri 256kbps mp3, mam DSP. To napojenie cez AUX jel priamo zo setu kablov, co su Androidu, nic som nespajkoval.

Jedina naprd vec je, ze bluetooth na prehravanie z mobilu (iphone) tak to je katastrofa. Donutilo ma to kupit si soft na prekonvertovanie hudby z Apple Music (2000 pesniciek), lebo vazne to cez bluetooth hra chrapcavo, zle, hlavne vysky, to som bol riadne nasraty. Z USB to ide parada, nemam
vyhrady. Telefonovanie cez bluetooth tiez nestoji za vela a casto sa na to vykaslem a dam telefon na hlasny odposluch, zvuk je tichy a mam podozrenie, ze prilozeny mikrofon ani nefunguje, skoda...

Troska nelogicky je prednastaveny prehravac hudby, nevie prehravat random pesnicky len z jednej zlozky, prehrava random zo vsetkych zloziek, co nie je idealne. Plus ten android, kym sa rozbehme po starte, trva asi 30-40 sekund a potom este as 2-3 minuty zvykne lagovat. Bezi to simultanne nad CCC, da sa lahko prepinat. Ked mas origo kamera a PDC a mas nastavene v Androide, nech pouziva to, pri zaradeni spiatocky sa prepne Android do CCC, prestane hrat hudba aj vsetko a Android sa prepne az ked vypnes PDC, ale to je uz len blbosticka.

Kazdopadne je to velmi dobre sprestrenie celeho auta namiesto CCC. Wifi, Waze, Google maps, komunikacne appky, videa, filmy, a mnoho ineho ked je na to Google obchod. Som spoko v konecnom dosledku. Teraz by som kupoval vykonnejsi model uz. Ja mam tento od tohoto predavajuceho, ale musel som preclit, ale prislo za tyzden aj s colnicou: https://s.click.aliexpress.com/e/bfTVThna

Y kabel som kupoval tu, ale je kratky, takze nestaci. Ma asi 20cm a potrebujes aspon 50cm. Cize som GPS nerozdelil medzi CCC a Android, napojil len Android, v konecnom dosledku budes pouzivat asi online navigaciu a nepotrebujes aj v CCC, aspon ja nie.
https://www.tme.eu/sk/details/ad.ant.n11/vidlice-a-adaptery-pre-autoanteny/4carmedia/
BMW X5 E70 3.0sd A-paket
BMW 320i E46 Cabrio facelift
BMW 118d F21 M-paket
----------
ex BMW 320d E91 M-paket
ex BMW 730d E65
ex BMW 320d Coupe E46 facelift
ex BMW 320i E36
 
Užívateľov profilový obrázok
gf.no1
Príspevky: 402
Registrovaný: 30.11.2007
Auto: X5 E70
Kraj: Košický
Bydlisko: okres KE smer RV

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Utorok, 20. Augusta 2019, 09:34

Tak moja skusenost
cez ebay som objednal s 9tkou androidom, po vybaleni hned to cloveku udrie do okaze je to cina akoze chromovy pasik dookola, medzi displayom a ramcekom mala medzera tak asi 1/4 milimetra na spodnej lavej casti(niekomu by to nevadilo no mne ano), ako tak som do vedel dat do poriadku.
Po napojeni a nastaveni neuveritelna zmena hlave oproti origo displayu, no nieco nadhera, este som natiahol aj sigyc no po pici na tom display vsetko ako ma byt, akurat som musel pouzit pribalenu gps antenu lebo koncovka je srubovacia nie ako v aute.
Tak som sa previezol a vsetko super, okrem ovladania lebo uz od zaciatku som si vsimol ze ovladania cez koliesko je nejak naprd, napriklad hore dole medzi skladbami neslo otacanim len tlacenim hore dole, ked som to potocil niekedy skocilo jedno dve skladby a potom na chvilku zamrzlo/prestalo reagovat ale len otacanie, siplami to funfovalo.
potom si hovorim ze este dopojim jednu kameru na celne, azda sa mi podari to rozbehaat ako aj dascam, co som ani nestihol dokoncit len ahodit tu kameru ponatahovat kable, tak si hovorim ze to poskladam a zajtra dokoncim. no nedokoncil lebo po poskladani android ostal stale zapnuty no a ccc mrtvé, tak som v pici si hovorim. android som odpojil origo napojil a nabehlo, tak tak nadsene som sa este na to ccc (origo display) este nikdy nepozeral ako j tej chvili. na druhy den som to este skusal rozbehat no marne, ani som sa nedopatral kde nastala chyba.
Takze mam doma jedan taky android ktory funguje podla mna, je skvele dizajnovo do auta, ma svoje muchy...este popisem, mo zial nekomunikuje uz s ccc.
Skusal som ho resetovat, aj vymazat, aj kable som komplet prezrel, aj som to namontoval asi 12krat a hladal ze vcom by mohol byt problem (za 10min ti to vymenim)

taze tak sconcil moj android. neviem co a aka je chyba no ked napojim ten zvazok co je ku androiduku androidu na ccc uz neviem zapnut (ccc)nesvieti mi radio a ked pripojim android ten je stale zapnuty a tvari sa byt spokojny.
Ku kvalite zvuku- nic som ani nedopajal ziadne aux nejak to fungovalo aj cez zvazok, ale zvuk ako uz pisal simik hraje to dost mizerne oproti CD, ked si chces pustit cd tak von do ccc(co aj clkom dobre vyzeraj na tom displayi) tam si pustit cd, potom naspat do androidu, no ale v tom pripade ti hraje cd (vstup) a android je nemi lebo on je na aux co je odpojene. takze nijak raz to nie je komfortne- podla mna. este by tam mohli dat moznost vyberu benzinaka a diesla (otackomer). Tak keby som to mal funkcne urcite to mam v aute, kupim si to aj napriek tymto nedostatkom... no len poslo srac.
akze asi tolko, keby mal niekto nejaky napad preco ten moj klakol tak budem vdacny.
dakujem
● BMW X5 E70 sd● Subaru Impreza WRX STI● AlfaRomeo Giulietta●KTM sxf 250● Suzuki LTR450 ex●Mini one ex●Mitsubishi Pajero ex●Toyota RAV4 ex●E61 535d ex ● E39 530d Touring ex● E36 316i Compact ex● Mazda 323 GTR ex
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Montáž autorádia Android do X5 E70

Utorok, 20. Augusta 2019, 10:24

ak si robil reset, originálne CCC ti nepôjde, lebo si vymazal zložku OEM z androidu. Ak ti to predajca vie poslať mailom, cez USB klúč to dáš za 15 sekúnd. Inak to mám v maily aj ja, je to na android 9, len neručím, za to, ak to tebe nepôjde..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní